Horoskop na november 2023

 

Baran 21.3. – 20.4.

 

Smrť, Snaha.  Niektorí vaši priatelia nebudú chcieť byť v novembrových dňoch vo vašej spoločnosti. Ak sa pýtate, prečo to tak je, vedzte, že za to bude môcť nielen vaše povýšenecké správanie sa, ale aj kritika, ktorú budete štedro rozdávať každému, kto sa ocitne vo vašej blízkosti. Kontrolujte svoje emócie a slová! Inak prídete o tých pár ľudí vo svojom živote, ktorí sú k vám láskaví, vždy sú ochotní vám pomôcť a takmer nikdy nemajú voči vám nejaké výhrady. Dobrých priateľov je totiž ako šafranu!V druhej polovici mesiaca prijmite všetky pracovné úlohy, ktorými vás nadriadený poverí, pretože, ak ich dokážete splniť, tak môžete čakať povýšenie. Pravdou je i to, že zverenú robotu ste doteraz dokázali vždy urobiť výborne, a to bez ohľadu na to, koľko času vám zabrala. Je vo vás veľký potenciál, no nesmiete o svojich kvalitách pochybovať. A už vôbec nevyslovujte pochybnosť v slabej chvíli pred kolegami. Nielenže by ste sa stali pre nich terčom škodoradostných poznámok, ale navyše by ste začali robiť v strese chyby, ktoré si nemôžete dovoliť. Tak sa jednoducho chopte svojej šance a sústreďte sa len na svoju cestu!  

 

 

 

 

Milí moji priatelia a klienti heart

 

Nejaké obdobie NEBUDEM robiť osobné konzultácie.

 

 

Dôvod je pracovný - musím dokončiť niekoľko rukopisov,

aby sa tieto jedinečné romány čo najskôr dostali k Vám... mojim priaznivcom a čitateľom smiley

 

 

Využite preto možnosť konzultácií

na diaľku formou vypracovania

individuálneho rozboru Vašich otázok, ktoré Vás trápia - zdravie, financie, práca, láska...

Rozbor je klientovi zasielaný v prílohe na e-mail. Rozbor je v rozsahu 10 - 17 strán formátu A4.

 

 

Podrobné info na

zana6@centrum.sk   alebo   zanasaluber@gmail.com

 

 

Ďakujem Vám všetkým za porozumenie a objímam Vás heart

 

 

ips. Zana Saluber

 

 

 

Býk 21.4. – 20.5.

 

Sila malá, Potláčanie.  Neidealizujte si partnera, veď veľmi dobre poznáte všetky jeho negatívne stránky povahy. Pokiaľ si z očí nedáte dole ružové okuliare, tento vzťah vás prekvapí takým spôsobom, ktorý vo vašej duši na dlhé roky zanechá obrovskú ranu. Prvé dva novembrové týždne však nie sú veľmi prajné ani k zamestnaniu, nakopí sa vám robota a pravdepodobne ju nestihnete načas odovzdať. Požiadajte o pomoc staršiu kolegyňu, vždy mala pre vás pochopenie a milé slovo.Májoví Býci - to, že vám v poslednej dobe nič nevychádza tak, ako by ste si priali či predstavovali, je predzvesťou veľkých zmien, na ktoré by ste mali byť pripravení. Je však mimoriadne dôležité, aby ste neuvažovali negatívne! Počúvajte svoju intuíciu a nechajte sa ňou viesť, pretože v opačnom prípade urobíte zbytočné chyby. Priateľovi, ktorý sa vám po veľmi dlhej dobe ozve koncom mesiaca, radšej nedôverujte. Snažte sa zistiť, čo tento človek vlastne od vás chce a nebojte sa klásť otázky, ktoré budú možno trochu nepríjemné. Pamätajte na to, že za milým úsmevom sa často skrýva zlo. A o tom vy veľmi dobre viete svoje!                                                                                   

 

 

 

Blíženci 21.5. – 21.6.

 

Princezná diskov, Diabol.  Vaše hrdé správanie sa môže byť prekážkou v tom, aby ste získali prácu svojich snov. Hrdosť ukážte až potom, keď budete mať podpísanú zmluvu! Je síce pravdou, že v novej robote máte čo ponúknuť, a tiež to, že svojimi vedomosťami a skúsenosťami predstihujete takmer všetkých nových kolegov, ale zatiaľ tento aspekt neukazujte. Čo sa týka súkromia - na ospravedlnenie sa tomu človeku, na ktorom vám záleží, nikdy nie je neskoro. Prestaňte preto hľadať výhovorky, ako sa vyhnúť tomu, čo môže zachrániť váš vzťah a začnite problém riešiť. V druhej polovici novembra vás bude zamestnanie vyčerpávať, ale pomôže vám kolega, ktorého ste doteraz prehliadali. Veru, stále sa máte čo učiť a nikdy nezabúdajte na slová vďaky, pokiaľ vám niekto podá pomocnú ruku. Najmä vtedy, ak sa takzvaní priatelia od vás odvrátili vtedy, keď ste to najviac potrebovali. Staršie ročníky - pobolievanie veľkých kĺbov nemusíte riešiť ortopedickou liečbou. Vyskúšajte bylinkové zábaly a kúpele, ktoré sú omnoho šetrnejšie k vášmu zažívaniu než lieky. A doprajte si viac oddychu!

 

 

 

Rak 22.6. – 22.7.

 

Princezná palíc, Zmena.  Pred vami je pomerne stabilný mesiac, čo sa týka zamestnania. Vo vzťahoch budete riešiť turbulencie, až zlomy a emočné napätie. Ak sa chystáte počas novembra na nejakú väčšiu rodinnú oslavu, zvážte, či radšej nezostanete doma. Inak sa s najväčšou pravdepodobnosťou nevyhnete konfliktu s príbuznými, ktorý by sa mohol zmeniť na veľmi nepríjemné hovorenie pravdy. A tú vaši najbližší v žiadnom prípade nechcú počuť. Júloví Raci – druhá polovica mesiace bude pre vás úspešná v kontexte nečakaných peňazí. A práve tie by ste mohli použiť pre seba, ako malú odmenu za to, čo ste doteraz dokázali. Pokiaľ už teraz rozmýšľate nad budúcoročnou dovolenkou, potom je najvyšší čas na to, aby ste začali robiť plány. Nezabudnite ani na svoju polovičku a nájdite destináciu, ktorá bude vyhovovať obom. Tí z vás, ktorí často šoférujete alebo chodíte dennodenne autom do práce – v poslednom novembrovom týždni buďte opatrní. Hrozia vám vážnejšie kolízie na cestách, ktoré síce nespôsobujete priamo vy, ale práve vy môžete doplatiť na nepozornosť inej osoby.                            

 

 

 

Lev 23.7. – 22.8.

 

Rýchlosť, Nečinnosť.  V prvej polovici novembra budete riešiť prioritne medziľudské vzťahy, staré priateľstvá a nové lásky. Kombinácia je to síce rozporuplná, ale nie nezmyselná. Vesmír sa vám totiž bude snažiť ukázať, čo všetko vám v živote chýba a čo by ste z bytia mali vylúčiť. Takže sa na okamih zastavte a veľmi dobre počúvajte svoju intuíciu! Zaláskovať sa môžu tí z vás, ktorí práve teraz partnerstvo ukončujú alebo sú dlhodobo osamotení. Musíte však láske dovoliť, aby vás chytila za ruku a na staré krivdy zabudnúť, inak sa dopredu nepohnete. V treťom novembrovom týždni si doprajte príjemnú spoločnosť priateľov, uvoľnite sa trochu zo zovretia stresu a zresetujte svoje myšlienky. Verte, že znovu objavíte zmysel života, ktorý vám v poslednej dobe unikal. Júloví Levi - je prirodzené, že sa v práci bránite novinkám, lebo viete, že firme nič dobré neprinesú. Tak zájdite na konci mesiaca za šéfom a povedzte mu svoj názor. Pravdepodobne budete v tomto malom boji osamotení, no nič to nemení na tom, že zvíťaziť predsa len môžete. Začnite si viac veriť a dosiahnete to, po čom túžite!                                                      

                                                                    

 

 

Panna 23.8. – 23.9.

 

Úspech, Pustovník.  Malé a tmavé oblaky na vašej láskovej oblohe nevnímajte negatívne. Aj tieto zakolísania k partnerskému vzťahu patria a vôbec nie sú ničím výnimočné. Snažte sa partnera presvedčiť o tom, že ho stále ľúbite, nevyhýbajte sa spoločne strávených chvíľam, hoci by ste boli unavení alebo dokonca podráždení. Drobné konflikty čakajú poniektorých z vás uprostred novembra v zamestnaní, tu by ste mali nepríjemnému kolegovi ukázať, kde je jeho miesto.Tí z vás, ktorí máte dlhodobo narušené vzťahy s príbuznými – skúste s tým niečo urobiť. Trápite sa vy, trápia sa aj vaši blízki a vôbec nie je priaznivé, že v sebe živíte negatívne emócie. Nemárnite už viac čas nevraživosťou a mlčaním, pretože raz možno budete chcieť niečo urobiť, len to už nebude možné. Septembrové Panny, vy všetko, čo sa týka práce, robte v poslednom novembrovom týždni dôsledne, nepoľavujte v pozornosti a vyhýbajte sa ponocovaniu v spoločnosti priateľov. A prechladnutie ramenných kĺbov riešte s lekárom – špecialistom, a nekurírujte sa všelijakými babskými receptami. Tie vám môžu ešte viac uškodiť!                                                             

 

 

 

Váhy 24.9. – 23.10.

 

Slnko, Bohatstvo.  Konkurenčný boj v zamestnaní dosiahne v prvej polovici novembra svoj vrchol, no vy budete nad vecou a dokonca pozitívne ovplyvníte nedobré rozhodnutia nadriadeného. Majte však na pamäti, že hrať by ste mali v prvom rade sami za seba! Až keď vám zostane chuť, čas, či energia, môžete pomáhať aj ostatným. Uprostred mesiaca sa v partnerstve dopracujete k hádke, pod ktorú sa podpíše vaša najmä tvrdohlavosť a neschopnosť počúvať svoju polovičku. Nehájte svoj názor, naozaj nie je správny!Septembrové Váhy – vy ste vo svojom okolí obľúbenými spoločníkmi, pretože ste rozvážni a optimistickí. Ľudia, ktorí sú vám blízki si vážia aj múdrosť, s akou sa staviate k rôznym životným prekážkam, či už sa týkajú vás alebo vašich priateľov. Koncom novembra sa na vás niekto z rodinného kruhu obráti s pomerne delikátnou záležitosťou a bude žiadať o vašu radu. Dajte si pozor na to, čo poviete, pretože byť sudcom je občas veľmi ľahké. Neunáhlite sa, pozorne pozisťujte všetko, čo sa danej veci bude týkať a až potom vyslovte to, čo si myslíte.Buďte druhým oporou!

                        

 

 

Škorpión 24.10. – 22.11.

 

Obesenec, Princ diskov.  Ak vás nadriadený nedokáže motivovať k tomu, aby ste sa v robote poriadne snažili, mal by to byť pre vás signál, že si vašu prácu neváži. A navyše, nemá ani potuchy, koľko síl vás stojí to, aby ste každé ráno prišli do roboty s úsmevom. Nehovoriac o tom, že nedostávate taký plat, aký by ste si zaslúžili. Pouvažujte nad zmenou v tejto oblasti a verte tomu, že krok, ktorého sa toľko obávate, by vám priniesol do života samé pozitíva.Tí z vás, ktorí máte na stole nový projekt - vaše argumenty, že nemáte na nič čas a nič nestíhate, sú len výmyslami, ktorými si maľujete všetko na ružovo. Ak sa chcete pohnúť dopredu, musíte zabrať a stanoviť si nové ciele, inak zostanete v dlhodobej stagnácii. V druhej polovici novembra by ste si mali poupratovať tiež vo vzťahoch, pretože sa obklopujete ľuďmi, ktorí vás využívajú. A pokiaľ potrebujete niečo vy, zrazu majú naponáhlo a vôbec ich nezaujímajú vaše problémy. Je to veľká nerovnováha, ktorú by ste zo svojho bytia mali čo najskôr odstrániť. Prechladnutie čelných dutín a priedušiek spacifikujte nielen liekmi, ale tiež voňavými bylinkami.                 

 

 

 

Strelec 23.11. – 21.12.

 

Kráľovná palíc, Víťazstvo.  Oslabená imunita, takmer neustále bolesti hlavy, kĺbov či žalúdka, ale tiež srdiečko, ktoré vás v noci budí tým, ako sa z ničoho nič rozbúši. Je to predzvesť toho, že ste maximálne vyčerpaní a potrebujete odpočinok. Nie na pár dní, ale na niekoľko týždňov! Aj vzťah vás v poslednej dobe trápi viac, než je k situácii adekvátne. No, tu ste na všetko dvaja, či už je to budovanie partnerstva alebo jeho ukončenie. A najmä – mali by ste začať aj brať, nielen dávať, pretože čím viac sa snažíte, o to viac sa vám všetko v živote rozpadáva. Decembroví Strelci - verte tomu, že v zamestnaní naozaj nemusíte tráviť toľko času. Je to len váš vnútorný pocit, že ak v robote budete zostávať dlho potom, ako väčšina kolegov odíde domov, budete mať všetko pod kontrolou. Veď vy máte s kým prežívať voľný čas, tak prečo to robíte úplne naopak? Ideálne by bolo, keby ste sa znovu venovali aj starým koníčkom, ktoré ste zavesili na klinec alebo hoci partnerovi. Nič nie je cennejšie ako úprimné objatie človeka, ktorý vás má veľmi rád a ktorému na vás záleží.                         

 

 

 

Kozorožec 22.12 – 20.1.

 

Opatrnosť, Skaza.  Nepodceňujte v novembri partnerovu zamĺknutosť, nakoľko by mohla byť signálom blížiacej sa krízy vo vzťahu. A určite si veľmi dobre všímajte, čo vám rozpráva vaše telo! Začínajúce vážnejšie zdravotné problémy prichádzajú takmer vždy nenápadne, no ich dôsledky môžu byť o to razantnejšie. Rozhárané emócie, vnútorný nepokoj, narušený spánok, ale tiež zažívanie – to všetko sú dôsledky stresu, ktorý už nedokáže váš organizmus spracovať. Nechcite obsiahnuť všetky problémy, ktoré vám vstúpia do cesty a zamerajte sa uprostred mesiaca na seba. Vhodné by bolo tiež to, keby ste si dohodli návštevu u kardiológa, nakoľko máte veľmi preťažené srdiečko. A to nielen z roboty, ale hlavne zo vzťahov, ktoré vám berú množstvo sily. Tí z vás, ktorí v druhej polovici novembra cestujete do zahraničia, dávajte si pozor na peniaze a kreditné karty. Pri neopatrnosti sa celkom určite nevyhnete krádežiam a nepríjemným vybavovačkám na polícii. A verte tomu, že okrem strateného času by vás rozčuľovala aj vlastná bezmocnosť a podráždenosť. Buďte obozretní!                                                                                  

 

 

 

Vodnár 21.1. - 20.2.

 

Hviezda, Princezná pohárov.  Vhodné obdobie pre zmenu zamestnania zatiaľ nenastalo, a to aj napriek tomu, že vám podvedomie hovorí niečo celkom iné. Nezamieňajte si pojmy s dojmami! Snažíte sa utiecť pred nepríjemnou atmosférou v práci a je vám jedno, akú cenu za tento nerozvážny krok zaplatíte. Vyčkajte ešte zopár týždňov a trochu sa upokojte. Veď kolegov, ktorí vám stúpajú na päty si nemusíte vôbec všímať a nadriadenému povedzte medzi štyrmi očami svoj názor. Tí z vás, ktorí sa v novembri snažíte postúpiť na kariérnom rebríčku – buďte v rozhovore so šéfom maximálne úprimní a skromní. Predsa to, že vám bude ponúknutý vyšší post neznamená zároveň aj to, že nutne musíte mať zvýšený aj plat. A viete veľmi dobre, že s trpezlivosťou ďalej zájdete. O tom ste sa už neraz presvedčili na vlastnej koži. Aj preto všetky situácie, s ktorými sa v zamestnaní počas novembra stretnete berte ako skúšku, ktorá je dôležitá pre vašu pracovnú budúcnosť. Ak túto skúšku dobre urobíte, tak potom dostanete odmenu. Verte tomu, že všetko vo vašom bytí je nateraz presne tak, ako má byť!

                     

                                                                                    

 

Ryby 21.2. – 20.3.

 

Veľkňaz, Princezná mečov.  Záleží vám na tom, aby všetci vaši najdrahší boli spokojní a šťastní, a možno aj preto sa neustále zamýšľate nad tým, čo by ste pre nich mohli urobiť. Mali by ste však myslieť aj na seba, pretože i vy potrebujete mať v duši rovnováhu. A k tomu nestačí len pocit, že naokolo rozdávate úsmev a harmóniu. Prvé novembrové dni budú v zamestnaní náročnejšie, akosi sa nebudete vedieť dostať do toho správneho rytmu a je možné, že urobíte tiež pár chýb z nepozornosti. Snažte sa sústrediť na pridelenú robotu a venujte tomuto aspektu všetku energiu.Blízkych v rodine si v druhej polovici mesiaca držte ďalej od tela! Nepotrebujete riešiť problémy iných ľudí, najmä preto nie, že máte dosť svojich vlastných. Kamarátovi však pomoc neodmietajte, tento človek sa akosi stratil v negatívach, s ktorými bojuje každý jeden deň. Ale aj vy sami budete koncom mesiaca potrebovať plece, o ktoré sa opriete, nakoľko k množstvu pracovných povinností a problémov v súkromí sa pridruží aj náhle ochorenie, ktoré vás donúti prehodnotiť všetky svoje priority.