Horoskop na november 2019

 

Exkluzívne pre Mediatex vychádza

v limitovanej edícii

Diár 2020

Posolstvá anjelov, ich energia a ochrana zdravia

*************************************  

Diár Posolstvá anjelov, ich energia a ochrana zdravia, sa stane Vaším každodenným milým spoločníkom počas celého roka 2020. Tento exkluzívny diárik s láskou napísala Zana Saluber, vďaka anjelskym myšlienkam a energiám, ktoré ju sprevádzali počas jeho tvorby.

Každý týždeň Vás objíme posolstvo od jedného anjela, nasmeruje Vás a pomôže Vám kráčať životom. V diári nechýba motto dňa, alebo skôr anjelské pohladenie na každý jeden deň v roku, ktoré Vás upozorní, povzbudí či varuje. A ako bonus Vám každý mesiac budú anjeli šeptať modlitby a afirmácie, ktoré zostanú vo Vašich srdiečkach ešte veľmi, veľmi dlho...

 

Kontakt pre PREDAJ, otázky a podnety:

Tel. č. +421 902 939 460 v pracovných dňoch od 08:00 – 16:00 h.

E-mail: info@mediatex.sk

 

♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦

 

November  2019

 

Baran 21.3. – 20.4.

 

Rytier palíc, Eso diskov. Mrzutosť, neochota rozprávať sa s partnerom, ale aj náhle bolesti hlavy a nepokojný spánok budú v novembri vašimi stálymi spoločníkmi. Vstupujete do zložitého obdobia, ktoré síce na konci prináša pozitívne zmeny, no prejsť tú cestu až k nim bude ťažšie a emočne veľmi náročné. Začnite však pozitívnejšie vnímať sled udalostí vo svojom bytí lepšie, pretože vaša zamračenosť či podráždenosť vám vôbec nepridáva na atraktivite a vašim blízkym čoraz viac berie úsmev z pier. Máte predsa toho tak veľa! Zdravie a lásku. Prácu, ktorá vás napĺňa. Priateľov, ktorí stoja pri vás, a na ktorých sa môžete spoľahnúť. Tak sa už vymaňte z bludného kruhu hľadania čohosi, čo vlastne ani nejestvuje a sústreďte sa na seba a na svoju budúcnosť, ktorú môžete urobiť jasnejšiu a lepšiu. V podnikaní dosiahnu úspech tí z vás, ktorí sa dokážete zbaviť záťaže v podobe spolupracovníka, ktorý sa pri vás len vezie. Uvedomte si, že ste na nohy postavili výborný biznis, no ten nemôže napredovať, ak vám niekto vedome hatí vaše plány. Občas je nutné pozrieť sa na ľudí bez ružových okuliarov! Na posledný novembrový týždeň si nerobte žiadne plány na oddych, pretože sa o slovo prihlási zabudnutá robota.                                                                 

 

 

Veštenie v Bratislave a Leviciach, viac info v novinkách...

 

 Milí priatelia a prívrženci horoskopov !

          Ak riešite vážne životné problémy, alebo stojíte na dôležitej životnej križovatke, riaďte sa horoskopmi paralelne, pretože tie sú robené všeobecne pre znamenia. A to platí tak pre klasický ako aj čínsky horoskop.

          Predstavte si, že vodnárov, ktorí sú narodení v jeden deň, môže byť napríklad 2664, a to znamená 2664 rôznych osobností, s osobnými problémami, ovplyvnenými výchovou, rodinou, spoločenským postavením...V bežnom poňatí vám má horoskop ukázať najlepšiu cestu v danom časovom období, má vás vystríhať pred možnými chybami, či možnými zdravotnými problémami. Ale horoskop nesmie byť pre vás vodítkom pri riešení zložitej životnej situácie, či nebodaj radikálnych zmien, ktoré možno zamýšľate urobiť.

         V takomto prípade sa s dôverou obráťte na tarotové karty a klasické veštenie, pretože len tak môžete byť správne nasmerovaní a zvoliť najadekvátnejšiu cestu, ktorou ísť...

         Každý mesiac pre vás ,,vyrábame,, horoskopy, dúfajúc, že vám pomôžu zorientovať sa v dnešnom zložitom svete, no pamätajte – ani ten najlepší horoskop nenahradí osobné stretnutie sa s vešticou a jej vešteckými kartami...

 

 

Býk 21.4. – 20.5.

 

Rozkoš, Pokoj.  Romantické stretnutie, akoby láska na prvý pohľad, vo vás v druhom novembrovom týždni prebudí netušenú energiu a schopnosti. Začnete sa na seba a svoj život pozerať očami tej bytosti, ktorej milé slová doslova pohladia vašu dušu. Ale pozor - v sladkých slovách sa môže ukrývať trpký hadí jed! Osud vám do cesty privádza charizmatickú osôbku, ktorá má jedinú úlohu. A tou je skúška vašej vnútornej sily, odhodlania a hlavne uvedomenia si svojej ceny. Nájdite si čas na súkromie, nepúšťajte sa do komplikovaných známostí a najlepšiemu priateľovi neverte každé jedno slovo, ktoré vám povie. Zbilancujte aj zamestnanie, pretože máte na viac, než sa vám v ňom dostáva. Je pred vami priaznivé obdobie, v ktorom je možné robiť razantné zmeny, či už v práci alebo vo vzťahoch. Zamyslite sa nad tým, kam smerujete a či vám naozaj v živote nechýba niečo veľmi podstatné. Nie, nie sú to peniaze! Novej, krásnej lásky sa konečne dočkajú tí z vás, ktorí ste už pomaličky prestávali veriť, že vás niečo také postretne. Veru, láska sa vám prihovorí vtedy, keď to budete najmenej čakať. Užívajte si chvíle zamilovanosti a prijmite všetko, čo vám bude vesmír ponúkať. A nebude toho veru vôbec málo!                                                    

 

 

Blíženci 21.5. – 21.6.

 

Princ palíc, Ovládnutie. Banálne prechladnutie sa zmení v prvých novembrových dňoch na rozsiahlejšie ochorenie. A práve strata zdravia je pre vás tým dôležitým signálom, že je potrebné niečo v živote zmeniť. Radikálnym zmenám ste sa totižto doteraz tvrdohlavo vyhýbali. Možno ste si mysleli, že dokážete veci vyriešiť tak, aby nikomu nebolo ublížené, no to reálne nie je možné. S pretrvávajúcou únavou bojujte aktívnym cvičením alebo jogou, pomôže tiež smiech a rozhovory s partnerom. Lepšie lieky celkom iste nenájdete! Vaša polovička vás uprostred mesiaca prekvapí malým, no milým darčekom, pri ktorom sa vám rozžiaria oči radosťou a šťastím. Na oplátku partnerovi vyčarte romantickú večeru pri sviečkach alebo mu splňte nejaký jeho tajný sen. V zamestnaní sa snažte byť priebojnejší a príležitosti, ktoré vám ponúkne nadriadený sa určite chopte. Od toho, ako zvládnete pridelený náročný projekt sa odvíja aj vaša pracovná budúcnosť! Nezadané srdiečka nadviažu vzťah plný vášne a dobrodružstva. Ale z tohto nebude životná láska! Dávajte si pozor na to, aby vám srdce nezačalo diktovať podmienky a stojte nohami pevne na zemi.

 

 

Rak 22.6. – 22.7.

 

Rýchlosť, Princ diskov. Vzťah, ktorý prežívate má potenciál na to, aby sa vystabilizoval do pozitív. Je ale nutné, aby ste sa s partnerom rozprávali o jeho najhlbších pocitoch a trochu oživili intímnu oblasť. Pravdou však je tiež to, že vaša energia je takmer vyčerpaná a chuť niečo riešiť malá. Nuž, musíte si stanoviť priority, čo vlastne od bytosti, ktorú nazývate svojou polovičkou vlastne očakávate. V rodinnom kruhu zavládne nezvyklá pohoda a vyriešia sa aj záležitosti, ktoré vám nedali spávať. Dokonca sa udobríte s priateľom, o ktorom ste si mysleli, že vám hodil polená pod nohy. Avšak, pravda je ako obvykle, niekde celkom inde. Celkovo je však november mesiacom, v ktorom viac získate než stratíte! Na novú prácu sa ale netešte priveľmi, tu si osud pre vás pripravil malé sklamania. Sú pravdaže riešiteľné, postačí, ak sa obrníte voči ľudskej hlúposti a nebudete si nových kolegov púšťať k telu. Po splne zmeňte jedálniček, zahájte celkovú očistu organizmu a zverte sa do rúk odborníkovi na masáže. Práve tie vám pomôžu pri bolestivých problémoch s krčnou chrbticou, ktorá vás intenzívne potrápi. A pozor! Tí z vás, ktorí na lásku trpezlivo čakáte – koniec mesiaca vám ju prinesie.

 

 

Lev 23.7. – 22.8.

 

Nasýtenosť, Dielo.  Vy máte svoju cestu a kráčať po nej by ste mali s hrdo vztýčenou hlavou, pretože si zaslúžite len to najkrajšie, čo vám bude môcť osud ponúknuť. V súvislosti s narušeným zdravím pridajte do stravovania viac čerstvej zeleniny a ovocia, a tiež bylinkové čaje zo šalvie a kapsičky. A s prerušovaným spánkom vám pomôže večerný pohár kvalitného červeného vína. Všetko sa bude v novembri diať tak, aby ste boli čo najviac šťastní a spokojní. V partnerstve určite netlačte na pílu, vaša láska potrebuje viac času na dôležité rozhodnutie než vy! Uvedomte si, že partner uvažuje komplikovaným spôsobom, ktorému nie vždy rozumiete, no napriek tomu by ste mali byť trpezliví. Pri stretnutí s priateľom, ktorý vám nedávno povedal nepekné slová buďte pokojní, no zároveň ostražití. Základom toho, aby ste vyselektovali, kto je vaším skutočným priateľom je to, že sa budete riadiť rozumom a nie srdcom. Nie všetky slová, ktoré si vypočujete, sú pravdivé! V druhej polovici mesiaca vás potrápi nepríjemné prechladnutie spodnej časti tela. Do liečby zapojte aj bylinky, teplé kúpele, ktoré vám uľavia od bolesti a dostatok spánku.                                                         

                                                                    

 

Panna 23.8. – 23.9.

 

Nečinnosť, Rovnováha.  Milým prekvapením, ktoré vás veľmi poteší bude návšteva osôbky, ktorú ste dlhšie nevideli, no je vášmu srdiečku blízka. Neočakávaný príchod tohto človeka vás roznežní a vyvolá aj slzičky šťastia. Zároveň sa znovu presvedčíte o tom, že staré lásky a priateľstvá skutočne nehrdzavejú, ale nadväzujú na tú chvíľu, v ktorej sa nečakane pretrhli. Cestovaniu sa v nasledujúcich týždňoch určite vyhnite, hrozia vám totiž drobné krádeže cenností, ale tiež náhle úrazy. A takisto sa vyhýbajte priveľkej fyzickej námahe. Zvoľte pohodový, pomalší denný režim, neriešte problémy druhých ľudí a nezabúdajte sa občas zabaviť. Áno, voľný čas trávite medzi štyrmi stenami, pretože ešte stále vás zhrýza smútok z nedávno ukončeného vzťahu. Nuž, a nebýva to tak, že keď sa jedny dvere zatvoria, vzápätí sa pred vami otvoria druhé? Prestaňte si myslieť, že vás už nič pekné nečaká a vyjdite von zo svojej ulity. Ulice sú plné nových tvárí, ktoré sa so záujmom za vami otáčajú a príležitostí, ktoré by ste mali využiť. Lenže vy to nevidíte, pretože ste sa obrnili stenou, za ktorú nikoho nechcete pustiť. Začnite znovu žiť!                                                             

 

 

Váhy 24.9. – 23.10.

 

Víťazstvo, Márnosť.  Dávajte si v novembri pozor na priateľa, ktorý sa z vás snaží vydolovať intímne informácie o vašom vzťahu. Táto osôbka by mohla byť spúšťačom neželaných reakcií, ktoré by končili až rozpadom vášho dlhoročného partnerstva. Áno, sú pred vami týždne počas ktorých budete musieť byť obozretnejší, ale aj prívetivejší k svojej polovičke, pretože len tak sa medzi vás dvoch nikto nevotrie. Nuž, a tí z vás, ktorísa márne snažíte upútať pozornosť niekoho, kto sa vám páči, no stále sú tie dvere zatvorené – čo ak táto bytosť do vašej cesty vôbec nepatrí? Nenapadlo vám to? Uvedomte si, že ste jedinečné bytosti a vaša skutočná, tá pravá láska je len kúsok od vás. Áno, možno nie je na pohľad taká krásna, možno má inú postavu, než ste si vysnívali. Ale nie je práve v nedokonalosti ukrytý ten najväčší poklad? Sústreďte sa preto na to, čo je pre vašu budúcnosť dôležité a neplytvajte energiou tam, kde to nemá význam. Len otvorte poriadne oči a dovoľte srdcu, aby začalo tĺcť v inom rytme. To skutočné bohatstvo sa neukrýva v peknej tvári či v charizmatickej výrečnosti. Skrýva sa tam, kde by ste to najmenej čakali!                            

 

 

Škorpión 24.10. – 22.11.

 

Hviezda, Neúspech. Odpustite tým, ktorí vám nejako ublížili a odpustite aj sebe. Nemusíte sa týrať tým, čo ste mohli urobiť lepšie alebo vhodnejšie. V danom okamihu ste predsa spravili to najlepšie, čo ste vedeli. Vaša láskavosť je v ohľade k blízkym ľuďom takmer nekonečná, ale pre vás je deštrukčná, čo by ste mohli v novembri skorigovať. Pamätajte si, že dôležití ste vy a nie niekto iný! Nedajte si preto zobrať to, čo vám patrí. Krivdu, ktorú vám spôsobil ľahostajný kolega nemôžete prejsť len tak, bez povšimnutia! Nejde tu predsa iba o vaše dobré meno, ale tiež o prácu, ktorú máte veľmi radi, navyše jej skutočne rozumiete a robíte ju dobre. Na rozdiel od niekoho, kto si len otvára ústa a v podstate nič nerobí. Útechu nájdete v partnerovom objatí, v ktorom sa na malú chvíľu ukryjete pred nevraživým svetom. Mierne sa vám na margo psychického vyčerpania zhorší aj zdravie, ale v druhej polovici mesiaca znovu nadobudnete rovnováhu a vnútornú silu. Nezabúdajte na pravidelné relaxačné masáže a doprajte si tiež každodenné ľahké cvičenie a trochu kultúry. Čo poviete na divadlo či kino? So svojou láskou a s priateľmi sa budete cítiť veľmi príjemne!          

 

 

Strelec 23.11. – 21.12.

 

Veža, Kráľovná pohárov.  Nemáte zodpovednosť za svojich príbuzných, nakoľko vy máte prioritne žiť svoj vlastný život. Napriek tomu, že k blízkym prechovávate vrúcne city, neznamená to, že musíte riešiť všetky problémy, ktorými vás títo ľudia zahltia. Naozaj si na svoje plecia nesmiete brať cudzie bremená. Spýtali ste sa seba samých, kto by si v krízových chvíľach zobral na plecia tie vaše? A prestaňte všetko obetovávať tiež vo vzťahu! Naozaj si myslíte, že ak budete svojej polovičke maximálne a veľkoryso vychádzať v ústrety, že to tak bude v poriadku? Radšej skúste byť trochu zdravo sebeckí! A sem – tam môžete i jemne provokovať a vymýšľať nové veci. Jednoducho nabúrajte stereotyp, vďaka ktorému má partner dojem, že môže spať na vavrínoch a o vzťah sa takmer nestarať. Uvedomte si, že ak dáte všetko, potom vám v kríze nezostane v rukách nič. Je to paradox, kvôli ktorému môžete o partnerstvo prísť, v tom lepšom prípade sa môžete dostať do krízy, ktorá vám rozvráti život. V zamestnaní teraz nepoľavujte, vaša snaha bude v koncom mesiaca ocenená a dokonca aj finančne odmenená. Závisť kolegov si nevšímajte!                             

 

 

Kozorožec 22.12 – 20.1.

 

Sila, Rytier mečov.  Ste tu neustále pre svojich blízkych, pre priateľov a dokonca aj pre niektorých kolegov. No kto je tu pre vás, keď to nutne potrebujete? Uvedomte si, že týmto neskutočným rozdávaním sa a neustálym pomáhaním druhým, vyvolávate vo svojom bytí pomerne veľkú nerovnováhu. A práve z nej pramení aj psychická vyčerpanosť, ktorú budete v novembri výrazne pociťovať. Dajte si pozor, aby tento aspekt neskĺzol do vážnych ochorení! Začnite sa viac starať o seba. Vo voľnom čase prestaňte myslieť na iných a dovoľte si malý luxus mierneho sebectva. To vy ste predsa dôležití a nie svet naokolo! Pretože, ak vy nebudete vnútorne šťastní, nemôžete očakávať ani šťastie vo svojej budúcnosti. A ak svoje city vyčerpáte pri tých, ktorí vám na oplátku takmer nič nedávajú, potom vám nezostane nič pre vašu životnú lásku. S financiami narábajte počas nasledujúcich týždňov opatrne, nedôverujte ľuďom, ktorých poznáte krátko, a už vôbec im peniaze nezverujte. Ak by ste chceli zainvestovať, tak to urobte v rámci overenej spoločnosti. V súvislosti so zdravím sa zamerajte na prevenciu, v čom vám pomôže i užívanie rakytníkového oleja.                                                                                     

 

Vodnár 21.1. - 20.2.

 

Mier, Eso pohárov.  Nevyhýbajte sa spoločnosti priateľov a zabavte sa! Nemusíte všetku energiu vkladať len do práce či do riadenia chodu domácnosti. Takmer to vyzerá tak, že už ani neviete, čo je to príjemný relax, počas ktorého zresetujete vystresovanú psychiku. Nové ciele, a to hlavne v oblasti podnikania si môžu vytýčiť tí z vás, ktorí ste si istí svojimi obchodnými partnermi. Ak však máte nejakú pochybnosť ohľadne lojálnosti voči vašej osobe, potom ešte s rozhodnutiami vyčkajte. A pokiaľ si ešte stále myslíte, že váš vzťah je búrlivý, porovnajte ho s partnerstvom svojich najlepších priateľov. Oproti tomu, čo budú v nasledujúcich týždňoch títo ľudia prežívať, je váš život vyslovene v harmonickej pohode. Vy máte totižto partnera, ktorý presne vie, čo chcete! To, že to často nevie sformulovať do zrozumiteľnej reči, nie je podstatné. Dôležité je najmä to, že v kritických okamihoch stojí pri vás a nie na druhej strane pomyslenej rieky. Kariérny rast bude dopriaty tým z vás, ktoré sa nebojíte v robote aj trochu zariskovať. Samozrejme, dbajte vždy na to, aby ste nikomu neublížili, či už verbálne alebo svojím konaním. Za svojím cieľom však choďte priamo, využite všetky ponúkanú šance a neobzerajte sa za tými, ktorí s vami nestačia držať krok.                                                                                                            

 

Ryby 21.2. – 20.3.

 

Skaza, Princ mečov.  Trpezlivo vyriešite i sporné situácie v zamestnaní, v tomto ohľade je priaznivá druhá polovica novembra. S kolegami však nájdete spoločnú reč len ťažko a ani u nadriadeného sa zrejme nedočkáte veľkej podpory. Okamihový pocit, že ste v práci na všetko sami vám pomôže prekonať dobrý priateľ, ktorý vás vždy pochopil. Jeho slová vám dodajú potrebnú energiu a tiež vieru v samých seba. Peniaze navyše, ktoré nečakane dostanete, sa vám zídu na vyplatenie niektorých dlhov, čo vás pozitívne odbremení. Hoci nejde o nič katastrofálne, predsa len vás táto situácia dlhodobejšie ťažila. Začnite pomaly rozmýšľať aj o zimnej dovolenke, pretože čas sa rýchlo kráti. A pamätajte na to, že sa ešte máte poradiť s najbližšími o tom, ako strávite dni voľna. Každopádne, robte všetko tak, aby ste boli spokojní vy a tiež tí, na ktorých vám záleží. Tesne pred koncom novembra sa pripravte na novinku, ktorá vo vás prebudí dávne spomienky. Áno, ide o vašu bývalú lásku, o ktorej sa dozviete niečo veľmi zaujímavé. Potlačte prvotné pocity a nekonajte unáhlene, pretože táto bytosť je už minulosťou!