Kto som

 

 

                        Existuje len jedna pravda,

                        ktorú by mal každý poznať –

           že v živote sa nedá ani jeden jediný okamih

                                 vrátiť späť!

 

 

               Som človek ako každý z vás, len som do vienka dostal niečo výnimočné, a je nemožné, aby som niečo z tohto daru neposkytol tým, ktorí ho nemajú. Prežil som veci krásne, ale aj smutné, mal som šťastné dni, ale aj trpké...a stále kráčam životom v pevnej viere, že nemárnim svoje dni.

 

              Raz mi môj učiteľ, ktorý ma celé roky sprevádzal na mojej ceste liečenia, numerológie a veštenia povedal : nepomáhaj tam, kde niet prosby o pomoc, vnímaj znamenia, ktoré ti pretnú cestu, váž a cti si tých, ktorí občas prídu k tebe z druhej strany, a skloň hlavu pred múdrosťou vesmíru, pretože čo sa má stať, to sa i stane...Snažím sa riadiť po celý život týmito múdrymi slovami, pretože vystihujú nielen odvekú pravdivosť rovnováhy v ľudskom konaní, ale aj to, čím sa zaoberám.

              Prvá mi vkročila do cesty numerológia, jej princípy boli také čisté, že bolo vylúčené, aby som sa ju nesnažil pochopiť a naučiť. V dnešnej dobe ju ako ľudový liečiteľ plne využívam, pretože vplyv hviezd v okamihu nášho zrodenia ovplyvňuje aj naše zdravie po celý náš život.

              Ľudové  liečiteľstvo je oblasť, ktorú som pribral do svojho života po pochopení základných pravidiel rovnováhy vesmíru a po dôkladnom štúdiu byliniek a možností vo fytoterapii, ktoré ponúkajú. Môj radca mi kúsok po kúsku štepil do duše poznatky z alternatívnej medicíny, diagnostikovania zdravotných problémov, učil ma, ako disponovať so silou, ktorú mám a ktorou liečim chorých klientov. Tým, že pri liečbe používam aj poznatky z klasickej čínskej medicíny, sa možnosti pre chorých a vyčerpaným samozrejme zvyšujú. Ako ľudový liečiteľ kladiem dôraz na prevenciu, pri liečbe sa spolieham na prírodu a neodstraňujem dôsledky  choroby, ale venujem sa  likvidácii príčiny ochorenia.

              Stretávam sa s ochoreniami, ktoré patria k tým ľahším, ale aj s ťažkými, či bolestivými chorobami, kedy človeku vyhasína úsmev v očiach, no vždy si nájdem individuálnu cestu ku každému, pretože každý jeden človek je jedinečný, a to dokonca aj v chorobe. Energoterapia, s ktorou pracujem je taká stará ako ľudstvo samotné, každý vnútorný orgán má svoj vlastný rytmus a moje dlane ho spoľahlivo dekódujú.

 

 

       Pamätajte si :

 

Žiadne veľké víťazstvo nie je možné,

         ak ho nepredchádza  malé víťazstvo

                          nad sebou samým.

 

Ondrej Sz. ľudový liečiteľ