Horoskop na máj 2024

 

Baran 21.3. – 20.4.

 

Veda, Láska. Utrieďte si trochu myšlienky a prestaňte sa stále naháňať za zarábaním peňazí. Verte tomu, že ak nebudete zdraví, peniaze vám budú úplne nanič. Dôležitá vo vašom živote je totiž harmónia a pocit šťastia, lebo keď nie ste vnútorne spokojní, vaša nestálosť a podráždenosť zasahujú najviac tých, ktorí vás majú radi. A to vôbec nie je dobré! Ľahko by ste mohli prísť nielen o svoju lásku, ale aj o to, čo ste doteraz vybudovali v pracovnej oblasti. Atypická únava bude v máji sprevádzať staršie ročníky takmer na každom kroku a pod vplyvom podráždenosti vyvoláte v druhej polovici mesiaca konflikt v rodinnom kruhu. Pôjde síce o malichernosť, avšak v danej chvíli zareagujete prehnane ostro, takže kontrolujte svoje slová. Vybavovanie dôležitých úradných záležitostí si nenechávajte na poslednú chvíľu, pretože by sa mohlo stať i to, že dlhšie zostanete bez potrebných dokladov či zmlúv. A pozor na prechladnutia priedušiek!  

 

 

Termíny v BRATISLAVE!

 

 

Osobné sedenia v Bratislave 2. - 4. júl 2024

Viac informácií nájdete v novinkách heart

/ horná lišta vpravo /

 

********************************************************

 

 

Taktiež môžete využiť možnosť konzultácií

na diaľku formou vypracovania

individuálneho rozboru Vašich otázok, ktoré Vás trápia - zdravie, financie, práca, láska...

Rozbor je klientovi zasielaný v prílohe na e-mail. Rozbor je v rozsahu 10 - 17 strán formátu A4.

 

Podrobné info na

zana6@centrum.sk   alebo   zanasaluber@gmail.com

 

 

ips. Zana Saluber heart

 

 

 

 

Býk 21.4. – 20.5.

 

Obesenec, Prímerie. Celý tento mesiac sa bude točiť okolo lásky, s ktorou máte dlhodobejšie problémy. Možno sú spôsobené tým, že chcete od svojej polovičky niečo, čo vám nateraz nevie dať. Alebo tým, že vaša komunikácia sa dostala na zvláštnu úroveň, v ktorej nevidíte zmysel. Stačí však tak málo, aby sa všetko vrátilo na dobrú cestu! Váš vzťah a dôvera sa môžu znovu obnoviť, a môžu tiež získať zašlú vášeň a porozumenie. Tak trochu  zabojujte, prestaňte mať pochybnostia snažte sa urobiť maximum. U poniektorých z vás sa uprostred mája opäť prihlási o slovo zdravie, ktoré sa vám zhorší. Pravdepodobné sú aj srdcovo - cievne problémy a ťažkosti so zažívaním. V rámci toho, aby ste boli v poriadku si z práce vezmite voľno. Nemá totiž zmysel, aby ste boli v robote, všetko by ste len zhoršili a aj tak by ste sa riadne nesústredili. Koncom mesiaca nezabudnite na rodičov alebo starých rodičov – choďte ich navštíviť. Tie chvíle s nimi sú predsa vzácnosťou!                                                                                   

 

 

 

Blíženci 21.5. – 21.6.

 

Veža, Neúspech. V máji sa popálite na svojej veľkodušnosti, ktorú preukážete priateľovi. A zrejme sa z tejto chyby zase nepoučíte. V zamestnaní sa môžete tešiť na príjemné zmeny, no neprejavujte však nadšenie priveľmi okato. Priliali by ste olej do ohňa svojmu rivalovi, ktorý čaká iba na to, aby sa na vás vyvŕšil alebo vám hodil poleno pod nohy. Zmeny nastanú aj v širšej rodine, možné sú zásnuby, svadby, ale tiež príchod dieťaťa do rodiny. Júnoví Blíženci, vy si dávajte v nasledujúcich týždňoch pozor na peniaze a na výdavky. Znovu prehodnoťte nutnosť letnej dovolenky, pretože by ste nemali ísť oddychovať takrečeno na dlh. Takže, pokiaľ na to nemáte potrebné financie, nešpekulujte! Nová robota sa črtá tým z vás, ktorí stagnujete a uvedomujete si potrebu niečo so svojou budúcnosťou urobiť. A - problémy s pankreasom môžu byť odozvou na stres, ktorý prežívate, tak sa učte na rovinu hovoriť o tom, čo sa vám nepáči.

 

 

 

Rak 22.6. – 22.7.

 

Moc, Kráľovná pohárov. V prvej polovici mesiaca sa stretnete so známym, ktorého ste dlho nevideli a jeho ponuka, týkajúca sa roboty, vás milo prekvapí. Vo svojom nadšení sa nezdôverujte príbuznému, pretože jeho názory by mohli negatívne ovplyvniť vaše nové plány. Spoločné chvíle s partnerom si vážte a snažte sa svoju lásku budovať. A neberte ako samozrejmosť to, čo vo svojom bytí máte! Prežívajte každý deň naplno, najlepšie ako viete a s nehou v srdci. Júnoví Raci - pokiaľ si chcete zachovať vnútornú harmóniu, nepomáhajte druhým ľuďom a hlavne tým, ktorí vás neraz sklamali. Nie každý si totiž vašu veľkorysosť a láskavosť zaslúži! A k problému, ktorý bude riešiť vaša najbližšia rodina zaujmite nekompromisné stanovisko, ktoré podporíte ráznymi slovami. Iba tak ľudia pochopia, že vy vidíte situáciu najobjektívnejšie. V rámci relaxu choďte ku koncu mája niekam na predĺžený víkend, ideálny by bol pre vás pobyt v prírode.                            

 

 

 

Lev 23.7. – 22.8.

 

Kráľ, Bohatstvo. Počas májových dní budete potrebovať maximum tolerantnosti, ale aj vytrvalosti. Len tak dokážete prežiť ťažšie chvíle, ktoré prinesú konflikty a vyrovnávanie starých účtov. Samozrejmosťou bude vyčistenie dusivej atmosféry v robote, ale tiež obnova partnerstva. Uvedomíte si, kým ste a začnete robiť všetko pre to, aby bol váš život naplnený a najmä pokojný. Šťastie k vám však tak rýchlo nepríde, malú chvíľu musíte počkať, a ešte aj pridať niečo navyše. Preto si pozorne všímajte všetko, čoho sa na svojej ceste dotknete a čo sa dotkne vás. Augustoví páni – k vám sa blížia v druhej polovici mesiaca veľmi dobré príležitosti, ktoré by ste určite nemali prehliadnuť, ak sa chcete v zamestnaní posunúť ďalej. Zmeny sa udejú i v rodinnom kruhu, no nie všetky budú pozitívne. Nič sa nedá robiť, aj občasná hádka s príbuznými je potrebná, inak by si vaši najbližší s vami robili, čo by chceli. Nezabúdajte na vyšší pitný režim a oddych!                                                      

                                                                    

 

 

Panna 23.8. – 23.9.

 

Rýchlosť, Slnko. Nepríjemnú hrozbu rozchodu v partnerskom vzťahu ešte stále môžete odvrátiť. Musíte byť však veľmi rýchli, rozhodní, a nesmiete partnera trápiť absurdnými pravidlami! A určite neanalyzujte to, čo už nedokážete zmeniť a zmeňte to, čo je pre vás oboch vhodné a potrebné. Tento aspekt zachovajte aj v zamestnaní, pretože uprostred mesiaca vynaložíte maximálne úsilie na vystabilizovanie svojho postu. Vaše miesto ohrozuje kolega svojimi intrigami a falošnosťou. V druhej polovici mája za vami príde staršia žena s prosbou o pomoc, môže ísť aj o pôžičku. Je to osôbka s veľkým srdcom, ktorá sa pravidelne dostáva do problémov práve preto, aká je! Je to však aj žena, ktorá kedysi dávno veľmi pomohla práve vám, a možno teraz prišiel čas oplatiť jej tú dávnu láskavosť. Poniektorí z vás dostanú v robote možnosť dokázať, že si naozaj zaslúžite postup na kariérnom rebríčku. Urobte maximum preto, aby ste získali to, po čom túžite!                                                            

 

 

 

Váhy 24.9. – 23.10.

 

Princezná mečov, Nečinnosť. Nazrite hlboko do svojho vnútra, pretože len tam sú odpovede, ktoré hľadáte. Pozrite sa na dno svojho srdca a ubezpečte sa o tom, že ešte stále dokážete cítiť, vnímať a s radosťou dieťaťa sa tešiť z drobností, z ktorých je poskladaný váš život. A už prestaňte pochybovať o tom, či to, čo prežívate môže skončiť dobre. Veď partnerove city voči vám predsa každodenne rozprávajú ten istý príbeh! Príbeh veľkej lásky a výhry nad osudom.Septembrové dámy - vaša potreba mať po svojom boku partnera, na ktorého by ste preložili zopár problémov bude v májových dňoch veľmi výrazná. Zrejme za to môže aj akási osobnostná kríza, ktorú prežívate, ale tiež vaša nespokojnosť s tým, kde ste sa to v živote ocitli. Nuž, uvedomte si, že toto miesto ste zvolili vy, svojím konaním a napredovaním. A nepočúvali ste okolie, ktoré vám vravelo, že táto cesta nie je pre vás vhodná. Teraz už nemá zmysel sa jej priečiť!

                        

 

 

Škorpión 24.10. – 22.11.

 

Princ pohárov, Šťastie. Nie všetky možnosti, ktoré vám počas mája v pracovnej oblasti pretnú cestu, sú pre vás aj užitočné. Radšej spomaľte, dívajte sa na okolie kritickejšie, pretože len tak sa vyhnete sklamaniam. Vaša dôverčivosť je občas až neúnosná! Pri plánovaní rodinnej dovolenky pozorne počúvajte partnera, ktorý chce pre vás len to najlepšie. Aj aby ste si oddýchli, ale chce tiež to, aby ste so svojimi blízkymi prežívali čarovné okamihy radosti a bezstarostnosti. Októbroví Škorpióni - téma partnerských vzťahov je obľúbená medzi vašimi kolegami, ktorí si všimli, že do roboty chodíte smutní a bez nálady. Klebietky sa na konci mesiaca rozšíria asi všade a pridajú sa k nim všetci vo vašej práci. Za väčšinu z týchto rečí môže kolegyňa, ktorej ste sa nedávno zdôverili! A staršie ročníky, vy sledujte viac svoje telo, lebo bolesť, ktorú sa snažíte nevnímať, môže ohlasovať závažnejšiu chorobu. Bolo by vhodné, keby ste išli na komplexné vyšetrenie.               

 

 

 

Strelec 23.11. – 21.12.

 

Nasýtenosť, Eso mečov. Na tomto svete veru nenájdete dokonalosť, ktorú stále hľadáte. Napokon, vy sami nie ste dokonalými bytosťami. Je však pozitívne, že sa snažíte dajakým spôsobom porozumieť sebe a okoliu. Kladom pre vás do budúcnosti je tiež to, že už nechcete meniť partnera na svoj obraz, a dokonca sa zmierujete s tým, že vás robota občas nebaví. Nuž, niektoré zmeny môžete urobiť, len by nemali zasiahnuť tých, ktorí vám veria a spoliehajú sa na vás.Na vzťahu neustále pracujte a dávajte mu nové podnety, inak sa ocitnete v bludnom kruhu nespokojnosti. Aj partner vás už upozornil na to, že v poslednom čase viac beriete, než dávate! Myslite na to, že ste obklopení ľuďmi, ktorí vám veria a záleží im na vašom šťastí. Ale to nemôže kráčať ruka v ruke s nespokojnosťou, ktorú vkladáte do sŕdc najbližším. Prehodnoťte priority, ktoré ste doteraz v živote mali a vstúpte v máji ste na cestu veľkých razancií!                        

 

 

 

Kozorožec 22.12 – 20.1.

 

Mesiac, Krutosť. Hneď v prvej polovici mája si vsuňte do denného harmonogramu okrem roboty aj očistu organizmu, no najmä osobnú výzvu na zbavenie sa zlozvykov. Áno, práve tie vám odoberajú väčšinu energiu! Vopred dohodnutý rozhovor s nadriadeným sa nesnažte odložiť na neskôr. Vaše obavy sú neopodstatnené, šéf nemá proti vám nič, hoci klebety práve tento fakt podporujú. Nuž, nesmiete veriť všetkému, čo sa vám v súvislosti s vašou osobou dostane do uší. Januároví páni, vy si dávajte pozor na osôbku, ktorá sa nedávno z vášho života potichu vytratila – znovu sa k vám prihlási. Vaša zvedavosť bude väčšia ako pravda minulosti a na stretnutie pôjdete plní očakávania. Držte sa pri zemi a nechcite všetko naraz! Nový projekt rozčaruje koncom mesiaca mladšie ročníky, avšak, cesty späť už nebude. A náhle bolesti hlavy určite nezaháňajte tabletkami, namiesto nich skúste bylinkové čase  doprajte si kvalitný spánok.                                                                                  

 

 

 

Vodnár 21.1. - 20.2.

 

Spravodlivosť, Nerozhodnosť. V máji vás môžu častejšie ohrozovať vírusové choroby, ale tiež drobné úrazy. Sú pred vami dni nabité malými katastrofami, ktoré však nezanechávajú veľké škody na zdraví do budúcnosti. Hádam vás vesmír chce len trošku poskúšať rôznymi prekážkami. V robote budete mať prospech z myšlienok, ktoré nosíte v hlave, ale vám sa zdajú byť nezmyselné. Spontánna zmienka o nich, ktorú utrúsite pred kolegyňou, spustí lavínu skvelých nápadova vašej kreativite dá nadriadený konečne zelenú. Uprostred mesiaca sa vám do rúk dostane aj dokument, ktorý bude mať veľký význam pre vašu pracovnú budúcnosť. Nikomu sa so svojimi zisteniami nezdôverujte! Nateraz nemôžete veriť nikomu, hoci vás kolegovia dennodenne chcú presvedčiť o opaku. V poslednom májovom týždni nezabudnite na partnerovu oslavu a prekvapte ho pekným darčekom. Indície vám už zopár týždňov podsúva, stačí si len spomenúť.

                     

                                                                                    

 

Ryby 21.2. – 20.3.

 

Kráľovná mečov, Mág. Hoci sa vám veľmi nebude chcieť vysvetľovať blízkym v rodine, prečo majú urobiť presne to, čo od nich žiadate, predsa len sa rozhovoru nevyhnete. Nuž, ľudia okolo vás nedokážu uvažovať tak rýchlo ako vy! A už dávno ste si mohli uvedomiť fakt, že bez toho, aby ste sa s druhými rozprávali, sa problémy nevyriešia. Skúste si počas teplých májových víkendov trochu oddýchnuť, priveľmi sa snažíte mať všetko pod kontrolou a vyčerpanie si môže vybrať svoju daň. Nedorozumenie vo vzťahu prerastie v druhej polovici mesiaca do nepeknej hádky, ktorú sa vám podarí zvládnuť iba s veľkou dávkou empatie voči partnerovi. Mali by sa snažiť udržať v domácnosti priaznivú atmosféru, inak sa budete len trápiť a budete plní pochybností. Problém s kolegom, ktorý vám zasahuje do roboty doriešte ihneď, ako to bude možné. A pamätajte si - svojich blízkych potešíte aj milým úsmevom, nielen drahými darmi!