Horoskop na jún 2019

 

Jún  2019

 


 

Baran 21.3. – 20.4.

 

Sklamanie, Pustovník. Vy viete, že uplatnenie nájdete v akejkoľvek práci. Podvedome sa upínate k novým zajtrajškom, no zodpovednosť za rodinu vás teraz núti stagnovať. Život by ste nemali premárniť počítaním, koľko šancí vám prekĺzlo pomedzi prsty! Vytúžená júnová dovolenka vám dodá novú energiu, ktorú takmer vzápätí premeníte na výborný nápad, týkajúci sa roboty. Nepreháňajte to však s analyzovaním toho, čo chcete a ako to chcete dosiahnuť. Vaša polovička vôbec nebude naladená na váš mód, a namiesto pochopenia sa vám v druhej polovici júna môže dostať podráždenosti a veľmi nepríjemných konfliktov. Pozorne skontrolujte svoje ušetrené peniaze, ktoré ste nedávno zverili do rúk rodinnému priateľovi. Môžete o ne prísť! V poslednom čase vás zdravie neposlúcha, no zatiaľ varovné signály, ktoré vám organizmus vysiela, beriete na ľahkú váhu. Prestaňte to robiť a dajte sa do poriadku. Áno, zrejme budete musieť na čas prerušiť robotu, no verte tomu, že je to pre vás to najlepšie riešenie. Výčitky, ktoré pociťujete kvôli priateľovi dajte bokom, pretože vy ste neurobili nič zlé. Len ste nahlas a úprimne vyslovili to, čo si ľudia dlho šepkajú poza niečí chrbát.                                                                 

 

 

 

Veštenie v Bratislave a Leviciach, viac info v novinkách...

 

 

 Milí priatelia a prívrženci horoskopov !

          Ak riešite vážne životné problémy, alebo stojíte na dôležitej životnej križovatke, riaďte sa horoskopmi paralelne, pretože tie sú robené všeobecne pre znamenia. A to platí tak pre klasický ako aj čínsky horoskop.

          Predstavte si, že vodnárov, ktorí sú narodení v jeden deň, môže byť napríklad 2664, a to znamená 2664 rôznych osobností, s osobnými problémami, ovplyvnenými výchovou, rodinou, spoločenským postavením...V bežnom poňatí vám má horoskop ukázať najlepšiu cestu v danom časovom období, má vás vystríhať pred možnými chybami, či možnými zdravotnými problémami. Ale horoskop nesmie byť pre vás vodítkom pri riešení zložitej životnej situácie, či nebodaj radikálnych zmien, ktoré možno zamýšľate urobiť.

         V takomto prípade sa s dôverou obráťte na tarotové karty a klasické veštenie, pretože len tak môžete byť správne nasmerovaní a zvoliť najadekvátnejšiu cestu, ktorou ísť...

         Každý mesiac pre vás ,,vyrábame,, horoskopy, dúfajúc, že vám pomôžu zorientovať sa v dnešnom zložitom svete, no pamätajte – ani ten najlepší horoskop nenahradí osobné stretnutie sa s vešticou a jej vešteckými kartami...

 

 

 

Býk 21.4. – 20.5.

 

Výhra, Obesenec.  Prijmite začiatkom júna ponuku roboty, ktorá vás nadchla. Budete musieť síce vynaložiť nemalú snahu na to, aby ste ukázali, čo vo vás drieme, no vy to dokážete. Máte v rukách všetky esá! V rodine sa snažte sa napätú atmosféru uvoľniť spontánnosťou, nehou a smiechom. Ľudia okolo vás sú stŕpnutí, pretože veci nejdú tak, ako by si priali. Pravdaže, vy za to nemôžete, no i tak sú najväčšie bremená na vašich pleciach. Áno, práve vy ste pre najbližších tou pomyselnou skalou, s ktorou nič nepohne. V zamestnaní si v druhej polovici mesiaca dajte záležať na tom, ako rozsúdite spor kolegov, pričom musíte byť maximálne objektívni. Pozor na zbytočnú kritiku! Voči svojmu okoliu nebuďte nepríjemní a svoj hnev držte na uzde. Všetko sa predsa dá vysvetliť, aj zložitá situácia, do ktorej vás spolupracovníci dostanú. Tiež sa snažte v rodinnom kruhu vyhnúť podráždenosti, a verte tomu, že milým slovom dosiahnete viac, než krikom. Áno, doliehajú na vás všetky tie ťarchy, ktoré na svojich pleciach nesiete a máte pocit, že ten svet naokolo vám nerozumie. Avšak – dovolili ste mu, aby vám naozaj nazrel do srdca?

 

 

 

Blíženci 21.5. – 21.6.

 

Rytier mečov, Smrť. Sú pred vami dni, počas ktorých by ste mali doma oddychovať, byť s priateľmi či sa vybrať na krátku dovolenku. Určite by teraz nemala byť v popredí robota, a verte tomu, že kolegovia sa bez vás na chvíľu zaobídu. Prioritou ste vy a tí, na ktorých vám záleží! Nečakané stretnutie uprostred júna s človekom, ktorý vám ublížil, znovu otvorí starú ranu. No i napriek tomu - táto krivda môže byť napravená a šancu k tomu budete držať v rukách vy. Viete sa zorientovať takmer v každej situácii, no tentoraz vás partnerove výčitky zaskočia. Jeho ponosy prídu nečakane, na konci mesiaca. Mali by ste sa na otázky svojej polovičky, ktoré očakávajú odpovede, pozrieť inými očami. Chýba vám láskavé objatie niekoho, kto by dokonale rozumel tomu, čo chcete, a to aj bez slov. Chýbajú vám polnočné rozhovory a tie prchavé okamihy, z ktorých sa skladá ľudský život. To, že ste o lásku nedávno prišli neznamená, že ju už nikdy nezískate späť. Začnite v ňu veriť, no najmä verte v seba, pretože to vy tvoríte svoju budúcnosť. Áno, vaša budúcnosť bude presne taká, akú si ju vysnívate. A taká, akou jej vy dovolíte byť!

 

 

 

Rak 22.6. – 22.7.

 

Svet, Šťastie. Tešte sa z maličkostí, ktorými sú pretkané vaše všedné dni, doprajte si relax, ktorý si zaslúžite a zorganizujte stretnutie pre priateľov, ktorých ste dlho nevideli. Ak vám to čas a financie dovolia, naplánujte si dovolenku alebo pobyt v kúpeľoch. Áno, spojte príjemné s užitočným a choďte niekam, kde zresetujete nielen myseľ, ale aj telo. Tí, z vás, ktorí túžite po skutočnej láske – všímajte si, kto vám počas tretieho júnového týždňa vstúpi do cesty! V rodinnom rozpočte si prilepšíte nečakanou finančnou výhrou. A hoci nepôjde o závratné množstvo peňazí, predsa len budete pokojnejší, a aj spokojnejší. Starší muž, v podstate rodinný priateľ vás v nasledujúcich týždňoch osloví so zvláštnou a zaujímavou ponukou na privyrobenie si. Pozorne si ho vypočujte, no zatiaľ nerobte rozhodnutia. Na tie príde čas až vtedy, keď budete poznať celé pozadie tejto záležitosti. Nehľadajte však za slovami niečo viac! Pracovné nadšenie vám takmer do konca mesiaca a potom príde skleslosť, prameniaca z prechladnutia priedušiek alebo pľúc. Vyskúšajte bylinkové čaje z medvedieho cesnaku.

 

 

 

Lev 23.7. – 22.8.

 

Mág, Rozkoš. Hľadáte cestu, ako zlepšiť finančný rozpočet v rodine, no pozabudli ste na to, že partnerove míňanie je často nezmyselné. No najmä je aj príčinou toho, prečo vám peniaze nestačia na to, čo je potrebné. Začnite počas júna situáciu riešiť radikálnejšie a bez veľkorysosti, ktorá vám doteraz diktovala, aby ste nad vecou prižmurovali oči. V robote pozor! Určite nie je namieste vyvyšovanie sa nad ostatných kolegov len preto, že od šéfa sa vám dostane pochvaly za váš výkon. Naopak, je to čas, kedy by ste mali preukázať zhovievavosť k tým menej šťastným. V práci zaberte, pretože už koncom mesiaca sa bude rozhodovať o tom, kto bude povýšený a kto zastagnuje na pôvodnom mieste. Vezmite do rúk svoju múdrosť, dajte slovám patričnú vážnosť a prizvite k sebe aj odvahu. Počas nasledujúcich týždňov zabojujete s kolegami o vyšší post, a o lepšie peniaze. Ale tiež o novú lásku, ktorá vám zaklope na dvere, no zostane v nich stáť kvôli tieňom z vašej minulosti. Pamätajte na to, že vy to svoje šťastie môžete získať, no nemali by ste dôverovať lichotivým slovám takzvaných priateľov. Pretože v nich sa zrkadlí obyčajná závisť a neprajnosť!

                                                                    

 

 

Panna 23.8. – 23.9.

 

Láska, Spravodlivosť. Stále sa snažíte najmä o to, aby vaši blízki boli spokojní, no paradoxne svojím úsilím vyvolávate nerovnováhu. Vo vašom bytí sú okamihy, v ktorých by ste mali byť trochu sebeckí! Dávajte druhým toľko, koľko nutne potrebujú, a nebuďte v tomto smere prehnane veľkorysí. To isté platí počas júnových dní tiež v zamestnaní, kde musíte pritvrdiť, inak vás kolegovia jednoducho zneužijú. A nesťažujte sa neustále na nepriazeň osudu, že vám nedáva to, po čom túžite. Snažte sa viac, aby sa vaše sny naplnili! Nečakajte, kým vám niekto niečo dá, ale choďte svojmu šťastiu v ústrety. Je to také jednoduché, hoci náročnejšie, pretože na každý krok dopredu musíte vynaložiť nesmierne úsilie. Vy však vo svojom kruhu máte ľudí, ktorí vás podporujú a dokonca sa občas môžete o nich aj oprieť. Je to naozaj veľký dar, pretože mnohí iní nemajú vôbec nikoho. Partnerove názory ohľadne peňazí berte vážne, nechce sa zapliesť do dlhodobej pôžičky. Ešte raz by ste mali spoločne celú záležitosť podrobne rozobrať. Nepite chladené nápoje a vyhnite sa klimatizovaným priestorom!                                          

 

 

 

Váhy 24.9. – 23.10.

 

Ovládnutie, Mesiac.  Láska vám v júni zamotá hlavu! Do popredia vystupuje stretnutie s osôbkou, ktorá vám v nedávnej minulosti zlomila srdce, a zároveň budete riešiť vzťah, ktorý práve prežívate. Zdravotné problémy sa začiatkom mesiaca ohlásia v plnej miere, a najviac vás potrápia bolesti chrbtice, žalúdka a lýtok. Prepínate svoje sily, a to dlhodobo, čím vyvolávate veľkú nerovnováhu! Doprajte si oddych, vezmite si z roboty dovolenku a venujte sa sebe. Uštipačné reči mladšej kolegyne o tom, ako sa chcete vyhnúť zodpovednosti si neberte k srdcu. Vy predsa už dávno viete svoje o tom, že niektorým ľuďom nemá zmysel oponovať. Najmä staršie ročníky budú v oblasti lásky potrebovať väčší priestor pre seba! Partner vás ľúbi nezvyčajnou láskou, ktorá vám bráni poriadne sa nadýchnuť. Áno, možno vám jeho záujem a sústavná blízkosť lichotí, no pre vzťah to nie je veľmi pozitívne. Obaja by ste mali mať aj svoj svet, v ktorom by nemali chýbať rozdielni priatelia či koníčky. Zamyslite sa nad tým a čo najskôr požiadajte svoju polovičku o pozmenenie niektorých pravidiel vášho spoločného života. Láska nesmie mať okovy!                              

 

 

 

Škorpión 24.10. – 22.11.

 

Princ pohárov, Víťazstvo. Nepotrebujete rady kohosi cudzieho! Odpovede na to, čo máte urobiť hľadajte vo svojom srdci. Myslite aj na to, koľkých ľudí sa váš verdikt bytostne dotkne! Zamerajte sa na zamestnanie, dokončite všetku robotu načas a kolegom sa nezdôverujte so súkromnými vecami. V nasledujúcich týždňoch sa správne rozhodnete ohľadne vzťahu a dokážete aj v širšej rodine nastoliť potrebný poriadok. Staršie ročníky by mali byť pozornejšie voči pretrvávajúcim zdravotným problémom so žalúdkom a srdiečkom. Vyhľadajte špecialistu, ktorý vám nastaví vhodnú liečbu. Zvýšte pitný režim, nezabúdajte relaxovať a neplytvajte energiou na ľudí, ktorí vás poznajú len vtedy, ak niečo potrebujú. Kým ste to vlastne obklopení? Skutočne máte dojem, že tým, ktorých voláte priatelia, záleží na tom, čo cítite, či chcete? Nezaškodilo by vám trochu zdravého sebectva! A tiež uvedomenie si hodnoty času, ktorý márnite na zbytočnosti. Uprostred mesiaca si zájdite na miesto, kde ste sa vždy cítili dobre a v prepojení s tými, ktorí tu už s vami nemôžu byť. Utíšte myseľ, zbilancujte to, čo bolo a vytýčte si nové ciele. A nezabúdajte – buďte sami sebou!              

 

 

 

Strelec 23.11. – 21.12.

 

Dielo, Kráľovná palíc.  Priateľ, ktorý vám sľubuje vysoký profit v obchode, hľadí len na svoj prospech. Mali by ste veľmi dobre zvažovať, s kým sa v obchodovaní zapletiete! Práca vám v júni pôjde dobre, na konci mesiaca dosiahnete významný posun dopredu. Prekážky, ktoré vám osud stavia do cesty vás robia silnejšími a múdrejšími. A tak to bude aj v nasledujúcich týždňoch, počas ktorých prežijete malé zemetrasenia nielen v pracovnej oblasti, ale aj v partnerstve. Postavte sa týmto výzvam čelom, vy ste silné osobnosti, a častokrát ste vo svojom bytí dokázali aj nemožné. Trochu sa vás dotkne tón, ktorým vám priateľ povie, čo si myslí. Nemali by ste byť vzťahovační a prehnane citliví. Hlavne nie k niekomu, kto vám chce dobre. A taktiež by ste nemali dôverovať ľuďom, ktorí vám sľubujú dobrý biznis bez rizika, lebo taký obchod v podstate nejestvuje. Koncom mesiaca zájdite za príbuznými, ktorých ste dlho nevideli. V poslednej dobe ste rodinu zanedbávali, čo nie je pozitívne. Čo ak niekto potrebujete vašu pomoc?! A dávajte si pozor pri športovaní, s opaľovaním tiež veľmi opatrne. Horúce slnečné lúče vám tentoraz môžu uškodiť!!                      

 

 

 

Kozorožec 22.12 – 20.1.

 

Eso diskov, Nerozhodnosť.  V júni sa doriešia aj zastarené problémy, ktoré ste až doteraz odkladali. Spoločne s partnerom začnite premýšľať o letnej dovolenke, oddýchnuť si budete musieť. A neobávajte sa toho, že zlyháte v dôležitom rozhovore s nadriadeným! Tiež je to len obyčajný človek, hoci je v inom postavení, než vy. No práve preto by ste mu mali nastaviť pomyslené zrkadlo, pretože vo firme nie je všetko také, akým sa zdá byť. Partnerovi doprajte v niektorý víkend malé povyrazenie alebo pre svoju lásku pripravte prekvapenie. Vôbec nemusí ísť o drahé dary, veď občas sa aj niečím drobným dá vyčariť šťastný úsmev. A po práci sa občas venujte i priateľom. Zájdite do kina alebo do divadla, obnovte stretnutia s tými, ktorí vám dávali elán, ale aj rôzne dobré rady. A myslite tiež na svoju polovičku, ktorá vás v týchto dňoch bude potrebovať viac, než inokedy. Len s láskou a s láskavosťou, len s obyčajným šťastím a so smiechom môže byť vaše bytie naplnené. Bez týchto substancií, z ktorých je namiešaný váš život začnete nenávratne chradnúť a strácať sa v ňom. Pozor si dávajte na veľkorysosť!                                          

 

 

 

Vodnár 21.1. - 20.2.

 

Pokoj, Rovnováha.  K druhým sa počas nasledujúcich týždňov budete správať vľúdne a ohľaduplne. Vyslúžite si povesť láskavého človeka, u ktorého možno nájsť útočisko. Myslite však i na to, že vy sami tiež potrebujete niekoho, komu sa môžete zdôveriť! Poddajte sa novej láske, ktorá vám vytrvalo klope na dvere, už bolo dosť osamotenia a tápania. A dosť bolo smútku, od ktorého ste prestali vidieť farby okolo seba. Váš život bude taký, akým si ho urobíte – uvedomte si to! Pomôžte priateľovi, ktorý za vami príde s veľkou prosbou, no nevkladajte mu do rúk peniaze. Financie totiž jeho problémy nevyriešia a vašou úlohou je ukázať tejto bytosti, že šťastie si za peniaze určite nekúpi. Dajte si pozor, aby ste v zamestnaní neurobili zbytočné chyby! Vaša roztržitosť môže spôsobiť sklzy či straty, ktoré len s veľkým úsilím napravíte. A čo je horšie – klebety sa dopočuje aj nadriadený a jeho úsudok bude prioritou. Verte tomu, že na pravde vôbec v danej chvíli nebude záležať! Je potrebné, aby ste si v každom júnovom dni našli nejakú tú hodinku času len pre seba. Premýšľajte, oddychujte, no najmä vypnite zo všetkého. A pravdaže aj od všetkých!                                                                          

 

 

 

Ryby 21.2. – 20.3.

 

Kráľovná pohárov, Krutosť.  Ak sa pohybujete vo svete podnikania, mali by ste uprostred júna zbystriť pozornosť. Stretnete pozoruhodnú ženu, ktorá vám ponúkne príležitosť k dobrému zárobku. A pamätajte si – tým, ktorí stále váhajú a boja sa zdravo zariskovať, šťastena určite nevloží do rúk bohatstvo. V partnerstve pookrejete, a nehu a pozornosť svojej polovičky si užite, no nezaspite na vavrínoch! Hlavne nedovoľte, aby do vášho vzťahu zavítala nuda a podráždenosť. V zamestnaní hľadajte v prvej polovici mesiaca jednoduché riešenia a určite sa nespoliehajte na kolegov, ich spomalenosť by vás len rozčuľovala. Pozor si dajte aj na výmenu názorov s nadriadeným! Niežeby ste v debate nemali pravdu, to, áno, len šéf na jej razanciu nebude pripravený a nedokáže ju dobre spracovať. Melanchólia, ktorá prepadne koncom júna partnera je dočasná a vyplývajúca najmä z toho, že spolu trávite málo času. Pokúste sa to napraviť! Ak sa rozhodnete stráviť víkendy v spoločnosti širšej rodiny, nepreháňajte to s alkoholom. Ten by vám rozviazal jazyk viac, než by bolo vhodné a ľudia nechcú zatiaľ počuť holú pravdu.