Horoskop na júl 2020

 

Exkluzívne pre Mediatex PRIPRAVUJEME

v limitovanej edícii

Diár 2021

Posolstvá anjelov, ich energia a ochrana zdravia

*************************************  

Diár Posolstvá anjelov, ich energia a ochrana zdravia, sa stane Vaším každodenným milým spoločníkom počas celého roka 2020. Tento exkluzívny diárik s láskou napísala Zana Saluber, vďaka anjelskym myšlienkam a energiám, ktoré ju sprevádzali počas jeho tvorby.

Každý týždeň Vás objíme posolstvo od jedného anjela, nasmeruje Vás a pomôže Vám kráčať životom. V diári nechýba motto dňa, alebo skôr anjelské pohladenie na každý jeden deň v roku, ktoré Vás upozorní, povzbudí či varuje. A ako bonus Vám každý mesiac budú anjeli šeptať modlitby a afirmácie, ktoré zostanú vo Vašich srdiečkach ešte veľmi, veľmi dlho...

 

Kontakt pre PREDAJ, otázky a podnety:

Tel. č. +421 902 939 460 v pracovných dňoch od 08:00 – 16:00 h.

E-mail: info@mediatex.sk

 

♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦

Júl  2020

 

Baran 21.3. – 20.4.

 

Kráľovná mečov, Úspech.  Mrzutosti si osud pre vás počas júla pripravil pri jednaní s nepríjemnými úradníkmi, ale tiež v rodinnom kruhu. Nasledujúce týždne budú patriť k emočne zložitejším a vaše krehké srdiečko sa bude veru len ťažko vyrovnávať s rôznymi krivdami, ktoré sa vám stanú. Avšak - vtedy, keď vám bude najhoršie, keď už nebudete vládať kráčať, tak choďte na miesto, ktoré dôverne poznáte zo svojho detstva. Tam nájdete nielen útočisko, ale tiež nadviažete výborné priateľstvo, prípadne stretnete novú lásku. Je možné, že túto bytosť k vám privedie sám vesmír, pretože akonáhle ju uvidíte, pochopíte, že priepasť rokov tu vlastne nejestvuje. Čo sa týka roboty, tak počúvajte vo všetkom svoju intuíciu, buďte spontánni a nebráňte sa tomu, čo prichádza. Tí z vás, ktorí ste v manželstvách - nezanedbávajte najbližšiu rodinu a doprajte si spoločne prežitý čas. Verte tomu, že vaša prítomnosť blízkych nikdy neomrzí! Ak máte chladné či narušené vzťahy, je tu obdobie, počas ktorého by ste to mali napraviť. V rámci zdravia sa vyhýbajte chladeným nápojom, klimatizácii a nechoďte na verejné kúpaliská!                                                            

 

 

Veštenie v Bratislave a Leviciach, viac info v novinkách...

 

 Milí priatelia a prívrženci horoskopov !

          Ak riešite vážne životné problémy, alebo stojíte na dôležitej životnej križovatke, riaďte sa horoskopmi paralelne, pretože tie sú robené všeobecne pre znamenia. A to platí tak pre klasický ako aj čínsky horoskop.

          Predstavte si, že vodnárov, ktorí sú narodení v jeden deň, môže byť napríklad 2664, a to znamená 2664 rôznych osobností, s osobnými problémami, ovplyvnenými výchovou, rodinou, spoločenským postavením...V bežnom poňatí vám má horoskop ukázať najlepšiu cestu v danom časovom období, má vás vystríhať pred možnými chybami, či možnými zdravotnými problémami. Ale horoskop nesmie byť pre vás vodítkom pri riešení zložitej životnej situácie, či nebodaj radikálnych zmien, ktoré možno zamýšľate urobiť.

         V takomto prípade sa s dôverou obráťte na tarotové karty a klasické veštenie, pretože len tak môžete byť správne nasmerovaní a zvoliť najadekvátnejšiu cestu, ktorou ísť...

         Každý mesiac pre vás ,,vyrábame,, horoskopy, dúfajúc, že vám pomôžu zorientovať sa v dnešnom zložitom svete, no pamätajte – ani ten najlepší horoskop nenahradí osobné stretnutie sa s vešticou a jej vešteckými kartami...

 

 

 

Býk 21.4. – 20.5.

 

Voz, Bujnosť.  Dobrá nálada vás neopustí takmer po celý mesiac, v práci sa vám bude dariť a v súkromnom živote sa dočkáte príjemných noviniek. Na emočné napätie by si v prvej polovici júla mali dávať pozor ženy, ktoré si všetko berú priveľmi k srdcu. Vy budete mať v rámci zamestnania potiaže s kolegyňou a tiež s nadriadeným. Tí z vás, ktorí sa chystáte prijať robotu novú – počkajte ešte s konečným verdiktom do konca mesiaca. Ak zachováte trpezlivosť a rozvahu, do cesty vám vstúpi výborná ponuka, ktorá sa čiastočne týka aj zahraničia a nesie v sebe potenciál nadštandardných príjmov. Okolo júlového novu buďte opatrnejší a venujte pozornosť sebe. Toto obdobie vám neprinesie len bolesti hlavy, ale tiež podráždenosť a miernu apatiu. Ak ste v trvalom vzťahu, tak si v poslednom týždni dávajte pozor na flirtovanie a hlavne na to, čo urobíte alebo poviete! Náhle ochorenie priedušiek a mandlí nie je len dôsledkom toho, že už dlhšie prepínate svoje sily, ale aj oslabeného imunitného systému. Zahájte celkovú očistu organizmu, zapojte bylinkové čaje, oleje a tinktúry, a nezabudnite na liečivé kúpele.                                                                                      

 

 

 

Blíženci 21.5. – 21.6.

 

Výhra, Bohatstvo.  Dobrodružstvo, za ktorým sa uprostred mesiaca vydáte s priateľmi vo vás prebudí nový pohľad na vaše bytie. Energiu vám však nedodajú len slnečné dni, či nezvyčajné stretnutia. Cestu vás skrížia nové vzťahy, pričom pre niektorých to môže znamenať stretnutie sa s osudovou láskou. Pozor si však musia dať májoví muži, ktorým môže zamilovanosť prerásť cez hlavu! Dobre si rozmyslite, komu vkladáte svoje srdce a myšlienky do rúk, a dôverujte slovám, ktoré vám povedia tí, čo vás majú radi a dôverne vás poznajú. Od tretieho júlového týždňa sa zamerajte na zamestnanie, ktoré bude vyžadovať vašu pozornosť viac než inokedy. Ohrození možnou výpoveďou totiž nebudú iba tí z vás, ktorí ste nedávno nepríjemnou pravdou podráždili kolegu, ale i tí, ktorí ste sa nepohodli so šéfom. Dámy, ktoré budujete kariéru a chcete dosiahnuť povýšenie - berte svoju robotu zodpovedne. Okolo vás sú ešte stále ľudia, ktorí by pre vyšší plat urobili aj nemožné, tak na to nezabúdajte! A pretrvávajúce bolesti žalúdka začnite vnímať vážnejšie, nakoľko tu môže ísť o rozvíjajúce sa ochorenie.

 

 

 

Rak 22.6. – 22.7.

 

Princ pohárov, Panovníčka.  Netrestajte svoju polovičku za ťarchy minulosti, ktoré sa udiali vám a nesiete si ich ako nevysporiadané záležitosti so sebou a v sebe. Buď za všetkým otočte pomyslený list alebo sa problémom postavte čelom. No nesprávajte sa nepríjemne k niekomu, kto za nič nemôže! Uvedomte si, že tá bytosť, ktorá kráča po vašom boku vám dennodenne dokazuje svoju lásku, a to aj napriek vašej podráždenosti a tendencii vytvárať vo vzťahu dusnú atmosféru. Pokiaľ chcete svoje partnerstvo zachovať alebo dokonca posunúť na vyššiu úroveň, potom sa budete musieť v nasledujúcich týždňoch konečne vyrovnať sami so sebou. Koncom mesiaca vám rodinný známy ponúkne možnosť výhodne zainvestovať ušetrené peniaze. Avšak, v podstate vás odvedie od vášho pôvodného zámeru, ktorým bola kúpa či rekonštrukcia nehnuteľnosti. Nezíďte z cesty, ktorú ste si vytýčili v lákavej vidine rýchleho zárobku a všetku energiu vkladajte do vecí, ktoré môžu mať pre vašu spoločnú budúcnosť pozitívny význam. Život máte len jeden, nuž, tak si v ňom upracte a začnite ho žiť!       

 

 

 

Lev 23.7. – 22.8.

 

Porážka, Milenci.  Sedieť na dvoch stoličkách nemôžete a aj preto je vysoko pravdepodobné, že milenecký vzťah už dlhšie neutajíte. Nevýhodou je najmä fakt, že ste sa zdôverili nesprávnej osobe, ktorá vôbec nie je taká milá a seriózna, ako si myslíte. Bolo by vhodné, keby ste si ujasnili, čo vlastne chcete a hlavne, s kým chcete prežiť svoju budúcnosť. Áno vášeň má mnoho podôb, no je dôležité, aby ste si vybrali takú, ktorá vás nebude ohrozovať v tom, čo chcete dosiahnuť. Páni – vy si dávajte pozor v druhom júlovom týždni v robote, pretože aj malú chybu, ktorú urobíte, bude nadriadený vnímať veľmi stresujúco a vypuklo. Každopádne, choďte dopredu a neobzerajte sa cez plece na kolegov, ktorí sú pomalší alebo nemajú toľko zdravej ctižiadosti, koľko vy. Berte do úvahy, že je tu mesiac, v ktorom buď dosiahnete povýšenie alebo na dlhé obdobie zastagnujete. Tí z vás, ktorí ste nedávno nastúpili do novej roboty, vy voľte stratégiu pokojne a múdro a hlavne tak, aby bol šéf s vami spokojný. Koncom mesiaca zistíte, že láskavosť, ktorú máte v povahe sa vám v zamestnaní nevyplatí. Začnite byť zdravo sebeckí!                                                      

                                                                    

 

 

Panna 23.8. – 23.9.

 

Veľkňažka, Moc.  Nekonečná únava vás bude v nasledujúcom mesiaci vyčerpávať dovtedy, pokým nenájdete v sebe silu radikálne zmeniť svoj život. Začnite hneď skraja partnerstvom, ktoré vás dlhodobo ubíja, pretože vaša polovička zásadne nepočúva to, čo vravíte. A tí z vás, ktorí sa ešte stále poddávate nádeji, že vaše večné vysvetľovanie niečo zmení – zabudnite na to! Tu naozaj pomôže len zvýšený hlas a razantné ultimátum, ktorým dáte najavo, že presne viete, čo od života a vzťahu chcete. Zmenám podrobte aj priateľstvá, pri ktorých ste si istí, že vám už nič nedávajú. Jednoznačne vo svojom kruhu nedržte osoby, ktoré za vami prídu iba vtedy, ak niečo potrebujú. Čerstvo zamilovaní – buďte v partnerstve sebavedomejší a najmä chcite dostať toľko, koľko dávate. Áno, ste to vy, kto viac dáva a kto je veľkorysejší. Je to pomerne veľká nerovnováha, ktorá by sa mohla negatívne odraziť vo vašej blízkej budúcnosti.  No, a zmeny, ktoré povedú k vašej lepšej a stabilnejšej budúcnosti zakončite zamestnaním, v ktorom buď získajte výhodnejšie pracovné podmienky alebo si začnite hľadať robotu novú!                                                             

 

 

Váhy 24.9. – 23.10.

 

Nadbytok, Mág.  Konzervatívnym správaním sa síce možno očaríte nadriadeného alebo kolegov, no partnera určite nie. Vzťahu chýba iskra, niečo nové, čo by vnieslo do stereotypu vášeň, smiech a akoby novú zamilovanosť. V opačnom prípade sa môžete prichystať na vstup tretej osoby do partnerstva, ktorá vám neprinesie nič dobré. A pozor – možnosť krízy, prípadne rozvratu vášho spolužitia je najintenzívnejší v druhej polovici júla! Buďte obozretní a všímajte si akékoľvek odchýlky, ktoré bude vaša polovička prejavovať. A samozrejmosťou by malo byť tiež to, že posilníte erotickú oblasť takým spôsobom, aby tá bytosť, ktorá kráča po vašom boku nemala nutkanie kamsi unikať. Čo sa týka zamestnania, tu verte svojim inštinktom a nepočúvajte všetky tie dobre mienené rady, ktoré vám dáva okolie. Uvedomte si, že toto je vaša cesta, čiže tí druhí ľudia nevedia, čím musíte prejsť a čo musíte urobiť pre stabilitu v robote a financiách. Hádku s nepríjemným kolegom neriešte zahorúca. Vyčkajte, kým vám vychladne hlava a najmä pocit krivdy, a až potom choďte vec urovnať. Voľte stratégiu, ktorá nebude zaváňať pomstou a snažte sa zachovať pozitívnu rovnováhu.

                        

 

 

Škorpión 24.10. – 22.11.

 

Veda, Rytier diskov.  Už neraz ste sa presvedčili, že vaše prirýchle rozhodnutia sú minimálne zlé, ak nie rovno fatálne. Držte preto svoju prchkosť v prvej polovici júla na uzde a nedovoľte jej, aby vám vkladala do úst príkre slová. Pamätajte si, že ublížiť niekomu je častokrát až neskutočne ľahké, no pochopiť iného človeka je občas priam nemožné. A hlavne netrvajte na tom, aby sa vaša polovička zmenila – to sa proste nedá. Napokon, ani vy sami by ste iste nechceli, aby vás niekto pretváral. Takže sa snažte dosiahnuť pozitíva v tých oblastiach vzťahu, kde ste na rovnakej vlnovej dĺžke a dokážete vytvoriť kompromisy. Ak pridáte za štipku prekvapivej romantiky, verte tomu, že vaša láska môže znovu rozkvitnúť a byť taká, ako pred rokmi. V zamestnaní riadne zaberte, nadriadený chystá povýšenie, nie je však isté, či sa ujde práve vám. Ak ho chcete získať, budete musieť trochu pritvrdiť a to nielen v robote, ako takej, ale aj voči kolegom. Tu platí, že sa nesmiete zapájať do firemných klebiet, držte sa bokom od ostatných a nikomu nevravte nič zo svojho súkromia. V hre je viac, než by sa na prvý pohľad mohlo zdať!                   

 

 

 

Strelec 23.11. – 21.12.

 

Cnosť, Dokončenie.  Pri staršom mužovi, ktorý začiatkom júla príde za vami so súkromným problémom zachovávajte dostatok taktu. A hoci sa vám na jazyk budú tisnúť štipľavé slová, nevyslovujte ich! Tento človek vám v minulosti výrazne pomohol, zaslúži si preto nielen vaše porozumenie, ale tiež úctu. Márnotratnejší môžu byť uprostred mesiaca tí z vás, ktorí ste nedávno dobre zainvestovali. Doprajte si niečo nezvyčajné, pričom je len na vás, či si urobíte radosť vy sami alebo potešíte blízkych. Druhá polovica mesiaca bude vyžadovať sústredenosť v zamestnaní, kde dostanete na starosť zaujímavý projekt. Nuž, pamätajte na to, že peniaze nie sú všetkým! A preto venujte všetok voľný čas partnerovi, deťom alebo rodičom – proste tým ľuďom, ktorí vám vytvárajú v živote zázemie. Tí z vás, ktorí ste presvedčení o tom, že partnerstvo vám už naozaj nemá čo ponúknuť – ukončite toto trápenie sa. Vám predsa intuícia vraví, aby ste prijali zmeny, ktoré vám už nejaký ten čas klopú na dvere. A verte, že na novej ceste stretnete tých, ktorí do vašej budúcnosti jednoznačne patria, a spoznáte čaro dôvery a dokonalého súladu duší.                            

 

 

 

Kozorožec 22.12 – 20.1.

 

Bujnosť, Potláčanie.  Doprajte svojej polovičke viac voľnosti, inak ju začne hľadať sama! Nie je nič horšie, ako spútať iného človeka a ospravedlnením nie je ani to, že to robíte v mene lásky, ktorú cítite. Vzťah je predsa najmä o rovnováhe a o tom, že každý z vás by mal mať svoj vlastný priestor, svojich vlastných priateľov a koníčky. Nezadané srdiečka - nezamotajte sa v prvej polovici júla do flirtu viac, než je nutné! Pamätajte na sklamanie, ktoré ste len nedávno prežili a ktoré sa tak veľmi začína podobať tomu, čo prežívate teraz. V tomto ohľade vám vaši blízki veľmi dobre radia a mali by ste ich počúvať, a nie sa od tých, ktorým na vás záleží odvracať. Vy si zaslúžite lásku, ktorá pretrvá celé roky, ak nie desaťročia. Lásku, akú človek prežije raz, snáď dvakrát za život. A preto neverte tým sladkým slovám, ktoré vašej zamilovanej dušičke niekto rozpráva, pretože sú len ilúziou, ktorej podliehate. Tesne pred koncom mesiaca pozbierajte odvahu a zájdite za nadriadeným na otvorený rozhovor. Vaša robota má vyššiu cenu, než je tá, ktorú dostávate. Začnite si pýtať to, čo vám plným právom patrí!                                                                                   

 

 

 

Vodnár 21.1. - 20.2.

 

Krutosť, Slnko.  Slnko, teplo, oddych, a ideálne by bolo, ak by ste k tomu všetkému mali aj more - nuž, na tento prepych si ešte chvíľu budete musieť počkať. No nič vám v júli nebude brániť v tom, aby ste si dovolenku riadne naplánovali a zabezpečili napríklad na príjemné jesenné obdobie. Pokiaľ sa rozhodnete relaxovať niekde v rovníkovej destinácii, zvážte, či chcete túto cestu realizovať so svojou polovičkou. Na poniektorých z vás totižto práve počas dovolenky čaká veľká životná láska. Argument, že vy máte dojem, že taká láska je s vami doma by ste mali prehodnotiť, pretože vzťah už nie je pre vás tým, čím bol. Prechladnutie priedušiek si budú musieť poctivo odležať v posteli staršie ročníky, čím sa síce naruší váš zabehnutý denný režim, no zdravie by malo byť jednoznačne prioritou. Posledné dva júlové týždne nebudú priať situácii v zamestnaní. Tu sa ocitnete na veľmi tenkom ľade, a bude záležať na tom, čo a ako urobíte alebo poviete. Paradoxne, na malý okamih utíchne závisť, klebety a neprajnosť medzi kolegami, čím vznikne priestor pre vaše napredovanie. Nezabúdajte vhodne odpočívať!

                     

                                                                                    

 

Ryby 21.2. – 20.3.

 

Sila malá, Nerozhodnosť.  Budete sa musieť konečne rozhodnúť, ktorá z tých dvoch osôbok, kvôli ktorým robíte aj nezmyselné veci, patrí do vašej budúcnosti. Alebo je to tak, že zvažujete, ktorý z týchto vzťahov by vám priniesol lepší a pohodlnejší život? Nuž, zvažujte rýchlo, aby sa nestalo to, že napokon zostanete úplne sami! Veľa času na rozhodnutie vám už nezostáva, tak si dávajte pozor, aby horúci a nádherný júl nebol pre vás mesiacom smútku. Priaznivé obdobie je pred tými z vás, ktorí ste nedávno prijali nové zamestnanie. Vy sa dokážete výborne vymaniť spod vplyvu takzvaných priateľov a ukážete svoj skutočný potenciál. Áno, vy nepotrebujete rady od ľudí, ktorí vám v podstate len závidia a v milom úsmeve skrývajú jed klamstva. Sklamané srdiečka, ktoré nedávno vzťah ukončili - len pokiaľ pochopíte príčinu toho, prečo sa cítite nešťastne, tak až potom budete môcť od lásky chcieť, aby k vám bola veľkorysá a dopriala vám to, po čom túžite. Prijmite to, čo sa vo vašom bytí odohráva a prestaňte sa báť zodpovednosti, ktorú máte za svoje vlastné rozhodnutia.