Horoskop na november 2020

November  2020

 

Baran 21.3. – 20.4.

 

Eso diskov, Nadbytok. Množstvo výdavkov, ktoré zrejme nebudete schopní úplne pokryť vás začiatkom novembra vykoľají natoľko, že prestanete racionálne uvažovať. A práve zbytočne komplikovaným naháňaním potrebných financií sa môžete dostať do veľmi nepríjemných situácií. Preto si v prvej polovici mesiaca vždy prepočítajte, koľko vám zostáva na účte a všetky nasledujúce platby si starostlivo naplánujte. Partnera k peniazom nepúšťajte, pretože by nevedomky narobil ešte viac zmätkov, ktoré by ste museli potom riešiť. Staršie ročníky si môžu začať plánovať všetko ohľadne vianočných sviatkov, najmä, ak sa máte stretnúť so širšou rodinou. Nuž, možno si myslíte, že času máte ešte dosť, ale  týždne preletia rýchlo, a ani si to neuvedomíte, zrazu vám bude na dvere klopať koniec roka. Aprílové dámy si musia dávať v zamestnaní veľký pozor na tvrdohlavosť a tiež na ignorovanie niektorých kolegov. Skutočne si teraz nemôžete dovoliť drobné chyby, ktoré by viedli k razantným komplikáciám.                                                            

 

 

Veštenie v Bratislave a Leviciach, viac info v novinkách...

 

 Milí priatelia a prívrženci horoskopov !

          Ak riešite vážne životné problémy, alebo stojíte na dôležitej životnej križovatke, riaďte sa horoskopmi paralelne, pretože tie sú robené všeobecne pre znamenia. A to platí tak pre klasický ako aj čínsky horoskop.

          Predstavte si, že vodnárov, ktorí sú narodení v jeden deň, môže byť napríklad 2664, a to znamená 2664 rôznych osobností, s osobnými problémami, ovplyvnenými výchovou, rodinou, spoločenským postavením...V bežnom poňatí vám má horoskop ukázať najlepšiu cestu v danom časovom období, má vás vystríhať pred možnými chybami, či možnými zdravotnými problémami. Ale horoskop nesmie byť pre vás vodítkom pri riešení zložitej životnej situácie, či nebodaj radikálnych zmien, ktoré možno zamýšľate urobiť.

         V takomto prípade sa s dôverou obráťte na tarotové karty a klasické veštenie, pretože len tak môžete byť správne nasmerovaní a zvoliť najadekvátnejšiu cestu, ktorou ísť...

         Každý mesiac pre vás ,,vyrábame,, horoskopy, dúfajúc, že vám pomôžu zorientovať sa v dnešnom zložitom svete, no pamätajte – ani ten najlepší horoskop nenahradí osobné stretnutie sa s vešticou a jej vešteckými kartami...

 

 

 

Býk 21.4. – 20.5.

 

Kráľovná palíc, Panovníčka. Prežijete pár šťastných dní a občas sa budete cítiť až neuveriteľne dobre. Za všetko môže priaznivé postavenie vašich hviezd, ktoré sa počas prvých dvoch novembrových týždňov rozhodli udeliť vám malú odmenu za trpezlivosť v robote a porozumenie v partnerskom vzťahu. Áno, výborne ste zvládli všetky úskalia, ktoré vám nedávno osud prichystal a prešli ste skúškami s odvahou, ale i láskavosťou v srdci. Šťastnými chvíľami však nemrhajte, pretože vyvoláte nerovnováhu, ktorá sa môže negatívne premietnuť do vašej budúcnosti! V druhej polovici mesiaca vám napriek tomu, že sa snažíte o vedomé relaxovanie, volíte víkendový odpočinok alebo chodíte napríklad na prechádzky, hrozí takzvané vyhorenie. Beriete si totižto na svoje plecia problémy všetkých naokolo, pričom už ani nerozlišujete, či si z vás bútľavú vŕbu urobí partner alebo kolega. Ešte máte čas zvrátiť túto nerovnováhu do pozitív, no musíte začať konať, nahlas vyslovovať slovko ,,nie,, a najmä – musíte si uvedomiť svoju cenu. Pamätajte na to, že vaša psychická a fyzická pohoda musí byť vždy prioritou!                                                                                      

 

 

 

Blíženci 21.5. – 21.6.

 

Pustovník, Pokoj. Podniknite kroky k tomu, aby ste svoj život počas novembra mohli prežiť tak, ako si prajete. Zatiaľ stojíte na jednom mieste, pričom jednou rukou chcete uchopiť svoje sny a tou druhou ťaháte partnera za sebou. Uvedomte si, že ani vy nedokážete urobiť nemožné! Niečo musíte z rúk pustiť, ale nemali by to byť vaše nenaplnené túžby či ciele, ktoré ste si kedysi dávno vytýčili. Stará rana plná krivdy sa znovu otvorí uprostred mesiaca v rodinnom kruhu, kde dôjde k vážnej výmene názorov. Naozaj nemá zmysel, aby ste sa vracali do dávnej minulosti a vysvetľovali najbližším to, čo ste už povedali predtým aspoň tisíckrát. Máte predsa svoju hrdosť, a máte tiež múdrosť, s ktorou sa vám darí riešiť ťažšie životné okamihy. Tak sa snažte rodinný spor vysporiadať s nadhľadom a pokojom, neukazujte bolesť v srdci, a nedávajte tak pomyselným nepriateľom dôvod na úsmev. Naopak, to vy sa usmievajte, buďte nad vecou a nedovoľte, aby vám negatívne emócie iných znepríjemnili život. Problémy so srdiečkom alebo vysokým krvným tlakom konzultujte so špecialistom, zmeňte stravovanie a siahnite po bylinkách.

 

 

 

Rak 22.6. – 22.7.

 

Princezná palíc, Márnosť. Začiatkom novembra sa vám podarí veľmi dobre zapôsobiť na nadriadeného a tým získate nielen jeho rešpekt, ale aj odklepnutie spornej roboty, ktorou si budete chcieť urobiť dobré meno. A vy skutočne máte všetky predpoklady na to, aby ste dosiahli v tomto ohľade víťazstvo! Tí z vás, ktorí podnikáte, nezabudnite na včasné zaplatenie účtov a na prekontrolovanie konania spoločníka. Udalosti sa budú počas nasledujúcich týždňov diať prirýchlo a vy musíte mať všetko pod dohľadom. V treťom novembrovom týždni zopakujte svojej láske, ako veľmi ju milujete. Práve týchto slov nikdy nie je vo vzťahu dosť. Nezadané srdiečka – vy sa nevyhýbajte ničomu novému a dovoliť si môžete tiež vášnivý, no pritom milý flirt. Je to prvý krok k tomu, aby ste svoj život zmenili k lepšiemu. Koncom mesiaca sa u poniektorých z vás ohlási na návštevu dávny priateľ a jeho prosba vás v prvom momente nepríjemne zaskočí. Doprajte si čas na premyslenie celej veci, nesúďte a dobre zvážte, za akých okolností podáte pomocnú ruku!       

 

 

 

Lev 23.7. – 22.8.

 

Blázon, Eso pohárov. Prechladnutia ste vždy znášali ťažšie a nebude tomu inak ani počas sychravého novembra. Potrápia vás choroby, ktoré by k vám nezavítali, keby ste sa o seba riadne starali. Narušená imunita nie je len dôsledkom stresu, ktorý dennodenne prežívate v zamestnaní. Trápi vás tiež láska a možno o to viac, že milujete dve bytosti. Obe veľmi blízke vášmu srdcu a obe pokladáte za svoju duálnu bytosť. Avšak - rozhodnúť sa iba pre jednu musíte čo najrýchlejšie, pretože to, čo vás ničí je emocionálna nestabilita. Páni v čerstvých manželstvách by mali byť v druhej polovici mesiaca opatrnejší v tom, čo hovoríte. Pod mnohé negatíva vo vzťahu sa podpíše váš vnútorný nepokoj, pričom si uvedomíte, že to, čo ste si od vzťahu sľubovali, sa veľmi líši od toho, čo reálne máte. Nuž, ale taký život je! Zrovnajte sa s tým, že idylka sa proste nekoná a vyťažte z toho, čo držíte v rukách iba to najlepšie. A hlavne začnite so svojou polovičkou otvorene komunikovať, nevyhýbajte sa ani vážnym či ťažkým témam a zamerajte sa tiež na spokojný sexuálny život.                                                      

                                                                    

 

 

Panna 23.8. – 23.9.

 

Rytier diskov, Nečinnosť. Rozhliadnite sa po novej práci, pretože v tej, ktorú robíte, sa bude prepúšťať. I tak je tu pre vás ten najvhodnejší čas na zmenu! Uprostred novembra zostanete počas dôležitého rozhovoru s partnerom nepekne zaskočení, nakoľko rozhodnutie vašej polovičky vám vôbec nebude po vôli. Uvedomte si, že nie je možné vlastniť inú osobu, ani nie je možné chcieť vo vzťahu niečo, čo vám nepatrí. Najskôr musíte vy dať niečo cenné niekomu, aby ste mohli toľko isto dostať naspäť! A preto sa nesnažte partnera presvedčiť o svojej pravde, pretože tá je niekde uprostred. Napokon, to, že máte na vec rozdielne názory, nie je dôvodom na to, aby ste vo vzťahu vyvolali akútnu krízu, ktorá by sa len veľmi ťažko riešila. Nájdite spoločný kompromis a nevnucujte druhým ľuďom cestu, ktorá je prioritne určená vám. Starosti s neprispôsobivým príbuzným neberte v poslednom novembrovom týždni na ľahkú váhu nateraz nie je možné, aby ste túto osôbku zo svojho života razantne vylúčili. Verte svojim inštinktom!                                                             

 

 

 

Váhy 24.9. – 23.10.

 

Rozkoš, Rytier palíc. V zamestnaní sú pred vami pomerne pokojné dni, naplnené vašou rozvahou, ale tiež odhodlanosťou doviesť projekt do úspešného konca. Nebuďte však prekvapení, ak za svoju snahu nedostanete odmenu v podobe pochvaly, ale naopak kritiku od kolegov. Tí vám totiž budú závidieť a ich trpké slová na seba nenechajú dlho čakať. No, zákulisné klebety si jednoducho nevšímajte a na zlo nereagujte. Veď tých, ktorí vám neprajú najrýchlejšie spacifikujte dobrou náladou a úsmevom! Tí z vás, ktorí budete riešiť v novembri nejaký súdny spor - očakávajte čiastočný neúspech, avšak v konečnom dôsledku sa vám predsa len dostane zadosťučinenia, na ktoré čakáte. A októbrové Váhy – vy v poslednom novembrovom týždni nedôverujte hocikomu, vrátane vašich najbližších. Po skúsenostiach, ktoré ste nedávno získali by ste mali pomyslený kruh ľudí, v strede ktorého sa nachádzate dôkladne vyčistiť. Ponechajte si v ňom iba tých, ktorí sa vás zastali, pomohli vám alebo kráčali po tej tŕnistej ceste po vašom boku.

                        

 

 

Škorpión 24.10. – 22.11.

 

Princ diskov, Odvaha. Nezabúdajte na to, čo sa stalo vo vašej minulosti. Nechcite od seba odtlačiť zlé spomienky a skúsenosti, pretože len vďaka nim ste sa stali silnejšími, múdrejšími a nezávislejšími. A počúvajte slová lásky, ktoré vám vraví partner, lebo sú hnacím motorom vášho vzťahu. V zamestnaní v prvej polovici novembra zaberte a nenechávajte si dôležitú robotu na poslednú chvíľu. V priateľských vzťahoch sa určite druhým viac otvorte a nepochybujte neustále o ľuďoch, ktorí vám chcú pomôcť. Nepriaznivé aspekty si Vesmír pre vás pripravil na druhú polovicu mesiaca. V popredí je narušené zdravie, vlečúce sa ochorenia, ale aj nezhody v rodine, ktoré budete brať veľmi osobne. No problémy, s ktorými sa stretnete sú riešiteľné! Zachovávajte rozvahu, nepoddávajte sa sebaľútosti a nereagujte na podráždenosť druhých. A čo sa zdravia týka – sústreďte sa na seba, choďte na všetky potrebné vyšetrenia a počúvnite rady odborníkov. Pamätajte si, že ak nebudete mať dobré zdravie, nebudete mať nič!                   

 

 

 

Strelec 23.11. – 21.12.

 

Opatrnosť, Obesenec. Je dôležité odpúšťať, a vy si to začiatkom novembra uvedomíte dvojnásobne. Priateľ, ktorý vám nedávno veľmi ublížil slovami, príde klopať nielen na vaše dvere, ale aj srdce. Odložte hnev, zabudnite na okamih, čo bolo povedané a otvorte mu svoje objatie! Nezíska len tento človek, ktorý skutočne oľutoval to, čo spravil a je si vedomý svojej chyby, ale tiež vy, pretože sa vám v duši konečne rozprestrie pokoj. Práve ten pokoj, ktorý už dlhé týždne neviete nikde nájsť! Novembroví Strelci – vy by ste mali počas víkendov odpočívať, a nie organizovať veľké rodinné či spoločenské stretnutia. Vyvolávate vo svojom bytí nerovnováhu tým, že sa snažíte v čo najväčšej miere vyhovieť okoliu, no nie je to ani dobré a ani správne. Netrieštite vnútorné sily na ľudí, ktorí vaše úsilie berú ako samozrejmosť. Túto energiu budete potrebovať v zamestnaní, pretože to vás maximálne vyťaží. V závere mesiaca vás starší kolega poprosí o pomoc. Ak to bude vo vašich silách, skúste ho nasmerovať na správnu cestu.                            

 

 

 

Kozorožec 22.12 – 20.1.

 

Prímerie, Kráľovná diskov. Hľadajte začiatkom novembra spriaznenú dušu a neodmietajte lásku pre jedno veľké sklamanie, ktoré ste prežili. Život predsa nie je o strádaní, ale o žití, no vy sa vôbec nepokúšate na svet pozerať aspoň trochu pozitívne. Je to chyba, pretože sa takto o mnohé malé radosti pripravujete! V zamestnaní by ste mali byť uprostred mesiaca ústretovejší, pretože to, čo je na prvý pohľad jasné vám, vašim kolegom uniká. Tak im s trpezlivosťou vysvetlite situácie, iste sa vám nejakým spôsobom odvďačia. Pre januárových Kozorožcov je tu dobrý čas na radikálnu zmenu zamestnania alebo otvorenia vlastného biznisu. Samozrejme, že jedno nevylučuje druhé, majte však na pamäti, že tieto zmeny nesmú zasahovať do vášho súkromia. Nuž, a dlhodobo osamelé srdiečka stretnú koncom mesiaca životnú lásku, ktorá nebude na prvý pohľad vlastne ničím zaujímavá. Až keď sa rozhovorí, tak spoznáte, kto oproti vám stojí. Áno, Vesmír vám do cesty posunie bytosť, o ktorej snívate celý svoj život!                                                                                   

 

 

 

Vodnár 21.1. - 20.2.

 

Slnko, Veda. Buďte počas celého novembra pozorní, nech vám neujdú príležitosti, ktoré môžu pozitívne zmeniť takmer celú vašu budúcnosť! Výborná ponuka novej práce prichádza hneď začiatkom mesiaca, nečakané peniaze sú v hre uprostred novembra a posedenia s priateľmi, nabité priaznivou energiou si vychutnáte počas voľných dní. Len jediné vám trošku pokazí náladu, a túto drobnú nepríjemnosť spôsobí kolega, ktorý sa bude na vás sťažovať nadriadenému. Jeho slová však nebudú mať nijakú váhu, tak zostaňte pokojní. Elán z úspechov v pracovnej oblasti sa preneste tiež do partnerstva, a vy tým trochu pomôžte svojej láske pozrieť sa na svet z tej lepšej stránky.  A hoci sa vraví, že všetkého moc škodí, tu platí pravý opak! Čím viac dobrého a nežného do vzťahu vložíte, o to viac sa vám pri konečnom účtovaní vráti späť. Nezabúdajte na priateľov či rodičov, a nájdite si v hektických dňoch chvíľu, ktorú týmto ľuďom venujete. Zvláštny rozhovor s príbuzným na konci mesiaca neberte priveľmi osobne.

                     

                                                                                    

 

Ryby 21.2. – 20.3.

 

Láska, princ pohárov. Neviete sa rozhodnúť, či máte zariskovať a možno stratiť vzácny čas a pokúsiť sa dať do poriadku svoje partnerstvo? Uvažujete nad tým, ako sa rozísť tak, aby na duši jedného alebo druhého zostalo čo najmenej rán? Potom by ste sa určite mali poradiť s niekým, kto posúdi vás i partnera objektívne, pretože to, čo máte stojí za záchranu. A namiesto dlhých analýz vložte v novembri radšej energiu do práce, ktorej sa vám za posledné týždne nakopilo na pracovnom stole neúrekom. No hlavne sa v ničom a nikam neponáhľajte! Prestaňte po nociach analyzovať situácie, s ktorými sa dostávate do kontaktu, pretože márnite čas úvahami o niečom, čo si aj tak ide svojím vlastným tempom. A verte, že to vy nijako neovplyvníte! Takže sa upokojte a v druhej polovici mesiaca vezmite do úvahy tie možnosti, ktoré ste doteraz odsúvali bokom. A venujte sa svojim blízkym, ktorých trápi vaša nevšímavosť a podráždenosť. Láska má mnoho podôb, no jedno má spoločné. Láska je cenný dar, ktorý je nutné si vážiť!