Horoskop na september 2017

 

September  2017

 


 

Baran 21.3. – 20.4.

 

Princ diskov, Skaza.  Tlak rodiny na to, aby ste si usporiadali súkromie je dosť veľký, no vy sa len tak nevzdávate svojich predstáv o živote. Je síce pravda, že je dôležité, aby ste boli spokojní, no momentálne je dôležitejšie to, aby okolie porozumelo vášmu konaniu. Nebojte sa vysloviť pravdu a uviesť veci na správnu mieru. Vy ste predsa vždy vedeli, čo a ako máte urobiť! V zamestnaní nevydávajte energiu na hlúpych ľudí a držte si ich čo najviac od tela. Už dávno túžite po novom, krásnom vzťahu, a veru je tu, práve teraz, v septembri ideálny čas na získanie lásky. Nech vás neodradí upršané počasie, a ani začudované, či neprajné pohľady okolia, vy si choďte za svojím. To, že po vašom boku bude kráčať niekto, kto vás bude úprimne ľúbiť, berte ako dar hviezd za prežité trápenie. Vo vašom bytí už urgentne chýbal šťastný smiech, bezstarostnosť a pocit toho, že je všetko na svojim mieste. Všetko to budete prežívať práve v tomto najkrajšom jesennom mesiaci. Dôraz je však v nasledujúcom období kladený aj na pracovnú oblasť, v ktorej by ste sa mali posunúť na vyššiu úroveň. Pracujte na sebe, a ak je to potrebné dolaďte ešte vzdelanie, alebo prijmite stáž, ktorá vám bude ponúknutá.                                                                          

 

 

 

Veštenie v Bratislave a Leviciach, viac info v novinkách...

 

 

 Milí priatelia a prívrženci horoskopov !

          Ak riešite vážne životné problémy, alebo stojíte na dôležitej životnej križovatke, riaďte sa horoskopmi paralelne, pretože tie sú robené všeobecne pre znamenia. A to platí tak pre klasický ako aj čínsky horoskop.

          Predstavte si, že vodnárov, ktorí sú narodení v jeden deň, môže byť napríklad 2664, a to znamená 2664 rôznych osobností, s osobnými problémami, ovplyvnenými výchovou, rodinou, spoločenským postavením...V bežnom poňatí vám má horoskop ukázať najlepšiu cestu v danom časovom období, má vás vystríhať pred možnými chybami, či možnými zdravotnými problémami. Ale horoskop nesmie byť pre vás vodítkom pri riešení zložitej životnej situácie, či nebodaj radikálnych zmien, ktoré možno zamýšľate urobiť.

         V takomto prípade sa s dôverou obráťte na tarotové karty a klasické veštenie, pretože len tak môžete byť správne nasmerovaní a zvoliť najadekvátnejšiu cestu, ktorou ísť...

         Každý mesiac pre vás ,,vyrábame,, horoskopy, dúfajúc, že vám pomôžu zorientovať sa v dnešnom zložitom svete, no pamätajte – ani ten najlepší horoskop nenahradí osobné stretnutie sa s vešticou a jej vešteckými kartami...

 

 

 

Býk 21.4. – 20.5.

 

Ovládnutie, Svet.  Je veľmi dôležité, aby ste nestratili dôveru, ktorú voči vám prechováva nadriadený. Dokončenie projektu vás stojí veľkú snahu, no šéf vám žiadnu, ani tú najmenšiu chybu neodpustí. Zotrvajte preto v tempe, ktoré ste nasadili! Nečakané peniaze získate darom, alebo dedičstvom, no odložte si ich, a nedovoľte ani partnerovi, aby z nich minul čo i len jeden cent. Zídu sa vám pri realizovaní prestavby bytu, alebo pri kúpe nehnuteľnosti. Nechajte udalosti plynúť svojím tempom a nezasahujte hlavne do tých, ktoré sa týkajú partnerského vzťahu. Všetko sa napokon vykryštalizuje tak, aby ste boli spokojní, hoci o vnútornom pocite šťastia budete pochybovať. Všetko so všetkým súvisí, a pokým nemáte istotu, čo vaša polovička od spoločného života chce, dovtedy nemá zmysel, aby ste tlačili na pílu. Zatlačiť však môžete v oblasti práce, črtajú sa tu nové možnosti, ale aj dodatočné štúdium a zaujímavé pracovné cesty. Od druhej polovice septembra sa zamerajte na svoje zdravie a bolesti žalúdka, ale aj chrbtice neignorujte. Občas si zájdite do fitka, na plaváreň, alebo absolvujte aspoň pravidelné podvečerné prechádzky. Problémy s očami a čeľusťou riešte čo najskôr so špecialistami!

 

 

 

Blíženci 21.5. – 21.6.

 

Potláčanie, Súd. Ukončenie vzťahu je dôsledkom vášho nedávneho nerozvážneho konania. Zabudli ste na to, že udalosti v živote majú svoje zákonité tempo, a priveľmi ste na partnera zatlačili. No ešte vždy nie je všetko stratené! Ak dokážete svojej polovičke, že vo vašom jednaní nebola ani štipka žiarlivosti, či zištnosti, potom je tu možnosť, že vás vezme na milosť. Pracovný zhon v prvej polovici septembra vás vyčerpá tak veľmi, že sa ocitnete v nemocnici. Balansujete nad veľkou priepasťou! Týždne, ktoré sú pred vami budú jemne melancholické, preplnené spomienkami na minulosť a na sny, ktoré ste neuskutočnili. Z milej letargie vás vytrhne až šok, ktorý zažijete takmer na konci mesiaca, keď sa vám ozve bývalá láska. Takmer sa bude zdať, že ste za minulosťou pomyselné dvere už zatvorili, no pritiahli ju späť do života práve spomínaním na to, čo bolo. Nie, nie je to tak, v tomto prípade sa osud s vami nezahráva! Váš bývalá láska rieši životnú krízu, a vyhľadá vás preto, že vám dôveruje. Isteže, navzájom ste si aj ublížili, no možno je práve toto cesta odpustenia a konečného zabudnutia. A ktovie? Možno to bude začiatok niečoho úžasného a karmického. Nechajte sa teda osudom viesť a prijmite to, čo prichádza.  

 

 

 

Rak 22.6. – 22.7.

 

Princezná mečov, Blázon. Zabudnite na pomstu, pretože človek, ktorý vás v zamestnaní psychicky ničil, príde o svoje miesto. Je to dostatočný trest za to, čo urobil a vy už nemusíte robiť nič ďalšie. Tešte sa z maličkostí, ktoré vás vnútorne napĺňajú a dbajte na rodinnú harmóniu. Povedzte partnerovi, ako vám na ňom záleží a vyslovte čo najviac z toho, čo nosíte mĺkvo v srdci. Na pekné slová je vždy ten pravý čas! Koniec septembra venujte priateľom, no nezabudnite ani na rodičov a starých rodičov. Problém, s ktorým si neviete rady prediskutujte s dobrým priateľom čo najskôr. Vaše vnímanie celej záležitosti je neobjektívne, a navyše tu prevláda vaša snaha nikomu neublížiť. Ale to naozaj nie je možné! Pokiaľ chcete urobiť to, čo je správne najmä pre vás, potom zákonite niekomu spôsobíte bolesť. No oveľa dôležitejšie je to, aby ste sa neobetovali v prospech niekoho, či niečoho, lebo by ste to neskôr kruto oľutovali. Ste jedinečné bytosti a je absurdné, aby ste svoje ja naďalej potláčali. V druhej polovici mesiaca sa sústreďte na nového kolegu. Za jeho milým úsmevom a decentným vystupovaním sa skrýva zášť a mimoriadna cieľavedomosť. V podstate vás len skúša a snaží sa nájsť vaše slabiny. Áno, ide mu o vaše miesto, ktoré je veľmi lukratívne!  

 

 

 

Lev 23.7. – 22.8.

 

Rytier pohárov, Mesiac.  Nepríjemnosti, ktoré ste prežili v posledných týždňoch vás poriadne vyčerpali. Ak teraz túžite najmä po kútiku, v ktorom by ste znova načerpali energiu, vnímate situáciu celkom presne. Doprajte si preto psychickú očistu! Na rodinnej večeri v polovici septembra príde k slovnému stretu medzi vami a príbuzným. Nedajte sa vtiahnuť do hádky! V zamestnaní sa udejú príjemné zmeny, nadriadený vyzdvihne vašu snahu a verejne vám vysloví uznanie. K partnerovi sa správajte rozvážne a s úctou. Po vašom boku kráča človek, ktorý vás má rád aj napriek vašim drobným negatívam, vážte si to. A urobte niečo pre vás oboch, a pripravte svojej láske nejaké prekvapenie. Aj napriek úsiliu, ktoré vyviniete v novom zamestnaní, alebo pri rozširovaní biznisu, dosiahnete svoj vytúžený cieľ až koncom mesiaca. Nuž, lepšie neskôr, ako nikdy! Toto isté platí aj o priateľstvách, kde ste dostávali od ľudí len plané sľuby. Situácia vyžaduje, aby ste svoj kruh prečistili a už nič neponechali na náhodu. Koncom mesiaca si dávajte pozor na konfrontácie s kolegami, ktorým nejde o ten istý cieľ, ako vám. Držte si ich razantne od tela!

                                                                    

 

 

Panna 23.8. – 23.9.

 

Spravodlivosť, Žiaľ.  Nadriadeného musíte presvedčiť o nesprávnosti jeho názorov, týkajú sa totiž aj vášho postu a budúcnosti. A šéfova chyba môže byť fatálna pre nielen pre neho, ale aj pre celú firmu. Starosti sa v týchto dňoch k vám doslova pohrnú, akoby si osud povedal, že vám dá v septembri poriadne zabrať. V základoch sa otrasie aj partnerský vzťah, a vás zrazu prepadne pocit, že si už nemáte so svojou polovičkou čo povedať. Ide však o krátku krízu a preto neriešte veci zbrklo. Dajte si pozor na priateľské vzťahy. To znamená, aby ste druhým nevychádzali priveľmi v ústrety, pretože by vašu láskavosť mohli zneužiť. Upozornenie je výrazné najmä v dlhoročných priateľstvách s osobami, ku ktorým máte oveľa väčšiu zhovievavosť, než k iným ľuďom. Aj partnera by ste si mali všímať trošku viac, pretože jeho neprimerané správanie sa, ktoré pociťujete ako príťaž, má oveľa hlbší podtón. Atmosféra v zamestnaní bude počas celého mesiaca komplikovanejšia, a hoci vám robota pôjde od ruky, nebudete sa cítiť dobre. V poslednom septembrovom týždni zájdite za nadriadeným a skúste mu navrhnúť zvýšenie platu. Zaslúžite si lepšie ohodnotenie, alebo aspoň mimoriadnu odmenu!                           

 

 

Váhy 24.9. – 23.10.

 

Princ mečov, Víťazstvo.  Dosť bolo naháňania sa a rozčuľovania. Pred vami je mesiac miernych turbulencií, ale aj  príjemných stretnutí s priateľmi, na ktorých ste mali málo času. Ozve sa vám bývalá láska a trochu rozčerí pokojnú hladinu vašich dní. Zaspomínajte si na staré časy a zasmejte sa nad chybami, ktoré ste urobili. Vy ste sa už poučili a viete si vážiť to, čo máte. Mladšia kolegyňa vás poprosí o malú finančnú pôžičku, nakoľko sa jej život ocitol v troskách. Podajte jej pomocnú ruku! Nezabúdajte, že charizma, ktorou vás priťahujú určití ľudia je len pozlátka, za ktorú ukrývajú svoju pravú tvár. Dávajte si preto pozor na to, komu sa budete zdôverovať so svojím súkromím. Tí z vás, ktorí sa chystáte svoj vzťah ukončiť - mali by ste celú ves ešte raz prehodnotiť. Vzťahy sú predsa predovšetkým o kompromisoch, a nie o tom, že pri náznakoch problémov zutekáte z bojiska. Urobte prvý krok vy a s partnerom sa znovu otvorene pozhovárajte. Dávajte si pozor na úrazy pri domácich prácach, ale aj pri športovaní a najlepšie asi bude, ak zostanete v septembri v miernej nečinnosti.                                            

 

 

Škorpión 24.10. – 22.11.

 

Eso pohárov, Rozkoš.  Nadmerné výdavky potrápia v septembri váš rodinný rozpočet, a dokonca kvôli tomu dôjde aj k nepeknej hádke s parterom. Vaše slová, že ste sa snažili kúpiť výnimočný darček skôr prilejú olej do ohňa, a preto držte jazyk za zubami. Nechajte hnev svojej polovičky trochu vychladnúť, a až potom sa pustite do obhajoby. Nedorobená robota vás v práci čaká na stole, poraďte sa preto s kolegom, či by vám nemohol trošku pomôcť. Vyhlásenie nadriadeného o mimoriadnych odmenách, alebo reči o možnom prepúšťaní, ktoré náhodou začujete, vás zneistia. Snažte sa prísť tejto záležitosti na koreň, pretože nie je nič horšie ako klebety. Každopádne, v septembri podáte v práci mimoriadny výkon, za ktorý budete aj odmenení. Horšie to už bude v súkromí, tu vám v druhej polovici mesiaca akosi bude elán dochádzať. A mnohí z vás sa zamyslia aj nad tým, či vám partnerstvo za nejakú snahu ešte stojí. Nerobte unáhlené rozhodnutia! Doteraz vám predsa bolo spolu dobre, až na krátke okamihy ste si rozumeli. Len ste už pridlho spolu a zdá sa, že tento aspekt sa podpísal aj pod vaše rozčarovanie. Neberte všetko tak neznesiteľne vážne, a neanalyzujte každú maličkosť.

 

 

 

Strelec 23.11. – 21.12.

 

Márnosť, Kráľovná diskov.  Do práce sa v týchto dňoch pustíte s neprimeraným nasadením, a takmer to vyzerá tak, akoby ste za jeden deň chceli stihnúť všetku nedokončenú robotu. Nepreháňajte to! Situácie odľahčite, pričom najlepším liekom na všetko je srdečný smiech. Vaše argumenty, že vy sa nemáte prečo usmievať sú scestné, radosť si do života predsa vpúšťate vy sami. Prestaňte sa preto mračiť na partnera, veď vaša polovička sa snaží robiť to, čo vám na očiach vidí. Nezabúdajte v septembri na  priateľov, ktorí sa vás budú nástojčivo pýtať, čo sa to s vami deje a svoju rozpoltenosť im patrične vysvetlite. A nahromadený stres z práci si neventilujte na tých ľuďoch v okolí, ktorí za nič nemôžu. Vo vzťahu sa snažte udržiavať rovnováhu, často sa smejte, alebo oprášte spoločné koníčky. Vhodná je aj jesenná dovolenka, ktorá navodí atmosféru intimity, pretože práve tú ste v poslednej dobe zatláčali do úzadia. Prvá polovica mesiaca praje investíciám do toho, čo už vlastníte. A tí z vás, ktorí podnikáte – môžete sa poobzerať aj po nových kontraktoch, či obchodných partneroch. Obozretnejší buďte len vtedy, keď vám do cesty vstúpi svetlovlasá žena – táto dáma by mohla narobiť vo vašich financiách veľkú spúšť!

 

 

 

Kozorožec 22.12 – 20.1.

 

Princezná palíc, Nasýtenosť. Neviete sa rozhodnúť, ktorú pracovnú ponuku by ste mali uprednostniť, a ktorá by vám zabezpečila trvalejší príjem? Zvažujete všetky možnosti, a v hlave analyzujete slová povedané na stretnutiach. Zamyslite sa nad tým, čo od budúcnosti očakávate, lebo to je začiatok vašej novej cesty. Zatiaľ sa neprikláňajte ani k jednej alternatíve, to urobte až na konci septembra. A uvedomte si, že dôležitá je najmä vaša vnútorná pohoda, a nie peniaze! Zamerajte sa v prvej polovici mesiaca na svoje súkromie. Práca v tomto kontexte môže počkať, čiže vaše argumenty, že nutne musíte byť v robote od rána do večera, sú nezmyselné. Len sa vyhýbate spoločne stráveným chvíľam so svojou polovičkou, lebo si uvedomujete hĺbku, či ťažobu krízy. No musíte ju konečne vyriešiť! Alebo urobte radikálne rozhodnutie a dajte tomuto vzťahu zbohom. Koncom mesiaca sa stretnete s bývalým priateľom, ktorý vás bude žiadať o pomoc. Áno, máte právo odmietnuť, lenže vaše dobré srdiečko predsa len bude zvažovať slová tejto bytosti, ktoré budú naplnené smútkom. Nuž, nikdy neviete, či sa niečo podobné nestane niekedy aj vám. Aj preto je pomyselné podanie pomocnej ruky namieste!                                                        

 

 

 

Vodnár 21.1. - 20.2.

 

Rytier mečov, Obesenec. Berte ohľad na kolegu, staršieho muža, ktorý už nevládze pracovať v rýchlom tempe. Prihliadnite tiež na jeho zdravotné problémy, ktoré sa snaží zatajiť, pretože sa bojí o miesto. Každopádne v nasledujúcich týždňoch nikoho nesúďte podľa prvého dojmu! Vo vašom okolí sú bytosti, ktoré potrebujú vašu pomoc, či už formou vľúdneho slova, alebo drobnej finančnej výpomoci. Raz vám možno vašu pomoc nezištne vrátia, a možno sa to stane vtedy, keď budete veľmi osamotení. Hádka v robote uprostred septembra vás presvedčí o tom, že nemôžete nikomu absolútne veriť. Zároveň však dospejete k vážnemu rozhodnutiu, ktoré zmení celú vašu budúcnosť. Nemusíte sa týchto zlomov obávať, dejú sa kvôli tomu, aby ste znovu našli seba samých. Vodnári, ktorí túžia po novej práci – prijmite ponuku, ktorú k vám donesie rodinný známy. V tomto ohľade je skutočne najvyšší čas pohnúť sa zase ďalej. Vaše zdravie začína vykazovať známky vyčerpania a vnútorného stresu, ktorý vám môže ublížiť. Viac sa šetrite, doprajte si levanduľové horúce kúpele a pite bylinkové čaje z medovky lekárskej.                               

 

 

 

Ryby 21.2. – 20.3.

 

Princezná pohárov, Pokoj.  Blížiace sa zvláštne výročie vo vás vyvolá nostalgiu, ktorá môže prerásť až do ľahkej depresie. Pripomeniete si nielen dobré a šťastné chvíle, ale aj tie negatívne. A do popredia vo vašom srdci vystúpi najmä sklamanie v láske, a stará rana, o ktorej ste si mysleli, že je už zacelená, sa znova otvorí. Pozrite sa na veci s nadhľadom! Aj zlé skúsenosti vás niečo pozitívne naučili a vďaka nim ste silnejší a múdrejší. Do budúcnosti sa pozerajte s veľkou dôverou. Nájdite si nejakú činnosť, ktorá vás trochu upokojí. Ste tvorivé bytosti a máte veľa fantázie, premeňte ju na teda realitu. Ideálne pre vás je všetko, čo je spojené s vytvorením krásy, ktorú by ste mohli aplikovať napríklad vo svoje domácnosti. Veľkú dávku trpezlivosti budete potrebovať v zamestnaní, september patrí k ťažším mesiacom. Veľký vplyv hviezd bude riadiť vaše kroky, ale aj sklon k podráždenosti a hádkam. Nenechajte sa vyprovokovať k príkrym slovám! Oľutovali by ste ich v momente vyrieknutia, a kolegovia by si navyše o vašom správaní sa ešte dlhý čas klebetili. Prechladnutie priedušiek na konci mesiaca nezanedbajte, zdravie je prvoradé a vo vašom prípade to platí dvojnásobne. Pite bylinkové čaje a doprajte si masáže lávovými kameňmi.