Horoskop na marec 2019

 

Marec  2019

 


 

Baran 21.3. – 20.4.

 

Márnosť, Spravodlivosť. Skorá dovolenkovo – pracovná cesta v zahraničí, ktorú ste si na marec naplánovali, nebude presne podľa vašich predstáv. No aj napriek sklamaniu zažijete krásne okamihy, ktoré budú umocnené milými slovami vašich priateľov. Tých z vás, ktorí ste nezadaní alebo ešte stále hľadajúci životnú lásku, postretne v tomto smere šťastie. Áno, konečne sa dočkáte úžasnej bytosti, ktorá síce prevráti váš súkromný vesmír hore nohami, no dá mu aj obrovský zmysel a nádej! Problémy so starším kolegom, nepokojná atmosféra v rodine a hádka s najlepším priateľom. To sú aspekty na druhú polovicu mesiaca, ktoré akoby chceli vyskúšať, koľko toho unesiete na pleciach a či všetko zvládnete v pohode. Nuž, verte tomu, že nech by sa vo vašom bytí dialo čokoľvek zlé, že to ustojíte naozaj výborne! Dôležité je, aby ste si v nepriaznivých situáciách zachovávali chladnú hlavu a vnútorný pokoj. Áno, pretože, ak nedovolíte, aby vás negatíva priamo ovládli – potom ich jednoducho ovládnete vy. Je to priama rovnica, ktorá nemá konkurenciu! Dbajte v marci, a najmä v poslednom týždni na pravidelný spánok a vyšší pitný režim. Raz, či dvakrát za týždeň si zájdite na uvoľňujúcu masáž, a nevynechajte tiež plávanie a ľahké cvičenia.                                                                 

 

 

 

Veštenie v Bratislave a Leviciach, viac info v novinkách...

 

 

 Milí priatelia a prívrženci horoskopov !

          Ak riešite vážne životné problémy, alebo stojíte na dôležitej životnej križovatke, riaďte sa horoskopmi paralelne, pretože tie sú robené všeobecne pre znamenia. A to platí tak pre klasický ako aj čínsky horoskop.

          Predstavte si, že vodnárov, ktorí sú narodení v jeden deň, môže byť napríklad 2664, a to znamená 2664 rôznych osobností, s osobnými problémami, ovplyvnenými výchovou, rodinou, spoločenským postavením...V bežnom poňatí vám má horoskop ukázať najlepšiu cestu v danom časovom období, má vás vystríhať pred možnými chybami, či možnými zdravotnými problémami. Ale horoskop nesmie byť pre vás vodítkom pri riešení zložitej životnej situácie, či nebodaj radikálnych zmien, ktoré možno zamýšľate urobiť.

         V takomto prípade sa s dôverou obráťte na tarotové karty a klasické veštenie, pretože len tak môžete byť správne nasmerovaní a zvoliť najadekvátnejšiu cestu, ktorou ísť...

         Každý mesiac pre vás ,,vyrábame,, horoskopy, dúfajúc, že vám pomôžu zorientovať sa v dnešnom zložitom svete, no pamätajte – ani ten najlepší horoskop nenahradí osobné stretnutie sa s vešticou a jej vešteckými kartami...

 

 

 

Býk 21.4. – 20.5.

 

Princ mečov, Obesenec. Neutekajte pred problémami v zamestnaní a riešte ich zahorúca! Nadriadený očakáva, že budete aktívni a preto vezmite začiatkom marca rozum do hrsti a nespoliehajte sa na zázrak, ktorý sa aj tak nestane. S peniazmi narábajte v týchto týždňoch opatrnejšie, lebo neuvážené a hlavne zbytočné nákupy by sa nešťastne odrazili na zvyšku mesiaca. Prekontrolujte tiež partnerove výdavky! Tu sú rezervy, o ktorých nemáte ani to najmenšie tušenie. Uprostred marca berte ohľad na to, čo si praje partner a nepresadzujte si za každú cenu to svoje. Konflikt, ktorý by ste svojou tvrdohlavosťou mohli vyvolať by bol mimoriadne nepríjemný a jeho dozvuky by ste riešili ešte aj o niekoľko mesiacov. Neznamená to však, že máte so všetkým, čo vaša polovička povie, absolútne súhlasiť! Pravdaže máte právo na svoj názor, musí byť však logický a k veci. Tí z vás, ktorí sa chystáte v druhej polovici mesiaca na zaujímavú služobnú cestu, by ste si mali do batožiny pribaliť aj analgetiká. Či už to bude zmenou prostredia alebo jednoducho tým, že náhle zo všetkého vypnete – zrejmé sú neutíchajúce bolesti hlavy a chrbtice. Ak to bude možné, doprajte si malý luxus, ktorým budú každodenné relaxačné masáže.

 

 

 

Blíženci 21.5. – 21.6.

 

Skaza, Mier. Po hádke s partnerom sa nejako nebudete vedieť dostať do starých koľají, čo sa odrazí najmä v pracovnej oblasti. Navyše vás potrápi aj zdravie, ktoré si začne vyberať svoju dať za vašu ľahostajnosť. V prvej polovici marca si vezmite z roboty voľno a riadne si oddýchnite! Tu neplatí, že čo môžeš urobiť dnes, neodkladaj na zajtra. Vy potrebujete mať teraz kľudový režim a to znamená, že všetko ostatné môže ísť na malú chvíľu bokom! Zásnuby, svadba či dieťa, ktoré rozšíri vašu rodinu – to sú prekvapenia, ktoré si pre vás pripravili hviezdy na druhú polovicu mesiaca. Je možné, že sa vám splnia sny a priania, ktoré nosíte hlboko v srdiečku a málokto z vášho blízkeho okolia o nich vie. No, malé tajomstvá by mal mať každý, to nie je nič neprirodzené. Takže si kvôli tomu nerobte žiadne výčitky! V zamestnaní si choďte za svojím, nepoľavte v tom, o čo sa snažíte a zároveň nezabúdajte na to, že sú okolo vás oči a uši, ktoré len tak striehnu na to, čo poviete alebo urobíte. Na rozhovor s nadriadeným kvôli nedokončenému projektu sa starostlivo pripravte. Verte tomu, že ak budú vaše argumenty pravdivé a priame, dokážete sa prepracovať ku kompromisu, ktorý bude vyhovovať všetkým zúčastneným.

 

 

 

Rak 22.6. – 22.7.

 

Hýrenie, Snaha. Dajte si čo najskôr do poriadku peniaze! Míňate oveľa viac, než si môžete dovoliť, pričom si zrejme neuvedomujete, že finančný sklz sa vám bude naprávať len veľmi ťažko. Určite sa nespoliehajte na kamarátove sľuby o tom, že váš spoločný biznis bude čoskoro ziskový. Tento obchod je založený na veľmi pofidérnych základoch, no vy to nechcete vidieť! Ak si neviete rady, choďte za človekom, ktorý vám v minulosti už neraz veľmi pomohol. To, čo teraz vo svojom bytí máte, nemusí byť navždy. Hry osudu sú niekedy kruté a rýchle a občas naozaj nemáte možnosť ich nejako ovplyvniť. Preukážte preto svojim najbližším lásku a nehu a dajte im najavo, že si vážite každý jeden deň, každý jeden okamih, ktorý spolu strávite. Do roboty v marci nezapájajte srdce, vypomstilo by sa vám to! Láskavosť tu nie je namieste, skôr naopak! Kolegyňa, s ktorou ste už mali v minulosti spory, začne znovu okolo vás tkať pavučinu poloprávd a intríg. Je len na vás, či zostanete ticho alebo si veci pôjdete vykonfrontovať k nadriadenému. Každopádne – nereagujte na zlo hnevom a krikom, nemá to zmysel. Buďte pred touto ženou vždy o krok popredu a nedajte jej dôvod na úsmev, či dokonca víťazstvo.

 

 

 

Lev 23.7. – 22.8.

 

Nečinnosť, Dokončenie. Zlepšenie pracovných podmienok si budete musieť vybojovať! Sú pred vami dni, ktoré sú mimoriadne vhodné k riešeniu zložitých situácií a problémov, tak ich nepremárnite. Peniaze, ktoré dostanete darom od príbuzného, vložte do banky alebo ich vhodným spôsobom zainvestujte. Vôbec sa nemusíte báť toho, že o ne prídete. To sa skôr môže stať vtedy, ak ich uložíte doma pod vankúš. V žiadnom prípade ich však nezverujte do rúk partnerovi! Držte na uzde svoju impulzívnosť, ktorá by vám v marci bola na škodu v práci. Jednajte rozvážne, nedajte priveľmi na reči kolegov a pred šéfom obhájte svoj názor. Atmosféra v zamestnaní potrápi najmä tých z vás, ktorí si beriete k srdcu negatívne energie prichádzajúce od druhých ľudí a hlavne od tých, ktorým ste sa v minulosti zdôverili s intímnymi záležitosťami. Nuž, vezmite si z toho ponaučenie, aby ste súkromie neotvárali hocikomu! Príjemný a voňavý marec je priamo stvorený pre to, aby ste so svojou polovičkou podnikali víkendové výlety do prírody alebo trebárs aj za umením. Trávte spolu čo najviac času a všedné dni si ozvláštnite niečím výnimočným. A nezáleží na tom, či to bude skvelá večera, alebo vášnivé polnočné milovanie!

                                                                    

 

 

Panna 23.8. – 23.9.

 

Milenci, Nadbytok.  Vaša snaha vysvetliť partnerovi, prečo sa odmietate baviť o spoločnej budúcnosti, vyjde nazmar. Vaša polovička totižto nechce počuť pravdu, pretože tá je bolestivá a v konečnom dôsledku aj smutná. Nuž, nastal čas, aby ste zmenili svoj život k lepšiemu! Ak to znamená zároveň aj to, že sa musíte oslobodiť od toho, čo vás zväzuje a je nefungujúce, potom to urobte. Pamätajte si, že prioritní ste vy, pretože život máte len tento jeden jediný! Ak necítite istotu v partnerstve, alebo riešite vážne pracovné problémy, často začnete mať dojem, že sa vám prestalo dariť celkovo. A takéto pocity budete prežívať aj v marci, no v tomto prípade pôjde o nezrovnalosti týkajúce sa príbuzných, korí vás veľmi zaťažia svojimi nevhodnými požiadavkami. Možno by ste mohli zaujať nekompromisnejšie, tvrdšie stanovisko voči týmto ľuďom! Prioritní ste predsa vy a vaše súkromie, ktoré by ničím nemalo byť vychýlené z rovnováhy. S financiami narábajte v nasledujúcich týždňoch obozretnejšie a nezabudnite zaplatiť všetky nahromadené účty. Koncom mesiaca sa poniektorým z vás pripletie do cesty lukratívna možnosť privyrobenia si peňazí. Preverte si radšej všetko, čo vám o tejto robote bude váš známy hovoriť!                                          

 

 

 

Váhy 24.9. – 23.10.

 

Eso palíc, Rovnováha. Nová láska, nová cesta a tiež nové, zaujímavé perspektívy, ktoré vám osud v tomto mesiaci ponúkne. Vaše šťastie bude doslova nákazlivé, čo si samozrejme všimnú aj kolegovia a budú vás v dobrom trochu podpichovať. Ak vám to čas a peniaze dovolia, urobte pre nich nejaké malé posedenie alebo hoci víkendovú grilovačku. To, čo vám vstúpilo do bytia si starostlivo chráňte! Nezabudnite si dohodnúť návštevu u zubára – už ju znovu neprekladajte. Finančne sa vám bude v marci celkom dariť, no horšie to už bude v partnerstve. Akoby ste so svojím drahým nedokázali takmer v ničom nájsť spoločnú reč. Nuž, pravdou je, že váš vzťah prechádza zvláštnym obdobím, počas ktorého sa obaja zamýšľate nad tým, čo bude ďalej. Chybou však je, že nepremýšľate spolu, ale sa každý z vás utieka do ticha samoty. Skúste sa so svojou polovičkou úprimne pozhovárať a snažte sa dať najavo najmä záujem o to, čo je skryté pod povrchom. Tí z vás, ktorí ste dlhodobejšie osamelí, sa uprostred mesiaca črtá nový vzťah, založený na priateľstve a veľkých vzájomných sympatiách. Napredujte opatrne, nemáte sa veru kam ponáhľať! Vychutnávajte si krásne chvíle a sústreďte sa na to, aby ste boli spokojní a šťastní.                              

 

 

 

Škorpión 24.10. – 22.11.

 

Pokoj, Hviezda.  Náhle bolesti hlavy vás budú sprevádzať počas celého mesiaca. Môže ísť tiež o začínajúce ochorenie, vyhľadajte preto čo najskôr lekára! Pracovné povinnosti načas preložte na plecia kolegov, nakoľko dôležité je to, aby ste sa dali zdravotne do poriadku. V rodinnom kruhu dôjde k nepríjemnej výmene názorov a tento slovný stret vo vás zanechá pocit roztrpčenosti. Úsmev vám navráti dobrý priateľ, s ktorým sa nečakane stretnete uprostred marca. A nedovoľte, aby vás príbuzný psychicky rozhádzal dobre mierenými slovami do vašej citlivej duše. Načo vlastne počúvate niekoho, kto vás často len využíva a ešte k tomu sa k vám správa povýšenecky? Bolo by vhodné, keby ste svoje okolie trochu vyselektovali a dali od seba preč tých ľudí, ktorí vás vôbec nechápu. A najmä sa nebojte toho, že zostanete sami, bez priateľov, pretože to nenastane! Ohľadne investícií do nehnuteľností sa rozhodujte spoločne s partnerom a nezabudnite sa svojej polovičke poďakovať za veľkú ústretovosť, ktorú vám preukazuje. Nepríjemné prechladnutie čelných dutín, ale aj zapálené ďasná liečte tiež pomocou harmančekových obkladov. Na uvoľnenie napätia, ktoré bude prameniť najmä z práce sú výborné eukalyptové kúpele.               

 

 

 

Strelec 23.11. – 21.12.

 

Zmena, Obavy.  Leňošenie kdesi na nádhernej pláži pod slnečníkom a v ruke chladený drink – to je vaša predstava dokonalej letnej dovolenky. No, plány budete musieť asi trochu pozmeniť, pretože k dohode medzi vami a partnerom zrejme tak rýchlo nedôjde. Len ťažko nájdete v marci kompromis, ktorý by vám obom vyhovoval. No, samozrejme, nič nie je stratené! Pred vami je ešte dostatok času, aby ste si všetko dobre naplánovali. Teraz je tu čas preventívnych vyšetrení, ktoré by ste nemali odkladať. Vyhraďte si preto pár dní voľna a trpezlivo, s dobrou knihou v taške absolvujte všetky návštevy u lekárov, ktoré sú nutné. Tí z vás, ktorých často trápia bolesti hlavy, ale aj vírusové ochorenia priedušiek by ste sa mali zamerať na posilnenie imunitného systému, vrátane bylinkových čajov a liečivých kúpeľov. Pracovná oblasť bude v tomto mesiaci stabilná, výnimkou sú iba zrodenci, ktorí sa dlhšie obzerajú po novom zamestnaní. Na pohovory a konkurzy choďte až v poslednom marcovom týždni. Do tohto obdobia hviezdy veľmi neprajú vášmu napredovaniu a zmenám v živote. Partnerstvo zlepšíte romantikou, ktorej nikdy nie je dosť, ale aj jemnou erotikou, ktorou okoreníte stagnujúci vzťah!                      

 

 

 

Kozorožec 22.12 – 20.1.

 

Rytier palíc, Opatrnosť. Naozaj stojíte o pevný a vyvážený vzťah? Alebo máte len chuť hrať sa, flirtovať a sľubovať nesplniteľné? Zamyslite sa nad tým, kam v živote smerujete a hlavne – čo od budúcnosti očakávate. Nevera pravdepodobne nebude tým správnym krokom, ku ktorému by ste sa mali odhodlať. A určite sa nepýtajte iných ľudí, čo máte robiť! Nikto iný nedokáže skutočne porozumieť tomu, čo sa teraz odohráva vo vašom srdci. V zamestnaní sa presaďte, v marci sa rozhodne, či postúpite vyššie alebo zastagnujete na terajšej pozícii. Príkre reči staršieho kolegu si neberte k srdcu, lebo aj napriek tomu, že slová tohto muža budú v niečom pravdivé, pre vás jeho názory nebudú mať žiadnu cenu a dokonca by vás mohli výrazne popliesť. Počúvajte len svoj šiesty zmysel! Koncom marca nájdete zmysel v konaní vám blízkej osoby, ktorá vám doteraz krivdila. Nuž, občas sa stane, že hoci nerozumiete tomu, čo sa vo vašom živote deje, až čas ukáže, že práve tým, že ste nič nepodnikli, tak ste zabránili pohrome. Držte sa miernej stagnácie v osobnom živote a vyčkajte kým za vami vaši blízki prídu sami. Bolesti nôh neignorujte, pretože sa pravdepodobne jedná o zhoršený stav kŕčových žíl. Môže ísť aj o vážny zápal!                                           

 

 

 

Vodnár 21.1. - 20.2.

 

Veľkňažka, Porážka.  Ak sa majú vaši blízki cítiť dobre vo vašej domácnosti, potom im vytvorte také prostredie, z ktorého nebudú chcieť odísť. Postačí vám úprimný úsmev, záujem a objatie! Áno, tak málo je potrebné k tomu, aby ste boli šťastní a spokojní nielen vy, ale aj tí, ktorých milujete. Uprostred mesiaca buďte v práci obozretní a nepúšťajte sa do debaty so staršou kolegyňou. Táto žena dychtí po vašom páde a preto sa jej nezverujte so svojimi myšlienkami! Od druhého marcového týždňa popracujte trochu na zmene životosprávy, vynechajte z jedálnička sladkosti a pridajte o štipku viac aktívneho pohybu do bežných dní. V zamestnaní si nelámte hlavu nad tým, prečo sa ctižiadostivý kolega na vás zrazu pozerá divným pohľadom a nezaoberajte sa ani firemnými klebetami. Vy ste silné a múdre osobnosti, a viete čeliť problémom s razanciou a rozvážnosťou. Partnerstvo sa dostane koncom mesiaca do slepej uličky, ktorá však nebude jednoznačne znamenať koniec vzťahu. Všetko ešte môžete zmeniť do pozitív vhodnými stratégiami! Začnite si viac všímať, s kým vaša láska trávi voľný čas a komu sa zveruje s problémami, tento aspekt je mimoriadne dôležitý. A vneste do vzťahu skutočnú vášeň, ktorá vám obom veľmi chýba!                                                                          

 

 

 

Ryby 21.2. – 20.3.

 

Mesiac, Sila.  Nevyhýbajte sa priateľom, veď vám chcú len pomôcť v tomto ťažšom období! Ľudia okolo vás vidia, že nie ste v poriadku a mali by ste brať do úvahy aj ich pocity, nielen svoje vlastné. Počas nasledujúcich dní určite nešportujte, vyhnite sa aj ťažkým prácam v domácnosti a veľmi opatrní buďte v prípade, že cestujete niekam autom. Krátka dovolenka vám pomôže zrovnať si myšlienky a po rozhovore s kolegom sa pozriete na veci iným pohľadom. Vaše hviezdy vám budú priať najmä v kariérnom raste či v získaní vytúženej práce. A hoci takmer všetko pôjde podľa vašich predstáv, predsa len sa budete cítiť nespokojne. Tento aspekt vyplynie z uvedomenia si, že vám vaša polovička nevenuje dostatok pozornosti. Avšak, ešte predtým, ako začnete na partnera tlačiť – skúste sa s ním priamo, no veľmi milo pozhovárať! Vo vzťahu ste totiž dvaja, a ak v ňom nastane chyba, nikdy nie je spôsobená len jedinou osobou. V druhej polovici marca si voľný čas vyhraďte pre seba a viac relaxujte. Určite navštívte častejšie aj rodičov alebo starých rodičov, a pre dobrých priateľov zorganizujte výnimočný jarný večierok. A nezabudnite – melanchóliu ľahko spacifikujete podvečernými prechádzkami či jógou!