Horoskop na september 2023

 

Baran 21.3. – 20.4.

 

Kráľovná diskov, Sklamanie.  Hľadajte cesty a možnosti, ako sa dostať k dedičstvu, ktoré vám patrí. Pridlho ste ustupovali tým, o ktorých ste si mysleli, že vám chcú len dobre! Nemá zmysel udržiavať vzťahy s ľuďmi, ktorí vás v tejto záležitosti podrazili, pretože vám to berie veľa energie. Voľný čas využite pre seba a sústreďte sa na zamestnanie, kde sa počas júna schyľuje k závažným rozhodnutiam. No najmä - nekonajte unáhlene, odpočívajte a nerozčuľujte sa nad malichernosťami!Krivda z minulosti zastihne poniektorých z vás uprostred mesiaca nepripravených, čo ale vôbec nebude prekážkou v tom, aby ste dokázali presadiť svoju pravdu. Úskalia však môžete v druhej polovici júna očakávať aj v zamestnaní! Dôležité stretnutie s nadriadeným síce prinesie realizáciu nového projektu, no vezme vám množstvo energie. Zdravie sa začne výrazne ozývať, najmä oslabená imunita a problémy so žalúdkom. Mali by ste viac dôverovať bylinkovým čajom!Na konci mesiaca rozjatrí staré rany príchod novej kolegyne, no na druhej strane si uvedomíte, kým ste a kam smerujete. Dôverujte sile vesmíru a nepochybujte o svojich rozhodnutiach. Všetko sa deje v súlade s tým, aby ste boli šťastní.  

 

 

 

 

Milí moji priatelia a klienti heart

 

Nejaké obdobie NEBUDEM robiť osobné konzultácie.

 

 

Dôvod je pracovný - musím dokončiť niekoľko rukopisov,

aby sa tieto jedinečné romány čo najskôr dostali k Vám... mojim priaznivcom a čitateľom smiley

 

 

Využite preto možnosť konzultácií

na diaľku formou vypracovania

individuálneho rozboru Vašich otázok, ktoré Vás trápia - zdravie, financie, práca, láska...

Rozbor je klientovi zasielaný v prílohe na e-mail. Rozbor je v rozsahu 10 - 17 strán formátu A4.

 

 

Podrobné info na

zana6@centrum.sk   alebo   zanasaluber@gmail.com

 

 

Ďakujem Vám všetkým za porozumenie a objímam Vás heart

 

 

ips. Zana Saluber

 

 

 

Býk 21.4. – 20.5.

 

Rytier mečov, Súd.  Ak chcete zvládnuť júnové dni bez zbytočného stresu, potom sa preneste ponad uštipačné reči kolegov, a aj ponad partnerovu nevraživosť. Negatívne slová a konanie druhých budete vnímať mimoriadne citlivo. Ak vám to voľný čas dovolí, venujte sa každý deň nejakej obľúbenej činnosti, hoci len na pár hodín a zresetujte si popri tom myseľ. A nezaškodia vám ani teplé relaxačné kúpele s pridaním harmančekového oleja. A - nerozčuľujte sa! Páni - osoba, ktorá vám nedávno zaklamala, sa znovu pokúsi vás zmanipulovať. Selektujte iných ľudí, nepúšťajte si ich priveľmi k sebe a dôkladne zvažujte, koho si pustíte k telu a s kým budete spolupracovať. Starší muž, takmer priateľ sa vám v druhej polovici mesiaca bude snažiť nastaviť zrkadlo pravdy v súvislosti s peniazmi, no vy sa doň zrejme nebudete chcieť pozrieť. Je to chyba, ktorú by ste nemali urobiť, inak sa môžete dostať do veľkých finančných problémov. Dokonca môžu hraničiť až so stratou všetkého, čo máte! Tí z vás, ktorí usilujete o vyšší post – dozviete sa novinku, ktorá sa bude týkať fungovania firmy. Zatiaľ si však všetko nechajte pre seba a vyčkajte na vhodnú a najmä správnu príležitosť povedať toto tajomstvo ostatným.                                                                                   

 

 

Blíženci 21.5. – 21.6.

 

Sila malá, Veľkňažka.  Zamilovanosť je ten najkrajší pocit, aký môžete prežívať. No vám vstúpi do života vo chvíli, kedy hviezdy vašej láske veľmi neprajú. Nemá zmysel, aby ste plávali proti prúdu! Nechajte udalosti plynúť svojím vlastným tempom a nezasahujte do nich. A to ani v prípade, ak by ste boli presvedčení o nevyhnutnosti niečoho takého. Vesmír má s vami svoje plány, a vy by ste sa im jednoducho mali prispôsobiť, pretože len tak sa vyhnete bolesti.Uprostred mesiaca potlačte slzy, ktoré sa vám potisnú do očí pri smutnej správe o príbuznom. Musíte mnohé zariadiť a musíte aj podržať ostatných členov rodiny. Práve vy ste tí silní a práve vaše slová dokážu v najbližších ľuďoch upokojiť emocionálnu rozháranosť. V druhej polovici júna sa pripravte v zamestnaní na ťažšie situácie, ktoré vyriešite s prehľadom a bez kriku. Nezabúdajte na to, že v robote máte aj nepriateľov, ktorí striehnu na vaše chyby!Vaše obavy o zdravie partnera budú koncom mesiaca neopodstatnené. Čas zlomov zatiaľ nenastal, hoci predzvesti niečoho veľkého sú naozaj pomerne blízko. Dajte starosti aspoň na okamih bokom a užite si príjemné posedenie s priateľmi, ktorí sa budú snažiť vliať do vás pozitívnu energiu!

 

 

 

Rak 22.6. – 22.7.

 

Svet, Zamilovaní. Tým, že sa neustále niekam náhlite, nemáte čas vnímať úžasný svet okolo seba. Dopredu vás ženie túžba po dokonalosti, a je pravdou, že najmä v práci ste detailisti. Áno, je obdivuhodné, kam ste to dotiahli a čo ste získali! Ale zároveň ste pozabudli na to, že čas nemôžete vrátiť späť a teda ani prežiť krásne chvíle, ktoré vám unikajú. Skúste počas júnových dní udržať svoj život v rovnováhe a rozdeľte seba a to, kým ste, medzi prácu, zdravie a svoju lásku. V druhej polovici mesiaca vnímajte osamotenie vyplývajúce z hádky s partnerom pozitívne, je určené najmä k tomu, aby ste v pokoji nazreli do svojho srdca. Nemusíte sa báť, nenájdete tam zlé odpovede! Váš vzťah sa musí posunúť ďalej a kríza je prirodzenou súčasťou tejto cesty. Lepšie ju zvládnete vtedy, ak nebudete bojovať sami so sebou a prijmete to, čo je nevyhnutné. V posledné júnové dni sa zamerajte viac na problémy s prieduškami a choďte na relaxačnú masáž. A – koncom mesiaca bude tolerancia tým hlavným nosníkom vášho vzťahu. Dajte partnerovi všetku lásku a nehu, akej ste schopní, neriešte banality a dbajte na to, aby ste doma vytvorili atmosféru harmónie a šťastia.                            

 

 

 

Lev 23.7. – 22.8.

 

Princ diskov, Diabol.  Veľmi dobre a rýchlo sa viete zorientovať takmer v každej situácii, no začiatkom júna vás partnerove výčitky zaskočia. Jeho sťažnosti prídu nečakane a s podtónom konfliktu, ktorému sa zrejme nevyhnete. Nehľadajte však za slovami svojej polovičky niečo viac a pozrite sa na všetko iným pohľadom. Pracovné nadšenie vám vydrží iba do polovice mesiaca, a potom príde únava a apatia, prameniaca z náhleho prechladnutia. Vyskúšajte bylinkové čaje alebo relaxačné masáže.V treťom júnovom týždni naplňte svoj domov láskavosťou a rozhovormi. Práve tie vám veľmi chýbajú, neznesiete pocit, že svoje myšlienky nemáte komu vyrozprávať. A uvedomte si, že nedôvera voči partnerovi je nezmyslene postavená na slovách človeka, ktorý vám chcel ublížiť! Závisť okolia je mocnou zbraňou, ktorej ste nedávno podľahli. Obzrite sa za seba, vo vašom živote boli šťastné chvíle, ktoré môžete navrátiť späť a vykročte správnym smerom. Príjemné zmeny čakajú na poniektorých z vás koncom júna v zamestnaní, môže ísť o lepšie platené miesto, ale aj o ponuku úplne novej roboty. V rozhodnutiach vám pomôže intuícia, stačí, ak jej budete dôverovať.                                                      

                                                                    

 

Panna 23.8. – 23.9.

 

Rozkoš, Opatrnosť.  S láskavosťou v prvom júnovom týždni ďalej zájdete, určite ďalej, ako s tvrdohlavosťou, ktorá vám nemá ako pomôcť pri riešení konfliktu s kolegom. Nie každý človek totiž zmýšľa ako vy, a nie každý sa dokáže prispôsobiť vášmu tempu. Ľudia vo vašom okolí majú množstvo svojich problémov, no do práce ich nenosia. Prestaňte to robiť vy a druhých nekritizujte. Vy ste predsa veľkorysé a úžasné bytosti, ibaže máte v súkromí chaos, nad ktorý sa akosi neviete povzniesť!Priaznivé obdobie vhodné na dosiahnutie cieľov, ktoré ste si vytýčili v práci je pred mladšími ročníkmi. Jediné, na čo si musíte dávať pozor je dôvera ku kolegovi, ktorý prahne po tom istom ako aj vy. Preto sa nikomu nezdôverujte s tým, čo máte v pláne! Počas tretieho júnového týždňa obnoví bolesť vo vašej duši zhoršenie zdravotného stavu vám blízkej osôbky. Nuž, možno si len uvedomíte, že slová, ktoré dokážu narobiť veľa zla, je možné využiť aj pozitívnym spôsobom.Váš svet sa skladá z maličkostí, a práve tie sú veľmi dôležité! Novú prácu môžu koncom júna získať tí z vás, ktorí ste boli dlhšie nezamestnaní. Avšak – táto robota vám neprinesie také zadosťučinenie, aké očakávate!                                                              

 

 

 

Váhy 24.9. – 23.10.

 

Veľkňaz, Miernosť.  Začiatkom mesiaca sa nevyvyšujte nad ostatných kolegov len preto, že vás nadriadený pochváli za vynikajúco odvedenú robotu. Naopak, toto je predsa ten čas, kedy by ste mali ukázať zhovievavosť a láskavosť voči tým menej šťastným. Novou možnosťou ohľadne investovania do kúpy bytu alebo domu sa teraz nezapodievajte a partnerove názory v tomto smere berte vážne. Je pozitívne, že sa nechce upísať dlhodobej pôžičke a tak ešte raz spoločne celú záležitosť podrobne preberte.Páni, vy nebuďte priveľmi zahľadení do seba, viac sa otvorte druhým a prijímajte ich slová. Učte sa počúvať trpezlivo, pretože všetky informácie, ktoré k vám prídu, sú pre vás veľmi dôležité. Nič sa nedeje len tak náhodne! Dámy, vy budete v nasledujúcich týždňoch bojovať s pohodlnosťou, možno by vám pomohlo aktívne cvičenie. Vyhnite sa však behu, vaše kĺby sú aj bez tohto športu zaťažené a choďte si radšej párkrát do týždňa zaplávať.Májoví Býci - vás láska zase koncom mesiaca sklame! Možno je to aj tým, že sa v každom vzťahu maximálne odovzdávate. A možno je to tým, že si nepýtate naspäť toľko, koľko dávate. Mali by ste sa nad týmito faktami zamyslieť a posnažiť sa ich trochu zmeniť.

                        

 

 

Škorpión 24.10. – 22.11.

 

Eso palíc, Váhanie.  Nevyhýbajte sa v prvom júnovom týždni partnerovi, nemá to vôbec žiadny zmysel. A nerobte iným to, čo nechcete, aby druhí ľudia robili vám! Sklamanie, ktoré v sebe nesiete nie je totižto až také veľké, akým ste ho vy urobili. Napokon, aj vaša netrpezlivosť spôsobila, že vo vzťahoch vám zavládla podráždenosť a nestabilita. Veci pravdaže môžete dať znovu do poriadku, ibaže nie na základe výčitiek alebo súdenia. Tieto aspekty vám do rúk skutočne nepatria!Čo sa týka zamestnania - neposudzujte druhých podľa toho, ako vyzerajú. Snažte sa nazrieť do srdca iného človeka a až potom vyneste súd. Okolo vás je mnoho ľudí, ktorí si zaslúžia vašu pozornosť, no vy im ju nedávate, pretože nevyzerajú podľa vašich predstáv. Pamätajte - v šatách žobráka sa môže skrývať brilantná myseľ! Počas víkendových dní nezabudnite navštíviť rodičov či starých rodičov, veľmi im chýbate!A júnové dámy - robota, ktorú ste nestíhali dokončiť, vás bude tlačiť k tomu, aby ste si zreorganizovali bežné dni. Sami si uvedomujete, že za tento projekt by ste dostali pomerne slušné peniaze, a aj kvôli tomu by ste ho mali dať do konca mesiaca dokopy a odovzdať.                 

 

 

 

Strelec 23.11. – 21.12.

 

Princ palíc, Slnko.  Nepodnikajte v prvej polovici júna nič pre to, aby ste teraz menili robotu. Verte svojej intuícii, ktorá vám vraví, že sa v danej chvíli nachádzate presne tam, kde máte byť. Vaše vnútro vie najlepšie, čo je pre vás dobré! Ak podľahnete tlaku okolia a urobíte neuvážený krok, uškodíte len sebe samým. Nutný v týchto hektických týždňoch je tiež odpočinok, pretože vaše vyčerpanie je naozaj priveľké. Dajte svoje zdravie do poriadku, inak sa nechcene ocitnete v nemocnici!Tí z vás, ktorí máte kontakty na správnych miestach, mali by ste ich využiť vo svoj prospech. Počas celého júna je v novembrových zrodencov v popredí pracovná oblasť, v ktorej môžete urobiť aj zásadné rozhodnutia a zmeny. Koncom mesiaca sa viac priblížte k partnerovmu mysleniu, možno vás prekvapí svojimi originálnymi nápadmi a tie sa vám zídu pri rozhodovaní sa o kúpe nehnuteľnosti. Váhavosť a obavy tu nie sú namieste, pravdou však je, že potrebujete aj odborný názor. Pozastavené plány u októbrových dám dostanú zelenú na tesne na konci júna. Ešte predtým, ako sa do nových vecí pustíte, si znovu premyslite celú stratégiu a rozhodujte sa na základe intuície!                         

 

 

 

Kozorožec 22.12 – 20.1.

 

Výhra, Princ palíc.  Prechladnutie a horúčky, kvôli ktorým budete musieť v júni zostať doma, vám znemožnia zúčastniť sa dôležitej firemnej schôdzky. Tento aspekt sa odrazí najmä na tom, že prídete o možnosť odprezentovať nový a výborný nápad, ktorý by pomohol firme, ale aj vám dostať sa k mimoriadnym peniazom. Nuž ale - možno je všetko presne tak, ako je to pre vás najvhodnejšie! Venujte sa zdraviu, vážte si ho, pretože zdravie máte len toto jediné. Na oslavu s priateľmi, na ktorú ste pozvaní v druhej polovici mesiaca sa síce nebudete tešiť a vyslovene medzi nich prídete zachmúrení, no tento pocit veľmi rýchlo vystrieda smiech a bezstarostnosť. Až v obklopení ľuďmi, ktorí vás majú radi zistíte, ako veľmi vám chýbali tieto spoločné stretnutia. Sklamanie v robote by v júni nemali dávať najavo mladšie ročníky, pretože tým potešíte len tých, ktorí vám neprajú. Verte, že veci sa dejú presne tak, ako je to pre vás v daných okamihoch najlepšie.Nezabúdajte na adekvátny relax, nakoľko psychickým vyčerpaním by ste si mohli spôsobiť fyzické kolapsy. A aspoň trikrát do týždňa si doprajte bylinkový kúpeľ, alebo kvalitnú lymfatickú masáž.                                                                                  

 

 

 

Vodnár 21.1. - 20.2.

 

Veda, Blázon.  V rodinnom kruhu očakávajte v júni pomerne veľa negatív, pričom najvýraznejším z nich bude vážny spor, ku ktorému sa nechtiac pripletiete. Jednoznačne nezasahujte do vecí, ktoré sa vás netýkajú, a o ktorých neviete takmer nič! Zdanie totiž klame, a to, čo sa od blízkych dozviete, nemusí byť zákonite pravda. Úspech v zamestnaní dosiahnu tí z vás, ktorí sa nebojíte ísť s kožou na trh. Áno, vaša odvaha, cieľavedomosť a korektnosť prinesú svoje ovocie! Chodenie po úradoch z duše neznášate, ale v druhom a treťom júnovom týždni sa tomu veru nevyhnete. Obrňte sa trpezlivosťou a zo zamestnania si radšej vypýtajte voľno na niekoľko dní. Vybavovanie vám naozaj potrvá neuveriteľne dlho, no nevnímajte to ako premárnený čas. K tým, od ktorých v tomto smere budete závisieť sa správajte milo, venujte im úsmev a nedovoľte, aby vás roztrpčila ľudská lenivosť a hlúposť. Staršie ročníky – pozor koncom júna na prievan a bublinkové nápoje! Udalosti sa budú valiť jedna za druhou, do popredia vystupuje hlavne oblasť súkromia a rodiny. Tu totiž budete musieť nastoliť nové pravidlá, a aj napriek tomu, že vaši blízki budú s vami bojovať, nesmiete poľaviť a ustúpiť.

                     

                                                                                    

 

Ryby 21.2. – 20.3.

 

Žiaľ, Moc.  Dni, ktoré sú pred vami budú zaujímavé a dajú vám množstvo podnetov na zamyslenie sa, či predsa len nezmeníte zamestnanie. Na scénu prichádza aj nezvyčajná energia, ktorá sa vám zíde pri riešení problémov v rodine. Na pracovnej ceste uprostred júna spoznáte niekoho, kto vám otvorí oči, ale tiež niekoho, s kým prežijete vášnivé okamihy. A nezadané srdiečka práve počas teplého júna stretnú svoju veľkú životnú lásku. Majte preto oči otvorené, pretože zmeny budú rýchle a razantné!Novembroví páni, vy robte častejšie svojim najbližším drobné radosti, potešte svoju polovičku darčekom, ktorý vôbec nemusí byť drahý. Dôležité je, aby tí, ktorých milujete cítili, že vaša láska je úprimná a bezhraničná! Dámy, vy prejavte koncom mesiaca záujem pri uplakanej kolegyni, ktorá má v živote veľké trápenie a jej vnútorné odhodlanie je takmer vyčerpané. Možno len vy dokážete tejto bytosti pomôcť takým spôsobom, ktorý jej ukáže, že život je predsa len krásny!A tí z vás, ktorí ste citliví na negatívne energie – počas posledných júnových dní sa budete stretávať s podráždenosťou a necitlivosťou v zamestnaní veľmi často. Nedajte si ničím narušiť vnútornú rovnováhu!