Horoskop na september 2018

 

September  2018

 


 

Baran 21.3. – 20.4.

 

Panovník, Veža. Počas víkendov by ste mali odpočívať a nie organizovať veľké rodinné, či spoločenské stretnutia! Vyvolávate vo svojom bytí nerovnováhu tým, že sa snažíte v čo najväčšej miere vyhovieť okoliu, no nie je to ani dobré a ani správne. Netrieštite vnútorné sily, ktorých máte momentálne pomenej, pretože ste vyťažení v robote, na ľudí, ktorí vaše úsilie berú ako samozrejmosť. Pozornosť venujte v septembri aj zamestnaniu, v týchto týždňoch sa bude rozhodovať o vašom povýšení, no ešte vždy vám ho môžu prekaziť kolegovia so svojimi intrigami. V tomto ohľade neponechávajte nič na náhodu a svoje okolie starostlivo sledujte. A nemíňajte energiu na vysvetľovanie toho, prečo ste pri kolegovi reagovali tak svojsky. Verte tomu, že väčšina ľudí vo vašom okolí vie, o čo ste sa snažili! No, a tým menej chápavejším to i tak nevysvetlíte. K partnerovi sa správajte milšie, zaslúži si vašu pozornosť, veď v poslednej dobe ste ho dosť zanedbávali. Áno, pravdou je, že ste to mali v práci zložité, ale to vás nijako neospravedlňuje, aby ste si nevšímali bytosť, ktorá oddane kráča po vašom boku.                                                                 

 

 

 

Veštenie v Bratislave a Leviciach, viac info v novinkách...

 

 

 Milí priatelia a prívrženci horoskopov !

          Ak riešite vážne životné problémy, alebo stojíte na dôležitej životnej križovatke, riaďte sa horoskopmi paralelne, pretože tie sú robené všeobecne pre znamenia. A to platí tak pre klasický ako aj čínsky horoskop.

          Predstavte si, že vodnárov, ktorí sú narodení v jeden deň, môže byť napríklad 2664, a to znamená 2664 rôznych osobností, s osobnými problémami, ovplyvnenými výchovou, rodinou, spoločenským postavením...V bežnom poňatí vám má horoskop ukázať najlepšiu cestu v danom časovom období, má vás vystríhať pred možnými chybami, či možnými zdravotnými problémami. Ale horoskop nesmie byť pre vás vodítkom pri riešení zložitej životnej situácie, či nebodaj radikálnych zmien, ktoré možno zamýšľate urobiť.

         V takomto prípade sa s dôverou obráťte na tarotové karty a klasické veštenie, pretože len tak môžete byť správne nasmerovaní a zvoliť najadekvátnejšiu cestu, ktorou ísť...

         Každý mesiac pre vás ,,vyrábame,, horoskopy, dúfajúc, že vám pomôžu zorientovať sa v dnešnom zložitom svete, no pamätajte – ani ten najlepší horoskop nenahradí osobné stretnutie sa s vešticou a jej vešteckými kartami...

 

 

 

Býk 21.4. – 20.5.

 

Svet, Blázon. Načo sa rozčuľujete, všetko predsa ide, ako má! Prestaňte po nociach analyzovať situácie, s ktorými sa dostávate do kontaktu, pretože márnite čas úvahami o niečom, čo si aj tak ide svojím vlastným tempom. A vy ho nijako neovplyvníte! Upokojte sa, a v druhej polovici septembra sa začnite venovať zameškanej robote, ktorú treba odovzdať podľa plánu. A venujte sa partnerovi, ktorého veľmi trápi vaša nevšímavosť a podráždenosť. Láska je cenný dar, tak si ho vážte a nezahrávajte sa s citmi druhých ľudí. Mohlo by sa vám to vrátiť v neželanej podobe. Muž vo vyššom postavení vás osloví s návrhom, ktorý by ste nemali odmietnuť. Pôjde o čisto pracovnú záležitosť, ktorá vám do budúcnosti môže priniesť vysoký finančný profit a dobré meno. To, že vám bude niečo na tejto ponuke vadiť, je len váš subjektívny pocit, ktorý by istotne nemal ovplyvniť vašu odpoveď. Nechajte sa viesť intuíciou, určite vám dobre poradí. Priateľom sa do súkromia nestarajte a neriešte to, čo vás nepáli. Sú totižto špecifické veci, do ktorých by ste sa jednoducho nemali pliesť!

 

 

 

Blíženci 21.5. – 21.6.

 

Potláčanie, Milenci. Vášnivému, no pritom milému flirtu sa isto nevyhýbajte! Je to prvý krok k tomu, aby ste svoj život zmenili k lepšiemu. Dávny priateľ sa vám nečakane ohlási začiatkom mesiaca, a jeho prosba vás v prvom momente nepríjemne zaskočí. Doprajte si čas na premyslenie celej veci, a pokiaľ to bude vo vašich silách, pomôžte mu. Skutočne sa tento človek ocitol v nezávideniahodnej životnej situácii, v ktorej mu nezostala žiadna blízka osoba. Len vy! Partnerstvo sa v nasledujúcich dňoch ocitne v miernej kríze, no napokon sa vám podarí vzťah upokojiť. Naplánujte pre svoju lásku na víkend romantickú večeru, pobyt vo wellness alebo odíďte na dovolenku. A nezaťažujte sa intrigami v robote, nehľaďte na uštipačnosť druhých, a nevstupujte medzi dvoch kolegov, ktorí budú mať veľký spor. Robte si svoje a radšej si myseľ zamestnávajte tým, ako strávite voľný čas s partnerom. Nemá totiž význam, aby ste sa pokúšali zmeniť nezmeniteľné! Problémy so zdravím zaznamenajú v týchto týždňoch paradoxne mladšie ročníky, ktoré nedávno prekonali vírusové ochorenie.

 

 

 

Rak 22.6. – 22.7.

 

Márnosť, Nadbytok. V súdnom spore očakávajte čiastočný neúspech, avšak v konečnom dôsledku sa vám predsa len dostane zadosťučinenia, na ktoré čakáte. V nasledujúcom mesiaci nedôverujte hocikomu, vrátane vašich najbližších! Po nedobrých skúsenostiach, ktoré ste získali by ste mali pomyslený kruh ľudí, v strede ktorého sa nachádzate, dôkladne vyčistiť. Ponechajte si v ňom iba tých, ktorí sa vás zastali, pomohli vám alebo neúnavne kráčali po tejto tŕnistej ceste po vašom boku. Šancu vyniknúť popri ostatných kolegoch dostanete koncom septembra. Nezabudnite však na to, že je nutné, aby ste napriek chvále zostali sami sebou, a na škodu nebude ani štipka pokory. Romantické vyznanie lásky vás nielen zaskočí, ale aj presvedčí o tom, že partner si predsa len všimol, že sa trápite. Je načase, aby ste blízkym vysvetlili, že vaša pochmúrna nálada má základ v pracovnej oblasti. Tí, ktorým na vás záleží si totiž myslia, že nejakým spôsobom pochybili alebo sa voči vám previnili! Počas víkendov si doprajte relaxačný pobyt v kúpeľoch, a úplne najideálnejšie by bolo, keby ste si dokázali vynahradiť deficit spánku.

 

 

 

Lev 23.7. – 22.8.

 

Slnko, Veľkňažka. Stará rana plná krivdy sa znovu otvorí v rodinnom kruhu, kde dôjde v týchto dňoch k vážnej výmene názorov. Naozaj nemá zmysel, aby ste sa vracali do dávnej minulosti a vysvetľovali najbližším to, čo ste už povedali predtým aspoň tisíckrát. Máte svoju hrdosť, a máte tiež múdrosť, tak sa snažte rodinný spor riešiť s nadhľadom a pokojom. Neukazujte bolesť v srdci, a nedávajte tak pomyselným nepriateľom dôvod na úsmev. Naopak, to vy sa usmievajte! Pozor na nezaplatené účty - máte ich stále zastrčené v zásuvke pracovného stola, a je nutné ich čo najskôr zaplatiť. Obozretnejší buďte aj v partnerstve, partner sa odhodláva k vážnemu rozhodnutiu. Vaša polovička sa snaží poukázať na problém, ktorý zámerne odsúvate a dlhodobo neriešite. Aby ste o svoj vzťah neprišli, voľte úprimný rozhovor, v ktorom nebude pretvárka alebo tiene minulosti. Za klebetami v zamestnaní hľadajte staršiu kolegyňu, ktorá nie je zmierená s tým, že si vás nadriadený namiesto nej vybral do vedúcej pozície. Vyhnite sa v septembrových dňoch chladeným nápojom a klimatizácii, vaše priedušky sú oslabené!

                                                                    

 

 

Panna 23.8. – 23.9.

 

Úspech, Princ diskov. Začnite si plánovať jesennú dovolenku, lebo času nie je dosť, ako sa vy domnievate. Čas vždy preletí rýchlo, a pretože ste zavalení robotou, ani si neuvedomíte to, že zrazu bude na vybavovanie cesty, či zaujímavej destinácie neskoro. V zamestnaní si v septembri dávajte veľký pozor na tvrdohlavosť a tiež na ignorovanie niektorých kolegov. Skutočne si teraz nemôžete dovoliť drobné chyby, ktoré by viedli k razantným komplikáciám. Nepodceňujte mladého kolegu, ktorý nemá problém nazývať veci pravým menom. Jeho úprimnosť v sebe skrýva aj určitú zákernosť, ktorou sa vás snaží vyprovokovať k neadekvátnej reakcii. Zotrvávanie vo vzťahu, ktorý vám už nič neprináša nie je pre vás vhodné, a ani dobré. Dávate totiž svoje city niekomu, kto o ne nestojí, ba dokonca si z nich robí dobrý deň! Prinášanie obetí by ste mali zastaviť aj v zamestnaní, pretože nadriadený nikdy neohodnotí vašu robotu lepšie len preto, že vo firme zostávate zo všetkých najdlhšie. Zdravá drzosť, a trošku egoizmu by vám len prospeli, no samozrejme, tieto vlastnosti nesmú byť vyzývavé, alebo negatívne.                 

 

 

 

Váhy 24.9. – 23.10.

 

Porážka, Bohatstvo. Napriek tomu, že sa snažíte o vedomé relaxovanie, volíte víkendový odpočinok alebo chodíte na prechádzky, vám hrozí takzvané vyhorenie. Beriete si totižto na svoje plecia problémy všetkých naokolo, pričom už ani nerozlišujete či si z vás bútľavú vŕbu urobí partner alebo kolega. Ešte máte čas zvrátiť túto nerovnováhu do pozitív, no musíte začať urgentne konať! Vaša psychická a fyzická pohoda musí byť vždy prioritou! Možnosť zmeniť zamestnanie dostanú v týchto dňoch tí z vás, ktorí ste rozhodnutí posunúť sa niekam ďalej. Nečakaná hádka v partnerstve vás znovu presvedčí o tom, aké ľahké je ublížiť slovami. Organizácia väčšej rodinnej oslavy vo vás vyvolá horúčkovitú aktivitu, ktorú prenesiete aj na zvyšok rodiny. Netrvajte ale na tom, že ak vy máte chuť pracovať, upratovať či naháňať sa po obchodoch, že to musia robiť všetci. Ak v tomto smere nepovolíte, potom sa dopracujete iba k tomu, že vo vašej domácnosti zavládne hnev a nevraživosť. Spomaľte aj v robote, všetci okolo vás si uvedomili nutnosť oddychu, len vy si koledujete o zdravotný kolaps.                                

 

 

 

Škorpión 24.10. – 22.11.

 

Princ mečov, Moc. Nesnažte sa presvedčiť partnera o svojej pravde! To, že máte na vec rozdielne názory, nie je dôvodom na to, aby ste vo vzťahu vyvolali akútnu krízu, ktorá by sa len veľmi ťažko riešila. Nájdite spoločný kompromis a nevnucujte druhým ľuďom cestu, ktorá je prioritne určená vám. Starosti s neprispôsobivým príbuzným neberte na ľahkú váhu. Nateraz nie je možné, aby ste tieto osoby zo svojho života razantne vylúčili. Verte svojim inštinktom, učte sa asertivite, a buďte miernejší či už v robote alebo vo vzťahoch. Občas ste až priveľmi tvrdí, no táto tvrdosť napokon ubližuje len vám samotným! Spoločenskému životu sa radšej počas celého septembra úplne vyhnite. Kamaráti nebudete ani s ponocovaním či alkoholom. Navyše, staršie ročníky budú mať znova problémy so srdiečkom a s krvným tlakom, k čomu sa pridruží aj hrozba vážnejších úrazov a zlomením. Celkovo by ste mali byť opatrnejší! Ak je to možné, vezmite si v robote voľno, relaxujte, a podporte svoje zdravie množstvom čerstvého ovocia a zeleniny. Nezabudnite tiež na voňavé bylinkové čaje!

 

 

 

Strelec 23.11. – 21.12.

 

Láska, Eso palíc. Emocionálna nestabilita bude silnejšia než inokedy. Pod mnohé sa podpíše nepokoj v partnerstve, pričom si uvedomíte, že to, čo ste si od vzťahu sľubovali, sa veľmi líši od toho, čo reálne máte. Nuž, ale taký život je! Zrovnajte sa s tým, že idylka sa proste nekoná, a vyťažte z toho, čo sa deje to najlepšie. S partnerom začnite otvorene komunikovať, nevyhýbajte sa ani vážnym či ťažkým témam, a zamerajte sa tiež na spokojný sexuálny život. Prechladnutie močových ciest nezanedbajte, ale liečte, a vyhýbajte sa prievanu a studenej vode. Pracovnú záležitosť, ktorú ste nedávno odložili kvôli nadriadenému, môžete dotiahnuť do konca. Obklopení priateľmi sa budete cítiť dobre, ale len do okamihu, kým vám jeden z nich nevmetie do očí pravdu. Mali by ste si uvedomiť, že vaši priatelia vás poznajú najlepšie a nechcú vám zle. Napokon, kto vám má povedať o tom, čo vy prehliadate, ak nie tí najbližší? V súvislosti s robotou si premyslite, čo chcete dosiahnuť a až potom sa pohnite dopredu. Zmätočné konanie by vás pripravilo nielen o miesto, ale aj o pozitíva v budúcnosti!

 

 

 

Kozorožec 22.12 – 20.1.

 

Krutosť, Rytier diskov. Narušené zdravie, vlečúce sa ochorenia, ale aj nezhody v rodine, ktoré budete brať veľmi osobne. To sú aspekty pre nasledujúci mesiac, ktorý bude náročný. No problémy, s ktorými sa stretnete sú riešiteľné! Zachovávajte rozvahu, nepoddávajte sa sebaľútosti a nereagujte na príkrosť ľudí. Čo sa zdravia týka – sústreďte sa na seba, choďte na všetky potrebné vyšetrenia a počúvnite rady odborníkov. Pamätajte si, že ak nebudete mať dobré zdravie, nebudete mať nič! Láska vám zamotá hlavu, a v jej réžii bude tiež to, že blízkej osôbke poviete niečo, čo vás paradoxne bude ešte veľmi dlho mrzieť a bolieť. Priateľstvá, ktoré máte si vážte, a ideálne by bolo, keby sa vám podarilo koncom mesiaca so svojimi priateľmi stretnúť. Vyťažte z pracovného stretnutia, od ktorého sa má odvíjať vaša budúcnosť čo najviac. Nebuďte zakríknutí, no ani priveľmi hluční. Máte čo ponúknuť, je ale dôležité, aby ste si po celý čas uvedomovali svoju vysokú cenu. Áno, práve tá je tak často zaznávaná vo vašom terajšom zamestnaní. Ale je to vaša chyba, pretože ste dovolili, aby sa tak stalo. Novým smerom sa pohnite aj vo vzťahu. Partner očakáva, že konečne odpoviete na niektoré zásadné otázky.                                           

 

 

 

Vodnár 21.1. - 20.2.

 

Rýchlosť, Kráľovná palíc. Je tu dobrý čas na radikálnu zmenu zamestnania alebo otvorenia vlastného biznisu. Samozrejme, že jedno nevylučuje druhé, majte však na pamäti, že tieto zmeny nesmú zasahovať do vášho súkromia. Osamelé srdiečka stretnú v týchto dňoch životnú lásku, ktorá nebude na prvý pohľad vlastne ničím zaujímavá. Až keď sa rozhovorí, spoznáte, kto oproti vám stojí! Nový kontakt v zamestnaní bude síce pomerne vhodný a dobrý, no nemali by ste spoluprácu prijať. Do cesty vám totiž onedlho príde niekto, kto so sebou prináša mimoriadne lukratívnu ponuku. Zdravotné problémy sú dôsledkom psychickej únavy, za ktorú sa môžete poďakovať vysokému pracovnému nasadeniu. Naozaj vám peniaze, ktoré zarábate stoja za toto všetko? A myslíte si, že zdravie, tú najcennejšiu komoditu zo všetkých, si za peniaze kúpite? Či vykúpite? Začnite sa na seba a na svoj život pozerať trochu z iného uhla. Pretože sú veci, ktoré ak raz pokazíte, nie je v ľudských silách ich napraviť. Nebalansujte preto na tenkom ľade! Pozor na problémy s črevami, pri bolestiach ihneď vyhľadajte lekársku pomoc!             

 

 

 

Ryby 21.2. – 20.3.

 

Opatrnosť, Spravodlivosť. Elán z roboty preneste aj do partnerstva, a aspoň trochu ním pomôžte svojej láske pozrieť sa na svet z tej lepšej stránky. Hoci sa vraví, že všetkého moc škodí, tu platí pravý opak! Čím viac pozitív do vzťahu vložíte, o to viac sa vám ich pri konečnom účtovaní vráti späť. Nezabúdajte na priateľov či rodičov, a nájdite si v hektických dňoch chvíľu, ktorú týmto ľuďom venujete. Nová láska zaklope na dvere osamelým srdiečkam úplne nečakane, no o to hlasnejšie. A zmeny sa udejú aj v zamestnaní, nielen vo vašom súkromí. Možno ste až teraz dospeli k tomu, že dokážete urobiť vážne, či veľké rozhodnutia, ku ktorým ste sa nevedeli odhodlať. Napriek negatívam, striehnucim v týchto dňoch na každom vašom kroku, sa budete cítiť dobre a v bezpečí. Rozhovor s kolegom uprostred mesiaca neberte priveľmi osobne, snaží sa vás len upozorniť na to, že je načase, aby ste trochu zmenili životný štýl a venovali sa viac sebe a svojim potrebám. Nemôžete predsa donekonečna stavať na piedestál všetkých naokolo, pretože je to výrazná nerovnováha ktorá sa podpisuje najmä pod vaše zdravie!