Horoskop na február 2022

 

Baran 21.3. – 20.4.

 

Voz, Princezná palíc.  Oddýchnite si počas februára aspoň trochu. Nie je nevyhnutné, aby ste stále niečo robili či vybavovali, veď prenechajte nejakú robotu aj iným. Verte tomu, že ak sa na dva – tri dni pomyslene vytratíte, nestane sa žiadna katastrofa. Tá paradoxne môže nastať vtedy, ak signály svojho organizmu nebudete brať vážne a donekonečna budete prepínať svoje sily. Staršie ročníky by si mali druhý februárový týždeň vyhradiť pre kontrolu u kardiológa, pretože vaše srdiečko je veľmi namáhané. A do stravovania pridajte množstvo listovej zeleniny a červeného ovocia, vyhýbajte sa ponocovaniu a nepite alkohol. Marcové ženy - verte si viac a nespúšťajte sa po lavíne sebapodceňovania. To, že poniektorí vaši známi vás za chrbtom ohovárajú, vám predsa nepokazí náladu a nevezme sebadôveru. Svet sa skladá z dobrých a zlých, no vy viete veľmi dobre vopred odhadnúť nejakého človeka. Tak sa tým riaďte! Pozor si dávajte na míňanie peňazí, mohli by ste sa dostať do finančného mínusu. Ale obozretní buďte tiež voči svojmu zdraviu!                                                          

 

 

 

Veštenie v Bratislave a Leviciach, viac info v novinkách...

 

 Milí priatelia a prívrženci horoskopov !

          Ak riešite vážne životné problémy, alebo stojíte na dôležitej životnej križovatke, riaďte sa horoskopmi paralelne, pretože tie sú robené všeobecne pre znamenia. A to platí tak pre klasický ako aj čínsky horoskop.

          Predstavte si, že vodnárov, ktorí sú narodení v jeden deň, môže byť napríklad 2664, a to znamená 2664 rôznych osobností, s osobnými problémami, ovplyvnenými výchovou, rodinou, spoločenským postavením...V bežnom poňatí vám má horoskop ukázať najlepšiu cestu v danom časovom období, má vás vystríhať pred možnými chybami, či možnými zdravotnými problémami. Ale horoskop nesmie byť pre vás vodítkom pri riešení zložitej životnej situácie, či nebodaj radikálnych zmien, ktoré možno zamýšľate urobiť.

         V takomto prípade sa s dôverou obráťte na tarotové karty a klasické veštenie, pretože len tak môžete byť správne nasmerovaní a zvoliť najadekvátnejšiu cestu, ktorou ísť...

         Každý mesiac pre vás ,,vyrábame,, horoskopy, dúfajúc, že vám pomôžu zorientovať sa v dnešnom zložitom svete, no pamätajte – ani ten najlepší horoskop nenahradí osobné stretnutie sa s vešticou a jej vešteckými kartami...

 

 

 

Býk 21.4. – 20.5.

 

Veža, Dokončenie. Na pracovnú cestu sa vám v druhom februárovom týždni tak trochu nebude chcieť ísť, a o to väčší šok zažijete, keď zistíte, že vám v konečnom dôsledku prinesie veľké pozitíva. Až spätne si uvedomíte, čo sa vám to vlastne priplietlo do cesty! Májoví páni - na osôbke, ktorú ste nedávno stretli a viažu vás k nej mimoriadne sympatie postupne nachádzate malé drobnosti, ktoré vám začínajú prekážať. Uvedomujete si však to, že ani vy nie ste bez chybičky? Tiež máte svoje muchy a tie sú veruže často pre druhých takmer neprijateľné, no aj napriek tomu vás ľudia akceptujú. A preto nehľaďte na veci, ktoré nie sú pre vzťah a lásku najdôležitejšími. Pozerajte sa na to, čo máte v živote srdcom a nie rozumom, aby sa vám nestalo, že prídete koncom mesiaca o to, čo je najcennejšie. Aprílové ženy, vy sa určite držte bokom od flirtovania a nadväzovania zvláštnych známostí, nakoľko tu by mohli nastať nepekné problémy. Berte to jednoducho tak, že vo februári vám bude priať šťastie v pracovnej oblasti a nie v láske. Vzťahy nateraz nechajte na pokoji, a venujte čas a energiu svojim blízkym!                                                                                    

 

 

Blíženci 21.5. – 21.6.

 

Pokoj, Márnosť. Vaši priatelia berú fakt, že momentálne máte na nich málo času s pochopením a nadhľadom. Horšie je to už s láskou, ktorá vám v tomto smere nepraje a je možné, že sa vo februári z vášho života začne pomaly vytrácať. Zamyslite sa nad tým a skúste situácie ohľadne svojej polovičky riešiť iným spôsobom! Staršie ročníky – vám uprostred mesiaca viac než inokedy hrozia poranenia a úrazy z nepozornosti, ale tiež zápaly priedušiek a pľúc. Vyhnite sa nadmernému chladu a práce v domácnosti radšej nerobte.Júnové dámy – nepríjemné prechladnutie na vás doľahne pár dní pred koncom mesiaca a je možné, že skončíte s teplotami v posteli. Nuž, zobrali ste si na plecia toho priveľa! A vy páni, ktorým sa zo vzťahu akosi vytratila vášeň, prestaňte špekulovať nad tým, kde by ste mali stráviť oddych. Vaša láska má jasnú predstavu toho, ako by mali vyzerať spoločné sviatočné okamihy. Vedzte, že tie absolútne nie sú postavené na drahých darčekoch alebo luxusných večeriach. Tu ide najmä o to, aby ste boli spolu, smiali sa, spomínali či odovzdávali si nehu. Zamyslite sa nad tým!

 

 

 

Rak 22.6. – 22.7.

 

Víťazstvo, Nečinnosť.  Partnera dávate trochu stranou, akoby ste sa viac upínali na to, že musíte bežné dni zvládať čo najdokonalejšie. Avšak, práve ľudské objatie od niekoho, kto vás miluje, vám môže dodať energiu, ktorú hľadáte niekde inde. A navyše – komunikácia vo vzťahu začína viaznuť a pokiaľ niečo neurobíte, tak vám počas nasledujúcich týždňov hrozí rozchod! V práci nechoďte v prvej polovici mesiaca do extrémov a dajte si pozor na mladú kolegyňu, ktorá sa k svojmu postu dostala kontroverzným spôsobom. Júnové dámy, vy neriešte partnera, nepúšťajte sa s ním do ťažkých, zložitých debát a nechcite ho prerobiť na inú osobnosť. To je proste nemožné! Namiesto večného sťažovania sa a pranierovania sa naučte nechať svojej polovičke určitú voľnosť. Prestaňte sa báť toho, že vašu láskavosť človek, kráčajúci po vašom boku, zneužije. Dôvera vo vzťahu je základom priaznivého napredovania! A napokon - ak milujete, tak potom milujte, aby ste obaja boli šťastní. Veľmi dobré obdobie je pred júlovými zrodencami, čo sa týka financií. U vás sú koncom februára pravdepodobné sú výhry v lotérii či v súťažiach.                             

 

 

 

Lev 23.7. – 22.8.

 

Rytier mečov, Obesenec.  Obnovte v prvých dvoch februárových týždňoch staré priateľstvá. Tieto osôbky vám totiž môžu pomôcť nájsť nový smer v živote, po ktorom tak veľmi túžite. Láska je tu pripravená pre nezadaných augustových Levov, ale tiež pre tých z vás, ktorí zotrvávate v nefungujúcich vzťahoch. Výborná atmosféra bude vládnuť uprostred mesiaca v zamestnaní u júlových mužov, pričom stihnete s kolegami prebrať aj svoje súkromie. No vôbec vám to nebude proti srsti! A je to tak správne, pretože si potrebujete overiť, či ste sa ohľadne vzťahu rozhodli dobre. Dlhoročné manželstvá – nuž, možno ste si to zapríčinili sami, že sa vám akosi pokazil partnerský vzťah. Premýšľali ste o tom aj v inej súvislosti, než v tej, že máte pocit krivdy? Naozaj ste nechali partnera povedať si svoje bez toho, aby ste mu neustále skákali do reči? No tak, nájdite v sebe veľkorysosť, dajte preč hnev a skúste veci napraviť! Vy si predsa vážite to, čo máte a veľmi dobre viete, ako bolí strata. Nemárnite čas tým, že riešite bezvýznamné súvislosti a zamerajte sa na spokojnú budúcnosť.                                                      

                                                                    

 

Panna 23.8. – 23.9.

 

Rytier diskov, Potláčanie. Ľahký flirt začiatkom februára vám napokon zamotá hlavu tak, že budete ochotní robiť aj rozhodnutia, ktoré môžu byť pre vašu budúcnosť neprijateľné. Snažte sa mať veci pod palcom a neverte všetkému, čo počujete! Počas druhého februárového týždňa zoberie poniektorým z vás množstvo energie zamestnanie. Namiesto toho, aby ste sa sebazničujúco snažili dostať robotu pod kontrolu, by ste si mali zobrať na pár dní voľno. Prioritou totiž nie je dokončenie práce, ale to, aby vaše zdravie neskolabovalo! Augustové Panny, vy sa budete musieť uprostred mesiaca vysporiadať s nepríjemným problémom, ktorý urobí chaotický mladý kolega. Držte na uzde príkre slová a hnev, a pokúste sa spoločnými silami dať veci do poriadku. A spomeňte si na to, aké zmätky sa podarilo kedysi spraviť vám, keď ste v práci začínali! U poniektorých z vás sa v rodine chystá veľká oslava, na ktorú ste pozvaní, no bolo by vhodnejšie, keby sa vám podarilo na ňu neprísť. Inak sa nevyhnete vyťahovaniu minulosti, krívd a v konečnom dôsledku sa prepracujete k nepeknému konfliktu!                                                              

 

 

 

Váhy 24.9. – 23.10.

 

Hýrenie, Skaza.  Darmo sa vám konečne podarilo dokončiť robotu načas, a zbytočne ste doma urobili veľké upratovanie nielen domácnosti, ale i vzťahov. Spokojní nebudete, pretože váš zdravotný stav sa najmä vďaka prepínaniu síl zhoršil. Nuž, s touto nemilou situáciou sa najlepšie vysporiadate tak, že si prestanete klamať, čo všetko ešte zvládnete, rozložíte povinnosti medzi blízkych a vy budete cielene počas februára oddychovať. Októbroví páni, aj pre vás platí, že sa máte naučiť relaxovať a vhodná by bola tiež celková zmena životosprávy. V robote by mali od polovice mesiaca spomaliť aj septembrové Váhy. Vy by ste mali navyše zaujať voči príbuzným, ktorí vás len využívajú, jednoznačné stanovisko. Osamelé ženy by mali koncom mesiaca zvážiť, či si nepriberiete ešte jednu prácu. Áno, ide tu najmä o finančné zabezpečenie, ktoré máte v prítomnosti v mínusoch! Počas posledného februárového týždňa za niektorými z vás príde kamarát so žiadosťou o finančnú výpomoc - určite odmietnite. Svoje dlhy si musí každý platiť sám, tak si dajte pozor, aby tento človek nezneužil vaše láskavé srdiečko.

                        

 

 

Škorpión 24.10. – 22.11.

 

Princ pohárov, Rýchlosť.  Rozhovor s nadriadeným začiatkom mesiaca, ktorého sa tak veľmi obávate, vás predsa len posunie ďalej vo vašej kariére. V debate totiž zistíte, ktoré hodnoty sú pre vášho oponenta zaujímavé a s prehľadom mu ich ponúknete. Avšak, po dosiahnutí svojho cieľa nenoste nos privysoko! Ak totiž zakopnete, verte, že ten pád nebude len veľmi bolestivý, ale aj zničujúci. V súkromí sa chystajú zmeny, o ktorých zatiaľ netušíte a bolo by dobré, keby ste si začali viac všímať partnerove slová a zvláštne konanie. Od polovice februára sa zamerajte na skrášlenie svojho domova a drobné opravy už neodkladajte na inokedy. Blíži sa voňavá jar, a vo všetkom by ste mali mať veci upratané a dokončené. Správny pohľad, ale i nadhľad na život a prioritne na vzťah budú nutne potrebovať novembroví Škorpióni. Vo vzťahu to zaškrípe práve v týchto týždňoch! Celkom iste neschovávajte svoje skutočné pocity za masku kriku a výčitiek. Tým by ste priepasť medzi vami iba prehĺbili, a je možné, že cesta späť by prestala existovať. S partnerom si konečne vyjasnite to, čo vás dlho trápi!                  

 

 

 

Strelec 23.11. – 21.12.

 

Nerozhodnosť, Žiaľ.  Niektorí z vás dostanú na začiatku februára zvláštnu ponuku na cestovanie. Pôjde o pracovno – súkromnú cestu, ktorá vás síce bude stáť nejakú tú energiu navyše, ale bonusom bude skvelý kontakt, vďaka ktorému zarobíte luxusné peniaze. Novembroví muži, vy sa počas návštevy u príbuzných dozviete novinku, ktorá vo vás vyvolá spravodlivý hnev a až priveľmi ochotne sa pustíte do hádky. Zabudnite však na krik a vyťahovanie minulosti, nič by ste tým nedosiahli! Decembrové dámy – vám úspech v robote uprostred mesiaca dodá potrebný elán na prekonanie prekážok, ktoré si pre vás hviezdy pripravili. Stretnutie s bývalou láskou by si mali detailne naplánovať tí z vás, ktorí uvažujete o ukončení terajšieho vzťahu. V tomto ohľade si nemôžete dovoliť žiadnu chybu! Staršie ročníky sa koncom mesiaca postavia na prah krajších zajtrajškov, ktoré súvisia s napravením vzťahov v rodinnom kruhu. Spoľahnite sa na intuíciu, povedie vás po tejto ceste za šťastím. A nezabudnite na to, že nad všetkým stojí vaše zdravie. V popredí je srdiečko, krvný tlak a veľké cievy!                          

 

 

 

Kozorožec 22.12 – 20.1.

 

Láska, Eso pohárov.  Nevyhýbajte sa láske, ktorá na vás upriami pozornosť uprostred februára. A už vôbec sa nebojte byť usmiati, šťastní a bezstarostní! Veď tieto pocity k zamilovanosti jednoznačne patria, tak sa prestaňte obzerať cez plece na to, ako sa tvári vaše okolie. Je načase, aby ste po dlhom období strádania vstúpili do dverí, ktoré sú už dávno pre vás otvorené dokorán. V robote je pred decembrovými Kozorožcami ťažšie obdobie. Počas neho preveríte niektoré svoje priateľstvá a naučíte sa, že milému úsmevu nie je možné dôverovať. A buďte veľmi obozretní v súvislosti s hnevom nadriadeného! Januárové dámy, vo vašom okolí sa v treťom februárovom týždni udeje priveľa nových udalostí, a niektoré vás veru aj znervóznia. Chaos začne vo vzťahu, kde sa okolo partnera začne motať osôbka, ktorá sa bude vyznačovať svojskou charizmou. Sporné situácie budú pokračovať v práci, kde vás nahnevá kolegyňa, ktorá riadne neodvedie robotu. Nuž, a aby ste toho nemali málo, tak koncom mesiaca vás rodinný priateľ zavalí svojimi problémami. No nebojte sa - všetko zvládnete veľmi dobre!                                                                                  

 

 

 

Vodnár 21.1. - 20.2.

 

Eso mečov, Cnosť.  Upokojte sa a prestaňte po tých, ktorým na vás záleží, zazerať! Kríza v partnerstve, ktorá sa vám v prvom februárovom týždni trochu vymkne spod kontroly predsa nie je vašou prvou. A celkom určite nie je ani poslednou. Neurážajte preto svoju polovičku nezmyselnou žiarlivosťou a nerobte to, čo nechcete, aby sa dialo vám. Rozvahu budete okolo polovice mesiaca potrebovať tiež v zamestnaní, dostanete sa totiž do hádky s mladým kolegom. Jeho slová vás zrania a zároveň vám i ukrivdia. Nuž, budete mať síce v niečom pravdu, ale nechoďte za nadriadeným s horúcou hlavou. Nedopadlo by to dobre a paradoxne - vy by ste z tejto záležitosti vyšli ako tí, ktorí negatíva spôsobili. Stratégiu si premyslite a až potom vyneste celú vec na verejnosť. Januárové dámy – vy sa načo naháňate? Chcete všetkým naokolo vyhovieť, blízkych doslova rozmaznávate a na seba nemáte čas. Chýba vám poriadny oddych, hoci aj v podobe obyčajného spánku alebo leňošenia. Koledujete si o razancie v zdraví a môžete veriť tomu, že ak nastanú, tak vôbec nebudú priaznivé!

                     

                                                                                    

 

Ryby 21.2. – 20.3.

 

Diabol, Princ palíc.  K rodine a k partnerovi sa počas februárových týždňov správajte milšie, trošku prívetivosti iste nikomu nezaškodí. A robte si finančnú rezervu, pretože koniec mesiaca bude z tohto hľadiska náročnejší. Zlepšenie zdravia zaznamenajú tí z vás, ktorí pravidelne športujete a nevysedávate pre televízorom. Stretnutie so starým priateľom vyvolá v polovici mesiaca príjemné spomienky vo februárových Rybách, ale na druhej strane otvorí aj jednu boľavú ranu. Nedajte sa však svojou komplikovanou minulosťou uniesť a majte na pamäti, že to, čo sa stalo je už dávno za vami. Marcoví zrodenci, vy veru vnútorný pokoj nenájdete na hlučných miestach či v spoločnosti priateľov. Choďte niekam, kde budete skutočne sami a budete môcť prehodnotiť cestu, po ktorej sa uberáte. To isté platí aj o pracovnej oblasti, ktorá vás značne vyčerpáva. Tí z vás, ktorí podnikáte - dobre zvažujte, s kým budete spolupracovať! Nepristúpte na nič, čo by vyvolávalo vaše pochybnosti a nedajte sa vtlačiť do finančne náročného projektu, pri ktorom vám hrozia veľké straty.