Horoskop na január 2020

 

Exkluzívne pre Mediatex vychádza

v limitovanej edícii

Diár 2020

Posolstvá anjelov, ich energia a ochrana zdravia

*************************************  

Diár Posolstvá anjelov, ich energia a ochrana zdravia, sa stane Vaším každodenným milým spoločníkom počas celého roka 2020. Tento exkluzívny diárik s láskou napísala Zana Saluber, vďaka anjelskym myšlienkam a energiám, ktoré ju sprevádzali počas jeho tvorby.

Každý týždeň Vás objíme posolstvo od jedného anjela, nasmeruje Vás a pomôže Vám kráčať životom. V diári nechýba motto dňa, alebo skôr anjelské pohladenie na každý jeden deň v roku, ktoré Vás upozorní, povzbudí či varuje. A ako bonus Vám každý mesiac budú anjeli šeptať modlitby a afirmácie, ktoré zostanú vo Vašich srdiečkach ešte veľmi, veľmi dlho...

 

Kontakt pre PREDAJ, otázky a podnety:

Tel. č. +421 902 939 460 v pracovných dňoch od 08:00 – 16:00 h.

E-mail: info@mediatex.sk

 

♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦

 

Január  2020

 

Baran 21.3. – 20.4.

 

Pustovník, Úspech. Na to, aby ste nadriadenému prikývli na jeho prvú ponuku, ste priveľmi rozumné bytosti. Ale predsa len malý škriatok pochybností bude nahlodávať vaše vnútro. Počúvnite šiesty zmysel! Po prvej ponuke, ktorú by ste mali odmietnuť, totiž príde ešte jedna. A tá je tou vašou, po ktorej túžite a kvôli ktorej ste tak tvrdo pracovali. S partnerom svoj úspech oslávte, no snažte sa byť pokorní a vďační. Ešte vždy môžete veľa stratiť, tak sa držte v chladných januárových dňoch viac pri zemi, pretože nemôžete meniť svoj život prirýchlo! Od vás sú závislí ďalší ľudia, ktorí by vôbec nepochopili, že vy vlastne len hľadáte svoje šťastie. Máte svoje presné limity, aspoň nateraz, ktoré je potrebné dodržiavať ešte nejaký čas. Preto začnite malými zmenami, ktoré nebudú do očí bijúce a takto sa prepracujete k zmenám veľkým. Ak často šoférujete, koncom mesiaca by ste mali byť na cestách určite obozretnejší.                                                                 

 

 

Veštenie v Bratislave a Leviciach, viac info v novinkách...

 

 Milí priatelia a prívrženci horoskopov !

          Ak riešite vážne životné problémy, alebo stojíte na dôležitej životnej križovatke, riaďte sa horoskopmi paralelne, pretože tie sú robené všeobecne pre znamenia. A to platí tak pre klasický ako aj čínsky horoskop.

          Predstavte si, že vodnárov, ktorí sú narodení v jeden deň, môže byť napríklad 2664, a to znamená 2664 rôznych osobností, s osobnými problémami, ovplyvnenými výchovou, rodinou, spoločenským postavením...V bežnom poňatí vám má horoskop ukázať najlepšiu cestu v danom časovom období, má vás vystríhať pred možnými chybami, či možnými zdravotnými problémami. Ale horoskop nesmie byť pre vás vodítkom pri riešení zložitej životnej situácie, či nebodaj radikálnych zmien, ktoré možno zamýšľate urobiť.

         V takomto prípade sa s dôverou obráťte na tarotové karty a klasické veštenie, pretože len tak môžete byť správne nasmerovaní a zvoliť najadekvátnejšiu cestu, ktorou ísť...

         Každý mesiac pre vás ,,vyrábame,, horoskopy, dúfajúc, že vám pomôžu zorientovať sa v dnešnom zložitom svete, no pamätajte – ani ten najlepší horoskop nenahradí osobné stretnutie sa s vešticou a jej vešteckými kartami...

 

 

 

Býk 21.4. – 20.5.

 

Eso palíc, Výhra. Problémy v partnerstve, ktoré sa vám zdajú byť kritické, nevyriešite ani krikom a ani za jeden deň. Našťastie pre vás, máte pri sebe spriaznenú dušu, ktorá vás bude počas januára správne navigovať vtedy, keď vy začnete tápať v tme. No napriek problémom, ktoré prežívate doma, v zamestnaní sa paradoxne pred vami otvárajú výborné a nečakané možnosti. Doslova sa vám núka perspektíva vysokého platu a veľmi dobré nové miesto. Nerozmýšľajte dlho!Očakávanie radostných udalostí v rodinnom kruhu vás v druhej polovici mesiaca naplní šťastím. Noste si ho v sebe a vychutnávajte si okamihy, ktoré prichádzajú len raz za čas. Riešte iba to, čo sa vás vyslovene dotýka a ostatné nechajte bokom. Veľkým udalostiam bude predchádzať veľký zlom na konci januára. Pripravte sa naň! Vezme vám totiž viac energie, než ste predpokladali. Áno, ešte je nutné vyriešiť jednu starú záležitosť, ktorá sa týka lásky minulej!                                                    

 

 

 

Blíženci 21.5. – 21.6.

 

Rýchlosť, Moc. Zápal sedacieho nervu ste prežili aj v minulosti a istotne si s ním poradíte aj teraz. Zdravie vám však v januári skomplikuje tiež nepríjemná chrípka, ktorá sa podpíše pod celkovú vyčerpanosť s dlhodobými následkami. Jedzte čo najviac ovocia a zeleniny, nezabudnite tiež na plody mora a množstvo tekutín. Určite si vezmite voľno zo zamestnania a neprepínajte svoje sily v partnerstve. Prioritné je teraz vaše zdravie a nič iné! Rana na duši, ktorú vám spôsobil priateľ nebude zacelená nikdy, to ste už mohli dávno pochopiť. Vždy, keď vám hlavou preletí spomienka alebo nastane nečakané stretnutie, bolesť sa obnoví. Bez varovania a bez výčitiek. Nuž, aj toto patrí k životu, ktorý máte. Ale predsa len v tejto situácii môžete nájsť aj čosi pozitívne! Prežili ste totiž niečo, čo vám dalo nielen silu, ale aj skúsenosť a moc. Využite ich pri budovaní kariéry a budúcnosti. To je vaša výhra!

 

 

 

Rak 22.6. – 22.7.

 

Súd, Nerozhodnosť. Skutočne už vôbec netúžite po troche zdravého vzrušenia? Naozaj ste prestali mať chuť objavovať tajomstvá? To ale nie ste vy! Strata životného elánu u vás pretrváva pridlho, a preto by ste sa mali vážne zamyslieť nad tým, či nenastal čas na zmenu. Minulosť už neovplyvníte a ani slová, ktoré boli povedané. No môžete zmeniť seba a to, čo vás obklopuje. Pomôže vám uprostred januára dobrý priateľ, ktorý vás vždy vypočul a teraz vás prinúti konať.Udalosti v rodine naberú v druhej polovici mesiaca rýchly spád a na pretras sa dostanú aj staré krivdy. Pozor si dávajte koncom januára na účty, budete mať nečakané a väčšie výdavky. Peniaze sa snažte šetriť, odolajte i partnerovi, ktorý bude mať v tomto smere veľké oči. V práci prežijete menší šok, na povrch vypláva negatívny fakt, týkajúci sa mladej kolegyne. Nezatvárajte pred touto ženou dvere, pretože ste možno jediní, ktorí môžu zmeniť jej život k lepšiemu.

 

 

 

Lev 23.7. – 22.8.

 

Kráľovná, Márnosť. Veľké extrémy zažijete v januárových dňoch vo financiách. Nebudete vedieť, čo skôr zafinancovať – nakoľko vám vyskočí niekoľko súrnych platieb. Skĺbte príjemné s užitočným a pekné s nevyhnutným! Tí z vás, ktorí pokukávate po vedľajšom zamestnaní – uprostred mesiaca dostanete šancu získať celkom dobrú brigádu. Nezabudnite však na pravidelný spánok, a svoju energiu rozkladajte rovnomerne a cielene. Levíci v dlhoročných partnerstvách by sa mali pripraviť na zvláštny mesiac, naplnený vášňou, krikom, výčitkami, udobrovaním sa a konfrontáciami. Nevraveli ste, že práve toto je tým správnym korením každého vzťahu a práve v tom vašom vzťahu to začalo chýbať? Nuž, tak teraz dostanete toľko, že budete môcť aj rozdávať. Chladnú hlavu zachovávajte koncom januára v robote, pretože starší kolega bude striehnuť na vaše zlé rozhodnutie. Prácu a súkromie oddeľujte od seba a nepleťte to dokopy!                                                         

                                                                    

 

Panna 23.8. – 23.9.

 

Princ diskov, Sklamanie. Neprajný človek a v podstate váš dlhoročný rival v robote, sa vám opäť pokúsi podraziť nohy! Nevedomky ste vyprovokovali jeho žiarlivosť, a to drobnou, nevinnou poznámkou o povýšení, ktoré na vás čaká. Buďte preto počas januára veľmi opatrní! Nedôverujte nikomu vo svojom okolí a pozorne si všímajte nielen tých, ktorých nepoznáte, ale hlavne tých, ktorí sú vám známi. Po druhom januárovom týždni sa nevzdávajte svojej istoty, ktorú máte vo vzťahu a nevymieňajte ju za niečo, čo je rýchlo pominuteľné. Svoje myšlienky by ste mali vyslovovať nahlas, pretože partner nerozumie tomu, čo sa s vami deje. A v zamestnaní sa kolegom, ktorí vás podporujú prestaňte vzďaľovať! Takmer sa zdá, že žijete dva životy a snívate vo dvoch svetoch. Skoncentrujte sa na realitu! Posnažte sa trochu viac v robote a dajte do poriadku vzťahy, nielen rodinné, ale i priateľské. Vyhnite sa ponocovaniu, prejedaniu sa a alkoholu!                                                             

 

 

Váhy 24.9. – 23.10.

 

Bohatstvo, Šťastie. Svoj úzky kruh priateľov by ste mali v januári opäť trošku rozšíriť. Neodmietate človeka, ktorý má o vás úprimný záujem a citlivo vníma všetko, čo práve teraz prežívate. Nie, nie je do vás zamilovaný, iba vás dokonale chápe! Jeho empatia pramení z toho, že on sám prežil takmer navlas totožný životný problém ako vy. Aj na kolegov sa pozrite novým pohľadom. Mnohí z nich voči vám prechovávajú iba rešpekt založený na strachu.Napriek tomu, že momentálne vyzerá vaše súkromie takmer rozprávkovo, zamyslite sa nad budúcnosťou, ktorá ružová vôbec nemusí byť. Neberiete totiž do úvahy, prečo sa partner správa tak výnimočne! Aj v zamestnaní by ste v druhej polovici mesiaca mali zbystriť pozornosť, pretože vaši kolegovia sa rozhodli hodiť vám pod nohy ďalšie poleno. Veru, život nie je rozprávka, ale tvrdá realita. Vy sa o tom presvedčíte práve počas chladných januárových dní.No – sú to tiež dni veľmi očistné!                            

 

 

Škorpión 24.10. – 22.11.

 

Veľkňažka, Opatrnosť. Od začiatku nasledujúceho mesiaca bude vo vás silnieť presvedčenie, že takto to už v zamestnaní ďalej naozaj nepôjde. Urobte to, čo musíte, aj keby tento váš krok hraničil s nepríjemnou pravdou, ktorú odhalíte. V partnerstve budete nerozhodní a donekonečna budete skúmať slová vašej polovičky. Neustále budete hľadať skutočnosti, ktoré by vám ukázali nový smer – ibaže – ten tu nie je. Tak už nehľadajte! Všetko sa skrýva vo vašom srdci, v ňom nájdete odpovede. Do práce v druhej polovici mesiaca neťahajte emócie a určite nezaťažujte kolegov s problémami, ktoré sa vyostrujú vo vašom súkromí. Vy totiž nepotrebujete škodoradosť, ktorej by sa vám dostalo priehrštím! Ale ani zbytočný súcit, ktorý by vás nikam nenasmeroval, len by prehĺbil vašu melanchóliu. Tak, ako už mnoho krát predtým, aj teraz musíte svoje starosti vyriešiť bez pomoci kohosi iného. Napokon – tak to pre vás bolo vždy najlepšie!          

 

 

 

Strelec 23.11. – 21.12.

 

Kráľovná pohárov, Nadbytok. Prvé dva týždne v Novom Roku budú razantnejšie v zamestnaní. Tu musíte nielen o čosi viac pritlačiť na kolegov, aby odovzdali prácu načas, ale tiež na šéfa, aby vám vyplatil sľúbené odmeny. Nuž a uprostred mesiaca prežijete romantické chvíle so svojou polovičkou. Prekvapenie, ktoré partner prichystal vám vyrazí dych a vyvolá nádej, že doterajšie nepriaznivé situácie sa konečne pohnú želaným smerom. Nikam sa neponáhľajte, nič ešte nie je isté!Vážte si svojho partnera, hoci nie je dokonalý. Skutočne sa snaží pre vás urobiť maximum, chce vám porozumieť a chce s vami stráviť zvyšok života. Aj pre nezadané srdiečka je tu pozitívne upozornenie – majte koncom januára oči otvorené, pretože stretnete svoju vysnívanú lásku! A v robote sa aspoň nateraz zmierte s tým, že nadriadený má svojho obľúbenca. Nuž, a určite neriešte situácie, na ktoré nedozrel čas. Zatiaľ vyčkávajte a choďte si svojou cestou!                             

 

 

 

Kozorožec 22.12 – 20.1.

 

Skaza, Bujnosť. Nezraňujte ostrými slovami partnera, priateľov a nehľadajte útechu v cudzom náručí. To, že teraz sa váš život ocitol v kríze neznamená, že máte všetko od základov zmeniť. Znamená to, že sa máte nad všetkým zamyslieť! Ak trpíte nadváhou, či len jednoducho chcete urobiť niečo naviac pre svoje zdravie, zmeňte počas nasledujúcich týždňov životosprávu. Nie je to také zložité ako sa zdá! Skôr je to o odvahe a silnej vôli, než o peniazoch a množstve voľného času. Zmeny by ste mohli spraviť aj v zamestnaní, ktoré vás v nasledujúcich dňoch veľmi vyčerpá. Nestane sa to preto, že zrazu budete mať priveľa roboty. Vyčerpajú vás totižto ľudia, s ktorými prídete do kontaktu! A, decembroví zrodenci - sú pred vami dni, ktoré budú priať vášmu odvážnemu mysleniu v súvislosti s robotou. Vaše slová sa zapáčia šéfovi a jeho ponuku by ste mali prijať bez rozmýšľania. Pozor si dávajte na problémy so žalúdkom!                                                                                    

 

 

Vodnár 21.1. - 20.2.

 

Krutosť, Mág.  Príjemná novinka vás počas januára posunie dopredu v pracovnej oblasti a negatívna správa vás zaskočí vo vzťahu. Myslite na to, že všetko je riešiteľné, najmä, ak spolu s partnerom problém vyriešiť naozaj chcete! V druhej polovici januára príde obnova života, je preto vhodné začať bilancovať uplynulé obdobie. Ak zistíte, že vám kamarát nevie vrátiť peniaze, ktoré ste mu nedávno požičali - neverte jeho argumentom. Nie sú pravdivé!A dámy, trpiace problémami so srdiečkom a tlakom - darmo sa zdravo stravujete, chodievate pravidelne na prechádzky či do fitka, a snažíte sa nežiť v strese. Aj vás v týchto dňoch prikvačí náhle ochorenie, ktoré však vo vašom prípade môže mať veľmi ťažký priebeh! Zdravotné problémy skonzultujte s lekárom a dodržiavajte to, čo vám povie. Robota na vás počká a termíny stretnutí viete preložiť. Tak sa netvárte, že bez vašej prítomnosti sa vo firme zrútia steny a liečte sa. Zdravie máte iba jedno!

                     

                                                                                    

 

Ryby 21.2. – 20.3.

 

Princezná palíc, Nečinnosť.  Nefrflite na svoju prácu a neventilujte si nespokojnosť na partnerovi. Ak sa vám niečo nepáči, máte predsa dosť priestoru, času a možností to zmeniť! Je ľahké hádzať vinu za svoje neúspechy na plecia niekomu inému, a je veľmi ťažké pozrieť sa do zrkadla pravdy. A už vôbec pre vás nie je dobré, že v sebe dusíte problémy, ktoré by ste najradšej vykričali celému svetu. Začnite v januári hľadať rovnováhu, inak skončíte veľmi zle! V druhej polovici mesiaca sa snažte nepomíňať všetky ušetrené peniaze na nočných výpravách za dobrodružstvom. Poniektorí z vás ho budú doslova vyhľadávať v spoločnosti dobrých priateľov. No práve tí by vás mali včas upozorniť na to, kedy prekračujete svoje hranice. A prestaňte partnerovi neustále klásť otázky a nechcite od neho sľuby, na ktoré nedozrel čas. Veď ani vy sami momentálne do vzťahu nemôžete dať nič viac než len svoje emócie. Nechcite od iných to, čo sami neviete dať!