Horoskop na február 2024

 

Baran 21.3. – 20.4.

 

Eso mečov, Bujnosť. Bolesti hlavy sa zvýraznia začiatkom februára, pričom tento stav úzko súvisí so stresom, ktorý ste nedávno prežili a s neprimeraným vydávaním energie v prítomnosti. Pokúste sa nastaviť tak, aby ste sa zbytočne nevyčerpávali a dbajte najmä na rovnováhu aktivity a odpočinku. Kolegovia v prvých dvoch februárových týždňoch nebudú s vami veľmi spolupracovať, no nedovoľte, aby vo vás prevládla nervozita. Pokoj nájdete v partnerovom objatí a tiež v pravidelných kúpeľoch z levandule, ktorá zharmonizuje vašu myseľ a telo.V druhej polovici mesiaca sa snažte peniaze, ktoré k vám prichádzajú šetriť a určite ich nepožičiavajte druhým ľuďom. Hoci by išlo o pomerne malé sumy, nikdy by sa vám nevrátili späť! A pozor si tiež dávajte na podráždeného príbuzného, ktorému by ste sa určite mali oblúkom vyhnúť, pretože by ste dospeli ku zbytočnému konfliktu. Prírastok do rodiny u priateľa, ktorý nie je šťastný, nekomentujte. Tu nejde o váš život a v tomto prípade sa môžete tomu, čo sa deje iba potichu prizerať. Myslite jednoducho na seba, nenamáhajte sa fyzickya doprajte si veľa relaxu.  

 

 

 

 

Milí moji priatelia a klienti heart

 

Nejaké obdobie NEBUDEM robiť osobné konzultácie.

 

 

Dôvod je pracovný - musím dokončiť niekoľko rukopisov,

aby sa tieto jedinečné romány čo najskôr dostali k Vám... mojim priaznivcom a čitateľom smiley

 

 

Využite preto možnosť konzultácií

na diaľku formou vypracovania

individuálneho rozboru Vašich otázok, ktoré Vás trápia - zdravie, financie, práca, láska...

Rozbor je klientovi zasielaný v prílohe na e-mail. Rozbor je v rozsahu 10 - 17 strán formátu A4.

 

 

Podrobné info na

zana6@centrum.sk   alebo   zanasaluber@gmail.com

 

 

Ďakujem Vám všetkým za porozumenie a objímam Vás heart

 

 

ips. Zana Saluber

 

 

 

Býk 21.4. – 20.5.

 

Spravodlivosť, Princ pohárov. Váš pocit, že sa pomyselne točíte v jednom kruhu pramení z toho, že si nie ste istí vývojom vzťahu, ktorý dlhodobejšie balansuje na rozhraní. V tomto ohľade by ste mali zaujať nekompromisné stanovisko a nahlas povedať svoj názor. Už viac nedovoľte partnerovi, aby zneužíval vaše city a lásku, ktorú voči nemu prejavujete. Napokon – to vy ste prioritní a mali by ste si to čím skôr uvedomiť. Konajte tak, aby bola vaša budúcnosť v súlade s tým, čo si vnútorne najviac prajete a v tomto smere si vytýčte priamy a jasný cieľ. Uprostred februára dobre vážte slová! Mohli by ste nimi niekomu ublížiť a dôsledky by boli nepriaznivé pre obe strany. Aj s polopravdami narábajte obozretnejšie, najmä vo vzťahoch, tak partnerských, ako i rodinných. Už ste sa mohli poučiť, že klamstvom, hoci dobre mieneným ste doteraz nikoho neochránili. Skôr ste tým narobili chaos, ktorý ste potom len s ťažkosťami vysvetľovali. S aktívnym športom opatrnejšie – nepresiľujte sa, lebo si spôsobíte zaťaženie organizmu, ktoré sa môže prejaviť novými ochoreniami. A tie nechcete!                                                                                   

 

 

 

Blíženci 21.5. – 21.6.

 

Eso palíc, Pustovník. Zaujímavé kontakty potrebné pre vaše pozitívne napredovanie v robote objavíte na začiatku mesiaca v rozhovore s dobrým priateľom. A priaznivé zmeny v práci prinesú nielen vašu, ale tiež partnerovu spokojnosť, čím sa zvýrazní pevnosť a hĺbka vášho vzťahu. Ako malú odmenu pre seba, ale aj pre tých, ktorými ste obklopení a vždy vás vo všetkom podržali - zorganizujte počas niektorého víkendu posedenie alebo spoločný výlet. Verte, že vám takýto relax padne veľmi vhod!Pracovné povinnosti budete v druhej polovici februára zvládať s ťažkosťami, čo nie je priaznivé, pretože v hre je vaše dobré meno a kariéra. Venujte tiež pozornosť tomu, akými ľuďmi sa obklopujete, nakoľko mnohí vo vašom kruhu sú pre vás príťažou.Svoju cestu za spokojnosťou môžete ovplyvňovať a v podstate ju môžete aj určovať, no vy sami si musíte byť istí tým, kam má smerovať, v opačnom prípade sa začnete v živote jednoducho strácať. Ku koncu februára venujte dostatok pozornosti zdraviu, ohlásia sa problémy so zažívaním a bolesti krížovej časti chrbtice. Viac oddychujte!

 

 

 

Rak 22.6. – 22.7.

 

Slnko, Princ diskov. Počas celého februára budete citlivo reagovať na kritiku, ktorej sa vám dostane tak v zamestnaní, ako i v partnerstve. Kolegom a tiež svojim najbližším by ste mali vysvetliť, že nemáte práve najlepšie dni, že potrebujete trošku pokoja a nie tvrdé slová, ktoré vás zabolia. Každopádne – v robote sa držte svojich úloh a nevšímajte si ľudí, ktorí sa na vás budú chcieť nejakým spôsobom odventilovať. A pokiaľ by tlak okolia bol na vás priveľký – nebojte sa povedať radikálne – dosť! Tí z vás, ktorí sa chystáte niekam za oddychom na horách, určite nezabudnite uzatvoriť vhodnú poistku. V súvislosti s cestovaním vám totiž hrozia úrazy z nepozornosti a tiež strata cenností. Poniektorým z vás sa v treťom februárovom týždni pripletie do cesty bývalá láska, ktorá príde s prosbou o pomoc. Porozmýšľajte, či sa znovu dáte vtiahnuť do problémov niekoho, koho ste zo svojich myšlienok už dávno vylúčili. A Raci túžiaci po povýšení - očakávaný rozhovor s nadriadeným dopadne veľmi dobre. Nezabudnite na vďačnosť voči tým, ktorí vám na vašej ceste za úspechom pomáhali.                            

 

 

 

Lev 23.7. – 22.8.

 

Rýchlosť, Cnosť. Vaše túžby, ktoré súvisia s upevnením postu, budú v nasledujúcich týždňoch naplnené. Nie síce úplne podľa vašich predstáv, ale verte tomu, že nateraz je všetko presne na svojom mieste. Avšak, je pred vami ešte jedna úloha, ktorú treba splniť, a tou je konfrontácia s partnerom. Čakali ste pridlho na jeho rozhodnutie a poskytli ste mu dostatok času, no vaša láska sa akosi stále nevyjadruje. Lenže, vy potrebujete jednoducho vedieť, ako to s vami dvomi bude ďalej!Dámy, vy si ešte raz rozmyslite, ako povediete uprostred mesiaca rozhovor s nadriadeným ohľadne zvýšenia platu. Veľmi záleží na slovách, ktoré poviete, pretože v nich musí byť nielen vaše vnútorné rozhodnutie, ale tiež nekompromisnosť a priamy cieľ. A tí z vás, ktorí vo vzťahu túžite po väčšej voľnosti - vy sami partnera spútavate požiadavkami a aj príkazmi. Nie, táto minca nemôže mať dve strany! Rovnováha je predsa vtedy, ak vy dávate druhým to, čo sami chcete dostať naspäť.Neplatí to opačne. Tak sa zamyslite nad tým, či chcete mať po boku milujúcu osôbku alebo osamelosť.                                                      

                                                                    

 

 

Panna 23.8. – 23.9.

 

Márnosť, Kráľovná palíc. Priateľ, na ktorého ste sa takmer vždy obracali, keď ste mali v živote problém, si na vás začiatkom mesiaca nenájde voľný čas. Nemajte mu to však za zlé a nesúďte ho bez toho, aby ste vedeli, čo je vo veci. Stáva sa, že tí, ktorí majú pre druhých vždy dvere dokorán otvorené sa musia občas utiahnuť do samoty a ticha. Dôležité v druhom februárovom týždni bude vaše zamestnanie, kde musíte podať maximálny výkon. Pokiaľ to neurobíte, rozlúčte sa s prémiami! Poniektorým z vás zhovievavosť k druhým nepriniesla v poslednej dobe veľa pozitív. Možno by ste sa mali zamyslieť nad tým, či vo februári nepridáte do svojho bytia aspoň za malú štipku zdravého egoizmu. Pochybnosti ohľadne kolegov, ktorí radi riešia firemné intrigy a zabúdajú na svoje povinnosti sa koncom mesiaca prehĺbia na základe sporu, ktorého budete účastníkmi. V žiadnom prípade sa nedajte zatiahnuť do konfrontácie. Vyšli by ste z nej vy ako tí zlí a na dôvažok by ste nedokázali vyvrátiť klebety, ktoré by sa o vás začali šíriť. A dávajte si pozor na prechladnutia priedušiek a spodnej časti tela.                                                            

 

 

 

Váhy 24.9. – 23.10.

 

Svet, Mesiac. Nedávne negatívne prekážky v láske ste zvládli dobre a pred vami sa konečne otvára cesta, na ktorej konci by malo byť naplnenie a šťastie. Máte v sebe silu, ktorá vás môže doviesť až k takejto budúcnosti, ale musíte postupovať trpezlivo a rozvážne. Nové zamestnanie sa vo februári črtá tým z vás, ktorí nie ste v terajšej práci dlhodobo spokojní. No nezabúdajte – podnet k akejkoľvek zmene musí vychádzať z vášho vnútra. A pokiaľ to tak je, tak je najvyšší čas, aby ste prekročili svoj tieň a pustili sa do tajomného neznáma. Tí z vás, ktorí ste v dlhoročných vzťahoch - vaša polovička vám uprostred februára pripraví príjemný a romantický víkend plný prekvapení. A hoci dopredu vytušíte, že sa niečo chystá, mali by ste napriek tomu dať najavo prekvapenie. Váš partner totižto chce vo vašich očiach vidieť radosť! Trochu negatívnejšia atmosféra bude panovať koncom mesiaca v robote, avšak, neanalyzujte, prečo je to tak. Ani sa nepýtajte kolegov, aké majú starosti. Ten, kto bude potrebovať vašu pomoc, príde za vami sám.A presne tak by to aj vždy malo byť!

                        

 

 

Škorpión 24.10. – 22.11.

 

Hýrenie, Sila. Vyhnite sa začiatkom februára veľkým nákupným centrám, dbajte, aby ste sa nevystavovali klimatizácii a nepite studené nápoje. Vaša imunita je narušená a prechladnutie, hocijako banálne by vás mohlo na hodnú chvíľu položiť do postele. V zamestnaní tiež spomaľte a v debate s nadriadeným sa spýtajte na to, prečo niektorí z vašich kolegov nemusia robiť dôležité rozhodnutia, ktoré majú v kompetencii. Áno, vo firme zavládli akési zvláštne pomery!Staršie ročníky, vy sa začnite zdravšie stravovať, zvýšte aktívny pohyb, napríklad podvečernými prechádzkami, alebo zvoľte ľahšiu turistiku cez víkendy. Počas celého mesiaca ste najdôležitejší vy a vaše zdravie, nakoľko ste posledné obdobie mali dosť stresujúce v súvislosti s príbuznými. Pre niektoré dámy dopadne rozhovor s partnerom presne podľa vašich očakávaní, ale to neznamená, že sa o vzťah nemusíte oveľa viac starať.Ak chcete prežívať pokojný a naplnený vzťah, potom do neho musíte každodenne vkladať nielen lásku, ale tiež energiu a pozornosť. A samozrejme, zlatou korunou všetkého je komunikácia!               

 

 

 

Strelec 23.11. – 21.12.

 

Eso pohárov, Rozkoš. Vaším úspechom v robote nebude vo februári paradoxne nadpriemerné finančné ohodnotenie, ktoré dostanete za ukončený projekt, ale verejná pochvala od nadriadeného. Kolegovia totiž budú musieť uznať, koľko energie, skúseností a času ste vložili do roboty. A tiež svojich výborných nápadov a určitej kladnej zanovitosti, bez ktorej by ste cieľ nedosiahli. Tak si užívajte svoju úžasnú chvíľu slávy, pretože znovu prídu ťažšie dni prinášajúce nové výzvy. Od druhého februárového týždňa prestaňte míňať našetrené peniaze na zábavu s inými ľuďmi. Alebo si myslíte, že sú to naozaj vaši priatelia, ak využívajú vašu štedrosť? Práve naozajstní kamaráti by vás predsa mali včas upozorniť na to, kedy prekračujete svoje hranice, a to v ktorejkoľvek oblasti života. A partnerovi už neklaďte otázky o budúcnosti a nechcite od neho sľuby, na ktoré ešte nedozrel čas. Koniec mesiaca bude práve vo vzťahu turbulentnejší, na pretras sa dostanú aj staré nedorozumenia a krivdy.Je dôležité, aby ste držali emócie pod kontrolou a neskĺzli do zbytočných konfliktov!                         

 

 

 

Kozorožec 22.12 – 20.1.

 

Rytier palíc, Smrť. Učte sa nové veci, získavajte nové vedomosti a dajte aspoň maličkú šancu aj tomu, čo vás na prvý dojem nezaujme. Veď všetko, s čím sa v prítomnosti stretávate, patrí tiež do vašej budúcnosti! Láska poniektorých z vás v nasledujúcich týždňoch trochu potrápi, pretože s partnerom nenájdete spoločnú reč. Akoby ste boli obaja stratení so svojimi myšlienkami a neschopní otvoriť tomu druhému srdce. Zvážte, či by vám nepomohol nestranný názor niektorého z dôverných priateľov, prípadne sa skúste dohodnúť na návšteve mediátora. Každopádne, urobte všetko pre to, aby ste vzťah ochránili pred najhorším.Mladšie ročníky - úspech, ktorý vám právom patrí je vstupnou bránou k dobrému finančnému zabezpečeniu a určitej bezstarostnosti. No nemal by vás zaslepiť! V blízkosti totiž máte osôbku, ktorá vám vaše šťastie závidí, manipuluje vami a podsúva vám klamstvá. Nedôverujte preto milému úsmevu, za ktorým je dobre ukrytá závisť či dokonca nenávisť. S partnerom si na konci mesiaca budete trochu horšie rozumieť, čo vo vás vyvolá pochybnosti. Trávte voľný čas spolu!                                                                                  

 

 

 

Vodnár 21.1. - 20.2.

 

Neúspech, Láska. Vaša terajšia vnútorná osamelosť vôbec nie je trestom za chyby, ktoré ste v minulosti urobili. Je tu preto, aby ste znovu našli samých seba a najmä správny smer, ktorým sa máte vybrať a urobiť svoju budúcnosť lepšou a krajšou. V zamestnaní sa vám v prvej polovici februára podarí dokončiť významný projekt a finančná odmena na seba nenechá dlho čakať. V rodinnom kruhu zaujmite voči blízkym pokojný, milý postoj a netrápte sa tým, čo nemôžete nijako zmeniť. V súvislosti s príbuznými riešte iba to, čo je nevyhnutné. Nové skúsenosti a vedomosti, ktoré prichádzajú k niektorým z vás uprostred mesiaca v pracovnej oblasti prijmite s otvorenou náručou. Tieto zmeny sú pre vaše napredovanie prospešné! Určite by ste už viac nemali byť závislí na tom, čo vás zbytočne ťaží a kvôli čomu stagnujete na mieste. A navyše - práve kvôli tomu, že sa neviete odhodlať razantnejšie posunúť dopredu, tak sa vám nedarí nielen v robote, ale tiež vo vzťahu. V tom kontexte neponúkate partnerovi nič nové a môže sa stať i to, že vstúpite na cestu krízy a rozvratu.

                     

                                                                                    

 

Ryby 21.2. – 20.3.

 

Prímerie, Nečinnosť. Zmeny vo svojom bytí očakávate, ale i tak z nich máte obavy. Upokojte sa, veď vy ste dostatočne silné bytosti na to, aby ste zvládli hocijakú, aj maximálne vyčerpávajúcu životnú situáciu. Na tento aspekt myslite v prvej polovici februára, kedy nastáva veľký zlom! Riaďte sa rozumom, pocity starostlivo kontrolujte a k blízkym sa správajte prívetivo. Ak budete veriť v to, že veľké životné rozhodnutie zvládnete výborne – tak to tak naozaj aj bude. Rázne zmeny sa však črtajú aj tým z vás, ktorí riešite oblasť financií. Práve peniaze budú počas februára tým najprioritnejším aspektom vo vašom živote, nakoľko sa budete rozhodovať o dôležitej investícii. Dôležitej pre budúcnosť, takže si v tomto smere pozorne vypočujte aj svoju polovičku a nemávnite nad jej názormi rukou! Pre staršie ročníky je tu upozornenie na ochorenia dýchacích ciest a problémy so srdiečkom. A tých z vás, ktorí máte dlhodobo bolesti chrbtice - vám pomôžu teplé kúpele s pridaním morskej soli a eukalyptového oleja. Vyskúšať môžete tiež bankovanie alebo lymfatickú masáž.