Horoskop na február 2020

 

Exkluzívne pre Mediatex vychádza

v limitovanej edícii

Diár 2020

Posolstvá anjelov, ich energia a ochrana zdravia

*************************************  

Diár Posolstvá anjelov, ich energia a ochrana zdravia, sa stane Vaším každodenným milým spoločníkom počas celého roka 2020. Tento exkluzívny diárik s láskou napísala Zana Saluber, vďaka anjelskym myšlienkam a energiám, ktoré ju sprevádzali počas jeho tvorby.

Každý týždeň Vás objíme posolstvo od jedného anjela, nasmeruje Vás a pomôže Vám kráčať životom. V diári nechýba motto dňa, alebo skôr anjelské pohladenie na každý jeden deň v roku, ktoré Vás upozorní, povzbudí či varuje. A ako bonus Vám každý mesiac budú anjeli šeptať modlitby a afirmácie, ktoré zostanú vo Vašich srdiečkach ešte veľmi, veľmi dlho...

 

Kontakt pre PREDAJ, otázky a podnety:

Tel. č. +421 902 939 460 v pracovných dňoch od 08:00 – 16:00 h.

E-mail: info@mediatex.sk

 

♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦

 

Február  2020

 

Baran 21.3. – 20.4.

 

Princezná palíc, Súd. Myslite na to, že na letnú dovolenku by ste mali ísť s niekým, kto vám rozumie a vie utíšiť váš vnútorný nepokoj. Určite by ste nemali dni určené oddychu tráviť s človekom, ktorý vám berie množstvo energie, tak si všetko naplánujte tak, aby to bolo prospešné najmä vám! Pracovné povinnosti si budete v prvej polovici februára plniť len čiastočne. Máte rezervy, ktoré nie sú využité, tak venujte pozornosť a čas osobnému rastu. Inak sa stane, že začnete stagnovať, čo vôbec nebude na prospech vašej budúcnosti.Radikálne zmeny môžu čakať v druhej polovici mesiaca v súvislosti s prácou tí z vás, ktorí ste pevne rozhodnutí začať odznova. Zmeny sú pozitívne, pravdepodobná je dobrá ponuka novej roboty, eventuálne vyšší post či zvýšenie platu v pôvodnom zamestnaní. Pred vami sa však otvára aj cesta podnikania, takže - ak uvažujete o takejto zmene, je výborný čas na jej uskutočnenie. Podporu partnera máte, nech sa rozhodnete akokoľvek, bude pri vás stáť. Pozor na končatiny pri športe!                                                                 

 

 

Veštenie v Bratislave a Leviciach, viac info v novinkách...

 

 Milí priatelia a prívrženci horoskopov !

          Ak riešite vážne životné problémy, alebo stojíte na dôležitej životnej križovatke, riaďte sa horoskopmi paralelne, pretože tie sú robené všeobecne pre znamenia. A to platí tak pre klasický ako aj čínsky horoskop.

          Predstavte si, že vodnárov, ktorí sú narodení v jeden deň, môže byť napríklad 2664, a to znamená 2664 rôznych osobností, s osobnými problémami, ovplyvnenými výchovou, rodinou, spoločenským postavením...V bežnom poňatí vám má horoskop ukázať najlepšiu cestu v danom časovom období, má vás vystríhať pred možnými chybami, či možnými zdravotnými problémami. Ale horoskop nesmie byť pre vás vodítkom pri riešení zložitej životnej situácie, či nebodaj radikálnych zmien, ktoré možno zamýšľate urobiť.

         V takomto prípade sa s dôverou obráťte na tarotové karty a klasické veštenie, pretože len tak môžete byť správne nasmerovaní a zvoliť najadekvátnejšiu cestu, ktorou ísť...

         Každý mesiac pre vás ,,vyrábame,, horoskopy, dúfajúc, že vám pomôžu zorientovať sa v dnešnom zložitom svete, no pamätajte – ani ten najlepší horoskop nenahradí osobné stretnutie sa s vešticou a jej vešteckými kartami...

 

 

 

Býk 21.4. – 20.5.

 

Milenci, Mesiac. Dosiahnutie vyššieho postu, ktorý vám nadriadený oznámi začiatkom februára by ste mali osláviť s priateľmi a rodinou. Doteraz ste boli pod veľkým tlakom, to čakanie na konečný verdikt vám zobralo veľa energie, a získať späť ju môžete práve medzi tými, ktorí vás milujú. Relaxujte, tešte sa z úspechu a snažte sa byť napriek únave milí, vrúcni a spoločenskí. Uprostred mesiaca vás prekvapí nepríjemná novina, ktorú vám povie príbuzný. Držte sa od tejto záležitosti čo najďalej a nepleťte sa do nej!Poniektorí z vás ste nedávno veľmi správne pochopili, že peniaze nie sú všetkým, čo v živote potrebujete. Ak máte dobré rodinné zázemie, priateľov, ktorí sa vám nevyhýbajú a prácu, ktorá vás teší, máte viac než ten, kto má na účte veľké peniaze. Tešte sa nateraz z toho, čo vám život ponúka. Hoci vás vedie po zvláštnej a kľukatej ceste - na jej konci je harmónia a spokojnosť.  A tak už nereptajte na osud, že vám nedopraje, pretože vám dáva všetko, čo v danom okamihu potrebujete!                                                    

 

 

 

Blíženci 21.5. – 21.6.

 

Eso palíc, Hviezda. Mali ste dojem, že váš život sa začal uberať tým správnym smerom, no odrazu sa zamotal ešte viac, než predtým. Pravdou je, že sa nachádzate vo veľmi zložitom období svojho bytia a na dôvažok to doslova vyzerá tak, že sa s vami osud pohráva. Akoby vás nútil zdolávať jednu prekážku za druhou, sledoval vaše konanie a občas sa bavil na vašej nerozhodnosti alebo vyčerpanosti. Nedajte sa oklamať tým čo sa deje, pretože napriek vašim vnútorným pocitom ste stále o krok popredu!Tí z vás, ktorí sa chystáte na služobnú cestu alebo dovolenku - určite nezabudnite uzatvoriť dobrú poistku. V súvislosti s cestovaním vám vo februári hrozia nečakané úrazy a zdravotné problémy. Do života sa vám v druhej polovici mesiaca pripletie bývalá láska, ktorá za vami príde s prosbou o pomoc. Porozmýšľajte, či sa znova dáte vtiahnuť do bytia človeka, ktorého ste zo svojich myšlienok už dávno vylúčili. A zmeňte jedálniček, vyhnite sa korenistým jedlám a pite viac bylinkových čajov.

 

 

 

Rak 22.6. – 22.7.

 

Kráľovná mečov, Koleso šťastia. Zlú náladu nadriadeného si v prvých februárových dňoch proste nevšímajte. Žiaľ, dostanete sa mu do rany medzi prvými, avšak jeho výčitky nemajú s vami absolútne nič spoločné. V tieni kriku a nepríjemnej situácie sa pokúste šéfa pochopiť, povedzte mu slová, ktoré potrebuje počuť a ukážte mu ľudskosť. Sám sa prikloní na vašu stranu, dokonca sa dočkáte aj ospravedlnenia. Pozor dávajte uprostred mesiaca v súvislosti so vzťahom, pretože vaša láska je ohrozená zásahom tretej osoby!A nevyhovárajte sa na zaneprázdnenosť, vy jednoducho nechcete s partnerom tráviť voľný čas. Ibaže to nie je preto, že nemáte priestor sami pre seba! Tým dôvodom je to, že viete o problémoch medzi vami, no nechcete sa nimi zapodievať. Ale takto o partnera môžete prísť! Veď základom vášho vzťahu by mala byť úprimnosť a nie klam. Koncom mesiaca sa pripravte na celkom príjemné prekvapenie v robote. Nadriadený sa konečne vyjadrí k vášmu projektu, ktorý má už dlhšie na stole a jeho slová vás veľmi potešia.

 

 

 

Lev 23.7. – 22.8.

 

Smrť, Rytier palíc. Mali by ste si oddýchnuť a nabrať novú energiu, ktorej máte v posledných dňoch pomenej. Možno za to môže fakt, že v partnerstve to zaškrípalo, s čím sa pomerne ťažko vyrovnávate. Prvým impulzom k urovnaniu situácie sú však práve nasledujúce dni, ktoré by ste mali naplniť dôvernými rozhovormi, pochopením, prejavmi lásky a náklonnosti. Ak si teraz vravíte, že vy ten prvý krok neurobíte, tak potom si uvedomte, že strácate drahocenný čas!Kolega v práci vám uprostred februára oznámi niečo, čo vás vykoľají a váš zmysel pre poctivé jednanie sa tentoraz nestretne s odozvou. Pocit krivdy bude hlboký a chuť na pomstu veľká. Neriešte situáciu zahorúca a doprajte si čas na premyslenie vhodnej stratégie. Vzostupy a pády predsa patria k životu, takže nemá zmysel, aby ste podrobne analyzovali všetky negatívne udalosti, ktoré vám vstúpia do cesty. Na konci mesiaca vezmite partnera na predĺžený víkend a  trošku si odpočiňte. Nájdite si čas len pre seba samých a svoje koníčky!                                                         

                                                                    

 

 

Panna 23.8. – 23.9.

 

Rýchlosť, Nasýtenosť. Finančné problémy ste si spôsobili vy sami neuváženým míňaním peňazí. Ešte vždy však môžete situáciu zvrátiť vo svoj prospech, no musíte začať uvažovať racionálne a bez ružových okuliarov na očiach. A určite sa nespoliehajte na to, že sa veci vyriešia samé od seba! Pracovný pohovor, na ktorý sa chystáte nedopadne síce presne podľa vašich predstáv, no aj napriek tomu sa pred vami črtajú nové možnosti. Viac pozornosti venujte svojmu zdraviu, v poslednej dobe ste potreby svojho organizmu zanedbávali a nevšímali ste si, čo vám telo rozpráva.Navyše, v druhej polovici februára bude vaše zdravie maximálne zaťažené a možné sú nielen prechladnutia, ale tiež vážnejšie ochorenia. Pri akomkoľvek náznaku ochorenia si vezmite zo zamestnania voľno, či dovolenku a začnite aplikovať bylinkové čaje. Skúste sa vyhnúť antibiotikám, ktoré vám síce pomôžu, avšak, liečia následok, nie príčinu problémov. A verte tomu, že vaše zdravie je prvoradé a všetko ostatné dajte bokom!!                                                             

 

 

Váhy 24.9. – 23.10.

 

Nečinnosť, Dokončenie. Pokušenie vstúpiť do vzťahového trojuholníka bude pre niektorých z vás v nasledujúcich týždňoch veľmi silné, ale vy musíte svoj život usporiadať a nevnášať do neho ešte väčší chaos. Zamieňate si lásku s vášňou, a to by sa vám mohlo kruto vypomstiť! Venujte sa preto rodine, ktorá vás miluje a potrebuje, a sústreďte energiu nielen na seba, ale najmä na druhých. A nebojte sa vyslovovať slová, ktoré nosíte hlboko v duši. Dajte najavo okoliu, že potrebujete porozumenie a nehu.V pracovnej oblasti sú pred vami veľké zmeny a výzvy, pričom nie je nutné, aby ste dopredu vytvárali nejakú stratégiu. Chopte sa každej vhodnej príležitosti inštinktívne, pretože čím viac budete premýšľať o tom, akým smerom sa vydať, o to viac sa zamotáte v plánoch, ktoré sú ireálne. Keď si naozaj nebudete vedieť rady, tak sa zastavte a pozrite sa na celú vec ešte raz, s nadhľadom a chladnou mysľou.A pred každým víkendom si urobte príjemný teplý kúpeľ s rozmarínovým olejom. Upokojí vám rozbúrenú myseľ a príjemne vás naladí.                            

 

 

Škorpión 24.10. – 22.11.

 

Kráľovná palíc, Veľkňaz. Stojíte na závažnej životnej križovatke a uvažujete o ďalšom kroku, ale zároveň sa ho bojíte urobiť. A váš zmätok v duši len vyzdvihuje pochybnosti, ktoré máte ohľadne toho, ktorou cestou sa pustiť! Pozrite sa ešte raz na celú situáciu nezaujatým pohľadom a snažte sa vniesť do svojho srdca viac svetla. Neospravedlňujte konanie človeka, ktorý vám ublížil a nedávajte odpustenie tomu, kto si ho nezaslúži. Vaša cesta je určená, stačí, ak jej smer prijmete a prestanete sa brániť osudu!Nový pracovný projekt sa uprostred februára rozbehne nad očakávanie dobre a kolegovia, ktorí na ňom budú spolu s vami pracovať, urobia presne to, čo sa od nich očakáva. Musíte mať však veci pod dokonalou kontrolou a preto sa nespoliehajte na nikoho, len na seba. Poznáte to predsa – čo si urobíte sami, to je najlepšie spravené! V rodine sú koncom mesiaca možné zásnuby, oznámenie svadby, veľké stretnutie blízkych alebo oznámenie o prichádzajúcom dieťatku. Je pred vami priaznivý mesiac!         

 

 

 

Strelec 23.11. – 21.12.

 

Rytier pohárov, Snaha. Uberte zo športových aktivít, nakoľko to naozaj preháňate. Napokon - vaše telo vám tento stav už dlhšiu dobu signalizuje atypickou únavou. Ak si myslíte, že kvantita niečoho vám zaručí šťastie a spokojnosť, mýlite sa! Všetko by ste mali robiť s mierou, týka sa to tak športu, ako aj partnerského vzťahu. A uvedomte si, že niekedy tým, že dáte menej, môžete získať viac. V práci si vo februári dávajte pozor na staršiu, svetlovlasú kolegyňu. Jej slová výrazne ovplyvňujú názory nadriadeného voči vám, pričom vôbec nejde o banality.V poslednom týždni v mesiaci odhalíte klamstvo, ktorému nebudete chcieť veriť. Zdôveríte sa priateľovi, a práve on vám nastaví zrkadlo pravdy, do ktorého sa budete musieť pozerať. Neodvrátite pohľad, pretože váš šiesty zmysel vám už dlho hovorí, že človek, ktorému ste maximálne verili, sa správa akosi zvláštne. Nechceli ste to brať do úvahy a vraveli ste si, že sa vám to iba zdá. Pamätajte - problém riešte až vtedy, keď si budete istí nielen pravdou, ale tiež svojou vnútornou silou!                             

 

 

 

Kozorožec 22.12 – 20.1.

 

Márnosť, Šťastie. Zariskujte v lotérii alebo sa zúčastnite nejakej súťaže – v prvej polovici februára máte výhry zaručené. Nemajte ale priveľké oči, aj malá kôpka peňazí vám pomôže preklenúť horšie obdobie! V práci sa obrňte proti nežičlivosti či dokonca závisti, a nevstupujte s kolegami do konfrontácií. Pamätajte na to, že máte priateľov, ktorí vás majú radi, a tí ostatní vám nestoja za rozčuľovanie sa. A tak sa s múdrosťou vám vlastnou povzneste nad prízemné ľudské jednanie!Tí z vás, ktorí ste nedávno ukončili dlhodobý vzťah – vy vo februári nebudete vedieť byť sami a priateľov vyhľadáte doslova uprostred noci, pretože vás bude ničiť ťažký pocit samoty. No mali by ste pochopiť, že osamotenie teraz potrebujete! Hlavne preto, aby ste si uvedomili, ktoré kroky sú v budúcnosti pre vás najlepšie. A to sa nedá, ak sa ocitnete vo víre udalostí, iných názorov a ľudí. Pracovný problém na konci mesiaca riešte s pokojom a pre blízkych nájdite namiesto mlčania milé slovo. A prestaňte sa ľutovať, je to škoda energie!                                                                                    

 

 

Vodnár 21.1. - 20.2.

 

Diabol, Princ pohárov. Náladu v zamestnaní vám v druhom februárovom týždni pokazí snaživý kolega, pričom mu dáte jasne najavo svoju roztrpčenosť. Zmiernite tempo a buďte milí! Nemôžete očakávať, že ľudia zvládnu kráčať po vašom boku tou vašou rýchlosťou. Sú to iba ľudia! Vaša náročnosť je síce zaujímavá, no zvyšok sveta nie je na vašej úrovni, a aj preto sa neustále potýkate s problémami so svojím okolím. Karty vášho osudu, čo sa týka roboty zamieša uprostred mesiaca príchod cudzinca. Jeho charizma vás očarí a jeho slová vyvolajú spomienky na peknú minulosť. Tento muž sa už raz mihol vo vašom živote, avšak vtedy v ňom zanechal úplnú spúšť. Buďte preto obozretní a premeňte skúsenosti, ktoré máte, na nadhľad v tejto situácii. A – nerobte ohľadne práce žiadne razantné rozhodnutia. Víkendové stretnutie, ktoré organizujete pre širokú rodinu dopadne veľmi dobre. Napriek tomu, že sa obávate tieňov, ktoré vo vašom kruhu sú, dokážete všetko ukorigovať tak, aby ste vy a vaši blízki boli šťastní a spokojní.

                     

                                                                                    

 

Ryby 21.2. – 20.3.

 

Ovládnutie, Potláčanie. Pred vami je pomerne pokojný mesiac, dni budú naplnené šťastím, hravosťou a láskou. Spoločne s partnerom budete vymýšľať rôzne aktivity, ktoré vám obom prinesú potešenie, robota vám pôjde od ruky a priatelia vás budú vyhľadávať so svojimi drobnými problémami. Pretože však vo všetkom musí byť rovnováha, dbajte na to, aby ste si v každom dni našli kúsok voľného času len pre seba. Nemôžete sa rozdávať donekonečna, veď v prvom rade ste vy prioritní!Tí z vás, ktorí máte za sebou bolesť a utrpenie zlomeného srdiečka - otvorte sa láske, ktorá vám nesmelo klope na dvere. Vy predsa najlepšie zo všetkých viete, že bez rizika nie je možné víťazstvo! A tak už viac neupierajte oči k minulosti, ktorá vás potrápila. Naopak, pozrite sa smelo do svojej budúcnosti. Tam vás čaká harmónia, istota, bezpečie a vnútorná spokojnosť. Avšak, tieto komodity získate len vtedy, ak sa dokážete zbaviť ťažkých okov, ktoré vás zvierajú. Koncom mesiaca si dávajte pozor na prechladnutia močových ciest a obličiek!