Horoskop na júl 2024

 

Baran 21.3. – 20.4.

 

Princezná mečov, Slnko. Finančné suchoty vám v júli pomôže vyriešiť úplne cudzí človek, ktorý vám aj ukáže, ako sa v budúcnosti vyvarovať podobných chýb. Na rodinu sa vôbec nespoliehajte, vaši najbližší totiž nie sú zvyknutí na to, že aj vy môžete mať starosti. Tak ste doteraz pred blízkymi aj vystupovali – ako silné a ničím neohrozené bytosti! Rozvážnosť sa vám zíde koncom mesiaca v robote, nadriadenému pokojne povedzte, čo si naozaj myslíte. Marcoví Barani, vy ste zmysel života našli po boku bytosti, ktorej veľmi dôverujete. I preto nateraz vo vašom súkromí zavládla rovnováha, po ktorej ste tak dlho túžili. Dariť sa vám bude tiež v zamestnaní, a to napriek tomu, že veci nepôjdu úplne podľa vašich predstáv. Nuž, spolupracujete s ľuďmi, ktorí nedokážu napredovať tak rýchlo, ako vy. No uvedomte si, že práve kolegovia sú vaším nastaveným zrkadlom, do ktorého by ste mali sem – tam nazrieť!  

 

 

Termíny v BRATISLAVE!

 

 

Osobné sedenia v Bratislave 2. - 4. júl 2024

Viac informácií nájdete v novinkách heart

/ horná lišta vpravo /

 

********************************************************

 

 

Taktiež môžete využiť možnosť konzultácií

na diaľku formou vypracovania

individuálneho rozboru Vašich otázok, ktoré Vás trápia - zdravie, financie, práca, láska...

Rozbor je klientovi zasielaný v prílohe na e-mail. Rozbor je v rozsahu 10 - 17 strán formátu A4.

 

Podrobné info na

zana6@centrum.sk   alebo   zanasaluber@gmail.com

 

 

ips. Zana Saluber heart

 

 

 

 

Býk 21.4. – 20.5.

 

Voz, Veda. Zvláštne júlové dni, ktoré sú pred vami vám dajú veľa podnetov na zamyslenie sa, či predsa len nezmeníte zamestnanie. Nabijú vás aj nezvyčajnou energiou, ktorá sa vám zíde pri riešení problémov v rodine. Na pracovnej ceste uprostred mesiaca spoznáte niekoho, kto vám otvorí oči, ale aj niekoho, kto rozbúši vaše srdce. V zamestnaní si neberte na plecia robotu svojich kolegov, a striktne sa ohraďte aj proti nátlaku od šéfa. Teraz ste jednoducho prvoradí práve vy! Nezadaní Býci práve v týchto dňoch stretnú svoju životnú lásku, tak majte oči a srdce otvorené, lebo zmeny budú razantné. Staršie ročníky – vy sa začnite zdravšie stravovať, pridajte bylinkové čaje a zabudnite na svoje zlozvyky. Váš organizmus si pýta celkové spomalenie a hlavne očistu, tak mu to doprajte. Ak nechcete mať v blízkej budúcnosti razantnejšie zdravotné problémy, potom by ste naozaj mali so sebou niečo robiť.                                                                                   

 

 

 

Blíženci 21.5. – 21.6.

 

Láska, Rytier mečov. Prechladnutie obličiek vôbec nie je pre vás dobrým znamením! Spoliehali ste sa na to, že nemôžete ochorieť, lebo aktívne cvičíte, zdravo sa stravujete a snažíte sa relaxovať. No pozabudli ste na vplyv stresu, ktorý vy prežívate oveľa razantnejšie ako niekto iný. Chorobu riadne vyležte a nech vám ani nenapadne ísť do roboty. Uprostred júla poniektorých z vás prekvapí milá návšteva, ktorá vám okrem darčekov prinesie aj niečo veľmi cenné.A dlhoročné vzťahy - hádka, ktorú koncom mesiaca vyvolá vaše jedno jediné neuvážené slovo, môže byť koncom vášho partnerstva. Skutočne to tak chcete? Vaša hrdosť vám zrejme nedovolí vysloviť ospravedlnene, na ktoré partner čaká, čím si zmaríte aj poslednú nádej na napravenie toho, čo sa stalo. Premýšľajte! Nepleťte si hrdosť s tvrdohlavosťou, a neživte v sebe krivdy, ktoré vlastne nejestvujú!

 

 

 

Rak 22.6. – 22.7.

 

Eso diskov, Ovládnutie. Prvé polovica nového mesiaca bude trochu nestabilná, zažijete smútok, aj drobné konflikty s partnerom, ktoré vás prinútia prehodnotiť celý vzťah. Neunáhlite sa a nevynášajte verdikty! Všetko má svoj čas a vy zatiaľ nestojíte na pomyselnej životnej križovatke. Nedoriešený spor s kolegom ohľadne projektu vás stále trápi najmä preto, že v tejto hre je nemálo peňazí. Skúste sa pozhovárať so šéfom a nájsť riešenie, veď napokon - rozhodné slovo na pracovnej porade musíte povedať aj tak vy. Nikto z vašich kolegov totižto nemá dosť odvahy na to, aby protirečil nadriadenému, hoci všetci vidia, čo je zle, a čo je v poriadku. júloví Raci, vy sa nezastávajte ľudí, ktorí si to nezaslúžia! Dbajte tiež na to, aby ste svoju prácu mali vždy načas urobenú. Problémy s krčnou chrbticou, prípadne úpornejšie bolesti hlavy zverte do rúk odborníkovi, a nájdite si čas na primeraný relax.                            

 

 

 

Lev 23.7. – 22.8.

 

Mesiac, Víťazstvo. Prestaňte sa v júli vyhovárať na nedostatok času a začnite sa venovať najbližším, svojim koníčkom, no hlavne svojmu zdraviu. Vaše argumenty sú neprijateľné a priehľadné! Slová vám do úst vkladá najmä pohodlnosť a aj nechuť zaoberať sa inými ľuďmi. Uprostred mesiaca sa v robote zamerajte na kolegyňu, ktorá toho nikdy veľa nenahovorila. Je to osôbka, ktorej môžete nielen veľmi pomôcť, ale aj dokonca zmeniť jej život.A vám pomôže starosti v súkromí pomerne rýchlo vyriešiť dobrý rodinný priateľ. Nezaťažujte však túto bytosť viac, než je nevyhnutné! Aj priateľstvo sa občas potrebuje nadýchnuť, inak  skolabuje. Rozrobený pracovný projekt začne na konci júla stagnovať, no príčinu sa nedozviete, akoby sa všetci v robote proti vám spikli, že vám nepovedia pravdu. Skúste sa spýtať osôbky, o ktorej ste presvedčení, že nemá dostatok kompetencie a múdrosti, aby niečo vedela.                                                      

                                                                    

 

 

Panna 23.8. – 23.9.

 

Princ palíc, Veľkňažka. Nerozhodnosť k láske nepatrí, mali by ste partnera zaujať niečím razantným a nešpekulovať nad nezmyselnými prekvapeniami. Aj priateľstvá by ste mohli podrobiť menšej skúške. Vo svojej blízkosti máte zopár ľudí, ktorí vás len využívajú! Ich záujem je založený iba na tom, čo im poskytujete vy a nie na tom, čo by pre vás mohli urobiť oni. V práci nechcite to, čo zatiaľ nemôžete mať, a ak vás robota skutočne nebaví, potom zvážte, či sa nepoobzeráte po novom zamestnaní. Nikdy predsa nie je neskoro urobiť radikálne zmeny vo svojom bytí.Zdravotné problémy s kĺbami neprehliadajte a radšej zájdite k špecialistovi.V rodinnom kruhu zavládne koncom júla smutná nálada. Choroba niekoho, na kom vám záleží otrasie vaším malým svetom, kde žiaľ a negatíva nemajú čo hľadať. To je vaše prianie, no realita býva často presne opačná. Ale aj tie negatíva patria k životu!                                                            

 

 

 

Váhy 24.9. – 23.10.

 

Kráľovná diskov, Pokoj. Ani hlučnejšia, dôraznejšia výmena názorov začiatkom júla medzi vami a príbuznými nenaruší pomerne príjemnú atmosféru v rodine. Je to šťastie, inak by ste mali pokazenú celú oslavu, ktorú s takou láskou chystáte. Napriek tomu by ste však určite mali vysloviť pravdu! Niekomu sa síce nebude páčiť, no aspoň budú všetci vedieť, na čom sú. Októbrové Váhy – vy partnera do ničoho netlačte, mohli by ste o neho prísť a na to ešte nie ste pripravení.Koncom mesiaca neprenášajte zo zamestnania do vzťahu napätie a podráždenosť, lebo sa ocitnete na tenkom ľade partnerskej krízy A práve vy veľmi dobre viete, aké ľahké je niekomu ublížiť slovami! Zdravá hrdosť sa zíde tým z vás, ktorí sa chystáte do novej roboty. Áno, zaslúžite si vyšší post, v ktorom dokážete, že ste lepší než ostatní, ale najskôr myslite na zadné vrátka a časť peňazí, ktoré zarábate si začnite odkladať bokom.

                        

 

 

Škorpión 24.10. – 22.11.

 

Svet, Princ pohárov. Hoci ste riziko často nevyhľadávali, počas júlových dní vás týmto smerom bude poháňať až neprirodzená zvedavosť. Dávajte si pozor na to, s kým budete mať do činenia, či už v súkromí alebo v práci. Mali by ste sa sústrediť na upevnenie svojho postavenia a vzťahu, no namiesto toho sa budete vrhať do nezvyčajných dobrodružstiev. Mnohé z nich však budú ohrozovať nielen vaše dobré meno, ale všetko čo máte.Zlepšenie vo financiách sa dotkne najmä tých z vás, ktorí podnikáte, alebo pracujete v zahraničí. S láskou budú mať v týchto dňoch problémy Škorpióni, ktorí sa nevedia vymaniť zo vzťahov, ktoré vám už takmer nič nedávajú. Myslite na svoju budúcnosť! To vy predsa určujete, ako bude vyzerať, a s kým ju strávite. A - neprimeraná láskavosť voči kolegom sa vám koncom mesiaca môže nepríjemne vypomstiť, snažte sa preto túto svoju povahovú črtu čo najviac korigovať.               

 

 

 

Strelec 23.11. – 21.12.

 

Prímerie, Rytier diskov. Dávajte si v júli pozor na úrazy končatín, ale aj na problémy so zažívaním a štítnou žľazou. Ak ste sa začali vo vzťahu nudiť, neznamená to, že musíte svoju polovičku nútiť robiť neobyčajné aktivity. Naopak! Obaja potrebujete čas len pre seba a tak vymyslite plán na pár dní, počas ktorých budete akoby odlúčení. Nová príležitosť v práci zaskočí novembrových Strelcov, ktorí žijú v očakávaní, že nadriadený splní svoje sľuby. Nuž, stane sa presný opak!Namiesto hnevu sa zamerajte na to, čo je vo vašom bytí pozitívne. Vychádzajte väčšmi v ústrety svojim blízkym a nebojte sa byť v zamestnaní viac odvážnejší a priebojnejší, lebo vám unikajú príležitosti, ktorých by ste sa mali jednoznačne chopiť. Jednoducho povedané – oprite sa do života a pýtajte si to, čo vám patrí! Nezabúdajte na úctu voči druhým ľuďom, a majte ju aj voči sebe samým.                        

 

 

 

Kozorožec 22.12 – 20.1.

 

Rytier pohárov, Porážka. Partnera v júli neodsúvajte na vedľajšiu koľaj! Ničí vás pocit, že mu musíte všetko dookola vysvetľovať a že vám nezostáva čas pre seba samých. Možno ste iba pozabudli, že nedávno ste boli v podobnej situácii vy a partner v sebe našiel dosť trpezlivosti, aby ste veci pochopili. Láska nie je iba o dávaní, ale najmä o schopnosti ponechať si nadhľad v čase krízy. Uprostred mesiaca sa zamerajte na zamestnanie, tu máte drobné resty a nezrovnalosti!Poniektorí z vás sa po dlhej dobe konečne stretnú s priateľom, ktorý vám bol vždy oporou. Dlhé hodiny budete mať o čom spolu hovoriť, a dotknete sa aj takmer zabudnutej záležitosti, ktorá vo vás oboch zanechala trpkú príchuť. Áno, nastal čas bilancovania a uzatvárania starých účtov. Snažte sa byť čo najviac úprimní, a to nielen k druhým, ale hlavne k sebe samým. A pozor si dajte koncom mesiaca na zdravie!                                                                                  

 

 

 

Vodnár 21.1. - 20.2.

 

Rozkoš, Veža. V robote buďte trošku dominantnejší a nebojte sa zvýšiť aj hlas, pretože sa čoraz častejšie stáva, že vaše slová jednoducho nikto neberie do úvahy. A pritom máte veľmi dobré nápady, vďaka ktorým by firma napredovala ešte lepšie a rýchlejšie. Vo vzťahu sa zase držte trochu pri zemi, nemusíte mať všetko a hneď. Už len to, že máte po svojom boku úžasne krásnu a spriaznenú dušu, je vašou životnou výhrou. Vážte si tento dar!Prechladnutie dutín sa zmení na vážnejšie ochorenie, bolo by vhodné, keby ste chorobu riadne vyležali v posteli. Nehazardujte so svojím zdravím! V druhej polovici mesiaca podporte partnera v jeho snahe získať novú prácu. Pre vašu polovičku je dôležité vedieť, že vy dvaja spolu zostanete aj napriek prekážkam, ktoré vám osud stavia do cesty. A rozhovor s priateľom odložte na inokedy, teraz skutočne nie je vhodný čas na to, aby ste riešili cudzie problémy.

                     

                                                                                    

 

Ryby 21.2. – 20.3.

 

Milenci, Kráľovná palíc. Prestaňte sa ponáhľať a začnite vnímať úžasný svet okolo seba. Dopredu vás ženie túžba po dokonalosti, a je pravdou, že najmä v práci ste doslova detailisti. Áno, je obdivuhodné, kam ste to dotiahli a čo ste získali, ale zároveň ste pozabudli na to, že čas nemôžete vrátiť späť a teda ani prežiť krásne chvíle, ktoré vám unikajú. Skúste udržať svoj život v rovnováhe, rozdeľte seba a to, kým ste, medzi prácu, zdravie a svoju lásku.Tí z vás, ktorí podnikáte - dohoda, ktorú ste nedávno uzatvorili so spoločníkom, nadobudne trochu iný rozmer. Váš zámer sa v tomto prípade minul s účinkom. Marcové Ryby – vy nepodliehajte vášni, lebo urobíte chyby! Partner si zaslúži vašu úprimnú lásku, takže mu povedzte, čo vás trápi a nevyhľadávajte pochybné dobrodružstvá. Vyhnite sa aj veľkej spoločenskej udalosti na konci júla a trávte čo najviac voľného času s blízkymi.