Horoskop na apríl 2018

 

Apríl  2018

 


 

Baran 21.3. – 20.4.

 

Blázon, Eso pohárov.  V zamestnaní sú pred vami pomerne pokojné dni, naplnené vašou rozvahou, ale aj odhodlanosťou doviesť projekt do úspešného konca. Nebuďte prekvapení, ak za svoju snahu nedostanete odmenu v podobe pochvaly, ale naopak kritiku od kolegov. Tí vám totiž budú závidieť najmä váš vzťah s nadriadeným a ich trpké slová na seba nenechajú dlho čakať. Nevšímajte si zákulisné klebety a na zlo nereagujte! Úsmevom svojich nepriateľom pokoríte viac, než akýmikoľvek slovami. Tajomný muž, ktorého už dlho chcete prekuknúť vás v druhej polovici apríla prekvapí svojim návrhom. Nech vás nepopletú jeho šediny a múdry pohľad, ktorý bude na vás upierať. Tento muž je brilantným majstrom v získavaní náklonnosti druhých, no zároveň je to aj tvrdý bojovník, ktorý nemá zľutovanie. Stojíte na zvláštnej životnej križovatke a mali by ste jeho ponuku prijať. Koncom mesiaca sa podrobte jarnej očistnej kúre, zvýšte aktívny pohyb, a tiež pitný režim. Dámy si musia dať väčší pozor na prechladnutia spodnej časti tela, a to znamená, že by ste sa mali vyhýbať chladným večerom a posedeniam vonku s priateľmi!                                                                    

 

 

 

Veštenie v Bratislave a Leviciach, viac info v novinkách...

 

 

 Milí priatelia a prívrženci horoskopov !

          Ak riešite vážne životné problémy, alebo stojíte na dôležitej životnej križovatke, riaďte sa horoskopmi paralelne, pretože tie sú robené všeobecne pre znamenia. A to platí tak pre klasický ako aj čínsky horoskop.

          Predstavte si, že vodnárov, ktorí sú narodení v jeden deň, môže byť napríklad 2664, a to znamená 2664 rôznych osobností, s osobnými problémami, ovplyvnenými výchovou, rodinou, spoločenským postavením...V bežnom poňatí vám má horoskop ukázať najlepšiu cestu v danom časovom období, má vás vystríhať pred možnými chybami, či možnými zdravotnými problémami. Ale horoskop nesmie byť pre vás vodítkom pri riešení zložitej životnej situácie, či nebodaj radikálnych zmien, ktoré možno zamýšľate urobiť.

         V takomto prípade sa s dôverou obráťte na tarotové karty a klasické veštenie, pretože len tak môžete byť správne nasmerovaní a zvoliť najadekvátnejšiu cestu, ktorou ísť...

         Každý mesiac pre vás ,,vyrábame,, horoskopy, dúfajúc, že vám pomôžu zorientovať sa v dnešnom zložitom svete, no pamätajte – ani ten najlepší horoskop nenahradí osobné stretnutie sa s vešticou a jej vešteckými kartami...

 

 

 

Býk 21.4. – 20.5.

 

Kráľovná palíc, Panovníčka. Podniknite kroky k tomu, aby ste svoj život mohli prežiť tak, ako si prajete. Zatiaľ stojíte na jednom mieste, pričom jednou rukou chcete uchopiť svoje sny a tou druhou ťaháte partnera za sebou. Uvedomte si, že ani vy nedokážete urobiť nemožné! Niečo musíte pustiť, a nemali by to byť vaše nenaplnené túžby, či ciele, ktoré ste si kedysi dávno vytýčili. Pozhovárajte sa so svojou polovičkou, buďte milí a úprimní, no trvajte na tom, čo je pre vás dôležité. Nový smer v zamestnaní si vesmír pripravil pre tých z vás, ktorí ste dosť odvážni na to, aby ste vo svojom pracovnom živote urobili rázne zmeny. Ak pokukávate po robote v zahraničí, teraz je tu správny čas na zrealizovanie toho, po čom dlho túžite. V apríli nepite studené nápoje, nejedzte zmrzliny a pokoj dajte aj sladkostiam. Býci, ktorí majú problémy so srdiečkom – určite v týchto dňoch choďte na kontrolu k internistovi, a v rámci zdravotných problémov zmeňte stravovanie. V poslednom aprílovom víkende privítajte svojich priateľov s otvoreným náručím. Potrebujete si dobiť energiu, a na to je ideálne objatie tých, ktorým na vás záleží!

 

 

 

Blíženci 21.5. – 21.6.

 

Slnko, Veda. Prechladnutia ste vždy znášali ťažšie a nebude tomu inak ani začiatkom apríla. Potrápia vás choroby, ktoré by k vám nezavítali, keby ste sa o seba riadne starali. Narušená imunita nie je len dôsledkom stresu, ktorý dennodenne prežívate v zamestnaní. Trápi vás aj láska, a možno o to viac, že milujete dve bytosti. Obe veľmi blízke vášmu srdcu a obe pokladáte za životnú lásku. Rozhodnúť sa iba pre jednu však musíte čo najrýchlejšie, inak vám nebude kolabovať len zdravie, ale celý život! Nedôslednosti v zamestnaní sa od polovice mesiaca vyhnite, priniesla by vám dlhé noci bez spánku, a mohla by byť aj ukončením roboty, ktorú máte v podstate radi. Pozor si budete musieť dať aj na úrazy z nepozornosti, alebo z veľkej únavy. Vždy, keď vám to čas dovolí, oddýchnite si, zacvičte si jógu, či pilates a upokojte nervy. Alebo choďte na príjemnú prechádzku do prebúdzajúcej sa prírody. Aj bylinkové čaje z ľubovníka a levandule vám môžu byť osožné. Každopádne nepodceňujte nasledujúce zložitejšie obdobie, ktoré je veľmi dôležité pre vašu šťastnú budúcnosť. A nezabúdajte – občas je menej viac!

 

 

 

Rak 22.6. – 22.7.

 

Rozkoš, Rytier palíc. Prežijete pár šťastných dní a občas sa budete cítiť až neuveriteľne dobre, no toto obdobie potrvá len v prvej polovici apríla. Za všetko môže priaznivé postavenie vašich hviezd, ktoré sa rozhodli udeliť vám malú odmenu za trpezlivosť v robote a nehu v partnerskom vzťahu. Áno, výborne ste zvládli všetky úskalia, ktoré vám osud nedávno prichystal, je tu čas relaxu a radosti z tých drobností v živote, ktoré sú však mimoriadne dôležité. Šťastnými chvíľami však nemrhajte, lebo vyvoláte nerovnováhu, ktorá sa môže negatívne premietnuť do vašej budúcnosti! Ste dobrí obchodníci, viete si v hlave spočítať všetky pre a proti pri každom novom biznise, no aj tak by ste si mali dať pozor na podvodníkov. A tí sa veru v tomto mesiaci budú okolo vás akosi priveľmi točiť! Zamerajte sa aj na partnerský vzťah, jeho trvanie záleží od toho, či dokážete so svojou polovičkou znovu nájsť spoločnú reč. Hlavne na problémy, ktoré sa vás oboch bytostne dotýkajú. S intímnymi informáciami sa nikomu nezverujte, výrazne to platí pre kolegov, s ktorými ste si ešte donedávna vymieňali dôverné informácie!

 

 

 

Lev 23.7. – 22.8.

 

Rytier diskov, Nečinnosť. Hľadajte spriaznenú dušu a neodmietajte lásku pre jedno veľké sklamanie, ktoré ste prežili. Život predsa nie je o strádaní, ale o žití, no vy sa vôbec nepokúšate na svet pozerať aspoň trochu pozitívne. Je to chyba, pretože sa o mnohé malé radosti takto pripravujete, a pritom by ste už dávno mohli žiariť energiou a úsmevmi. V zamestnaní by ste mali byť v týchto dňoch ústretovejší, lebo to, čo je na prvý pohľad jasné vám, vašim kolegom uniká. Vysvetlite im situácie, iste sa vám odvďačia nielen milým slovom, ale aj priateľstvom, ktoré tak potrebujete. Vždy, keď v apríli získate peniaze navyše, myslíte na tých, ktorých máte radi, a môžete im spríjemniť život. No nezabúdajte tiež na to, že trochu radosti by ste mali spraviť aj sami sebe. Hoci len drobnosťou, akou je dobrá kniha, alebo víkendový pobyt vo wellness. V treťom aprílovom týždni si nezabudnite upratať pracovný stôl, v tom vašom neporiadku máte zapatrošené dôležité dokumenty, ktoré budete potrebovať na významnej firemnej porade. Bolesti chrbtice sú dôsledkom nesprávneho pohybu, začnite trochu cvičiť, choďte si zaplávať, alebo zakorčuľovať.

                                                                    

 

 

Panna 23.8. – 23.9.

 

Opatrnosť, Obesenec. Neviete sa rozhodnúť, či máte zariskovať a možno stratiť vzácny čas, a pokúsiť sa dať do poriadku svoje partnerstvo? Alebo sa rozísť tak, aby na duši zostalo čo najmenej rán? Potom by ste sa určite mali poradiť s niekým, kto posúdi vás i partnera objektívne. A namiesto dlhých analýz vložte radšej energiu do práce, ktorej sa vám za posledné týždne nakopilo na pracovnom stole neúrekom. Hlavne sa v ničom a nikam neponáhľajte, pretože by ste mohli urobiť chybu, ktorá by sa nedala napraviť. Vyčerpaniu z práce sa uprostred apríla najlepšie vyhnete tak, že väčšiu časť roboty preložíte na plecia svojich kolegov, alebo podriadených. Nie, naozaj nemusíte mať absolútne všetko pod kontrolou, na tento argument zase rýchlo zabudnite. Veci na tú malú chvíľu pôjdu hladko aj bez toho, aby ste nad nimi nonstop držali ochranné krídla. Nezabudnite na rodinnú oslavu a príbuznému kúpte mu darček, ktorým ho potešíte. Staršia žena vás rozruší svojimi poznámkami, no vy sa nesmiete dať vyprovokovať k hádke. Čas konfrontácie ešte len príde, a vy budete môcť nastoliť v rodinnom kruhu prímerie, na ktoré všetci čakajú!                  

 

 

 

Váhy 24.9. – 23.10.

 

Princ diskov, Odvaha.  Začiatkom apríla sa vám podarí veľmi dobre zapôsobiť na nadriadeného, a tým získate nielen jeho rešpekt, ale aj odklepnutie spornej roboty, ktorou si budete chcieť urobiť dobré meno. Ak podnikáte, nezabudnite na včasné zaplatenie účtov a na prekontrolovanie konania spoločníka. Táto bytosť by už nemala byť súčasťou vašej cesty – zamyslite sa znovu nad tým! Udalosti sa budú diať prirýchlo a vy musíte mať všetko pod dohľadom! Svojej láske zopakujte, ako veľmi ju milujete. Práve týchto slov nikdy nie je vo vzťahu dosť. Unáhlené jednanie v oblastí peňazí v druhej polovici mesiaca by mohlo znamenať aj to, že na obchode riadne prerobíte. Veľké očakávania by ste nemali mať ani v priateľských vzťahoch. Kamarátova úzkoprsosť a nepríjemné slová vás prinútia prehodnotiť to, či tento človek naozaj patrí do vášho života. O svoje zdravie sa starajte trošku viac, ste hákliví na žalúdočnú nervozitu, ale aj vredové ochorenia zažívania. Preventívne by ste preto mali začať piť liečivé čaje zo šalvie a harmančeka. A hoci vás jarné slniečko bude lákať na dlhý pobyt vonku – jednoznačne odolajte!                                 

 

 

 

Škorpión 24.10. – 22.11.

 

Pustovník, Pokoj. Rozhliadnite sa po novej práci, pretože v tej, ktorú robíte, sa bude prepúšťať. I tak je tu pre vás ten najvhodnejší čas na zmenu! Po dôležitom rozhovore s partnerom zostanete nepekne zaskočení, jeho rozhodnutie vám totiž vôbec nebude veľmi po vôli. Uvedomte si, že nie je možné vlastniť inú osobu, ani nie je možné chcieť vo vzťahu niečo navyše. Najskôr musíte vy dať niečo cenné niekomu, aby ste mohli toľko isto dostať naspäť! Máte skvelého obchodného ducha, a najvhodnejšie by bolo, keby ste sa pustili do podnikania. Nezáleží na oblasti, ktorú by ste zvolili, tu vás hviezdy chránia. Prioritné by bolo, koho by ste si zobrali za obchodného partnera! Je preto dôležité, aby ste zvolili stratégiu, ktorú postavíte na dôvere, čestnosti a úprimnosti. Zároveň však musíte zostať sami sebou a dať okoliu jasne najavo, že práve vy ste ten človek ktorý má svoje bytie, robotu a financie pod dokonalou kontrolou. S príbuznými sa neťahajte za prsty, je to boj s veternými mlynmi, nakoľko títo ľudia vaši pravdu neprijmú. Koncom mesiaca sa zamerajte na zdravie, jedzte viac zeleniny a ovocia, a doprajte si každodenný relax.

 

 

 

Strelec 23.11. – 21.12.

 

Prímerie, Kráľovná diskov. Množstvo výdavkov, ktoré zrejme v apríli nebudete schopní úplne pokryť vás vykoľají natoľko, že prestanete racionálne uvažovať. A práve zbytočne komplikovaným naháňaním potrebných financií sa môžete dostať do veľmi nepríjemných situácií. Preto hneď na začiatku mesiaca prepočítajte, koľko vám zostáva na účte, koľko peňazí k vám príde a všetky platby si starostlivo naplánujte. Partnera k peniazom rozhodne nepúšťajte! Nevedomky by narobil ešte viac zmätkov, ktoré by ste museli naprávať vy. V zamestnaní počúvajte kolegov pozorne, a držte svoje emócie a jazyk na uzde. Máte totiž schopnosť vyhŕknuť slová vtedy, keď ich nikto nechce počuť, alebo vtedy, keď vám to vyslovene môže uškodiť. A pretože v nasledujúcom mesiaci budete v robote pod drobnohľadom druhých, mali by ste sa radšej držať v ústraní. Snaha vašej polovičky spríjemniť vám spoločné voľné chvíle si istotne zaslúži ocenenie. Vaša láska vidí únavu, ktorú máte v očiach, zbytočne ju prekrývate milými slovami. Urobte niečo pre vás oboch a doprajte si peknú romantickú večeru, alebo finančne nenáročný spoločný víkend!

 

 

 

Kozorožec 22.12 – 20.1.

 

Láska, princ pohárov. Nezabúdajte na to, čo sa stalo vo vašej minulosti, pretože tieto spomienky z vás robia lepšieho človeka. Nechcite od seba odtlačiť zlé skúsenosti, veď len vďaka nim ste sa stali silnejšími a citlivejšími voči problémom iných ľudí. A počúvajte slová lásky, ktoré vám vraví partner, lebo sú hnacím motorom vášho vzťahu. V zamestnaní v tomto mesiaci zaberte a nenechávajte si dôležitú robotu na poslednú chvíľu. Vo vzťahoch sa určite druhým viac otvorte a nepochybujte neustále o ľuďoch, ktorí sú vám blízki. Vašou rodinou v druhej polovici apríla otrasie smutná správa, ktorá nezostane bez nepríjemných následkov. To, čo bolo vo vašich rodinných vzťahoch pokazené, sa ešte zhorší. A tam, kde viazla komunikácia a porozumenie, prídu na rad výčitky a žiaľ. Nuž, príbuzných si človek nemôže vybrať. Zato priateľov áno! A tých vy vo svojom kruhu máte dostatok na to, aby vám v tejto neľahkej chvíli pomohli kráčať. Podporia vás dokonca aj tí ľudia, o ktorých by ste to nikdy nepovedali a otvoria vám svoju náruč bez podmienok a pripomienok. Vážte si tento dar, ktorým vám vesmír vyjadruje všetko!                                                 

 

 

 

Vodnár 21.1. - 20.2.

 

Eso diskov, Nadbytok.  Je dôležité odpúšťať, a vy si to v týchto dňoch uvedomíte dvojnásobne. Priateľ, ktorý vám slovami nedávno veľmi ublížil, príde klopať nielen na vaše dvere, ale aj srdce. Zarputilosť odložte a otvorte mu svoje objatie! Nezíska len tento človek, ktorý skutočne oľutoval to, čo spravil, a je si vedomý svojej chyby, ale aj vy, pretože sa vám v duši konečne rozprestrie pokoj. Práve ten pokoj, ktorý už dlhé týždne neviete nikde nájsť! Vodnári, ktorých vždy lákalo cestovanie, spoznávanie nových ľudí, vôní, chutí a krajín, si prídu v apríli na svoje. Nečakane získate financie, vďaka ktorým si budete môcť splniť aspoň niektoré zo svojich cestovateľských chúťok. Nehľadajte však drahé destinácie, občas sa dá spojiť príjemné s užitočným, a za pomerne málo peňazí zrealizovať dovolenku snov. Na konci mesiaca prijmite ponuka od nadriadeného, aby ste išli na veľmi zvláštnu služobnú cestu. Získate na nej dobré kontakty, ktoré vám raz môžu pomôcť pri rozhodujúcej zmene roboty. Pozor si dajte na mladého a arogantného muža, ktorý si od vás bude chcieť požičať peniaze! Jednoznačne mu nič nedávajte!                      

 

 

 

Ryby 21.2. – 20.3.

 

Princezná palíc, Márnosť. Buďte v prvej polovici apríla pozorní, nech vám neujdú príležitosti, ktoré sú skôr výnimočné, než bežné. Výborná ponuka novej práce prichádza začiatkom mesiaca, nečakané peniaze sú v hre uprostred apríla, a príjemné chvíle strávené s rodinou a priateľmi si vychutnáte počas voľných dní. Len jediné vám trošku pokazí náladu, a túto drobnú nepríjemnosť spôsobí kolega, ktorý sa bude na vás sťažovať nadriadenému. Jeho slová však nebudú mať nijakú váhu, tak zostaňte pokojní, a neriešte to, čo vás nebude páliť. Ku kamarátom prestaňte byť veľkorysí, týka sa to najmä tých z vás, ktorí až pričasto požičiavate druhým peniaze. Zamyslite sa nad tým, či tí, ktorí si k vám večne chodia s natiahnutou rukou, naozaj nemajú inú možnosť! Veď vy musíte tvrdo pracovať, aby ste mali dobré zabezpečenie, kým vaši takzvaní priatelia sa vášmu úsiliu väčšinou len nečinne prizerajú. Vy predsa máte zodpovednosť za svojich najbližších, za ich šťastné dni, a nie za cudzích ľudí. Prehodnoťte celú túto situáciu a buďte v tomto ohľade trošku sebeckí. Prechladnutie močových ciest spacifikujete aj s pomocou zlatobyle obyčajnej!