Veľký horoskop na rok

 

Zložitý a turbulentný rok 2021 vnímali mnohí ako rok negatívny, a v niektorých ohľadoch až ničivý. Avšak, rok 2021 odovzdáva pomyselné žezlo roku 2022, ktorý je minimálne medzi astrológmi dlho očakávaný a považovaný za výnimočný. Prečo? A aký to bude mať vplyv na jednotlivé znamenia, Slovensko  a Svet?

 

Na tieto otázky Vám odpovie uznávaná numerologička a veštkyňa Zana Saluber... 

 

*******************************************************

Baran   21.3. – 20.4.

Zdravie : Váš organizmus sa bude počas celého roka 2022 ťažšie zbavovať škodlivých látok, metabolizmus budete spomalený a v popredí je tiež zvýšená náchylnosť na choroby pľúc. Zmeňte po treťom februárovom týždni životosprávu, v tom vám pomôžu bylinkové čaje, úprava jedálnička a zvýšený pitný režim. Problémy s pohybovým aparátom zaznamenajú staršie ročníky, zvýraznia sa aj bolesti krížov, kolien a ramien. Častejšie zápaly močových ciest budú v jesennom období roku sprevádzať ženy, narodené do 30. marca. Aprílovým pánom sa od októbra zhoršia potiaže so srdiečkom!

Práca a peniaze : Krik vám v marci v robote nepomôže, pretože ľudia vo vašom okolí nebudú vládať pracovať s takým nasadením ako vy. Ani tvrdé slová ich nepresvedčia o opaku! Šetrite svoje hlasivky a skúste voliť pokojný tón reči. Pri prezentovaní projektu nemusíte mať koncom augusta trému, všetko dopadne veľmi dobre. V októbri sústreďte sily na dosiahnutie cieľa, ktorý ste si vytýčili. Ročník 1983 - vy sa môžete smelo pustiť do podnikania. Neberte si však za spoločníka človeka, ktorý sa vám bude zdať na prvý pohľad najvhodnejší. Nepekne by ste sa popálili!

Vzťahy : Napriek tomu, že pomerne ťažko odpúšťate, v januári s nadhľadom a láskavosťou odpustíte partnerovi jeho malé a vlastne nevinné klamstvo. Možno aj preto, že pochopíte, ako veľmi vás tento človek miluje a hádam porozumiete i jeho nezmyselnému konaniu. S príchodom letných dní stretnú svoju lásku muži, ktorí v minulom roku ukončili vzťah. Svadobné zvony zazvonia tiež aprílovým ženám, ktoré túžobne čakajú na partnerove slová o spoločnom živote. Pozor na lásku by si mali dávať Barani, narodení po 15. apríli - v novembri bude vaše partnerstvo podrobené ťažkej skúške!

 

 

Býk    21.4. – 20.5.

Zdravie : V prvej polovici roka budete trpieť viac na pľúcne ochorenia, mali by ste sa vyhýbať chladným nápojom a klimatizovaným priestorom. Vhodné by bolo, keby ste pravidelne navštevovali soľné jaskyne, eventuálne si doma robte naparovacie kúpele. Viac ohrození operáciami v oblasti malej panvy sú v auguste májoví Býci. Od jesene detoxikujte organizmus a snažte sa skorigovať svoju váhu. Hormonálny systém nepotrápi paradoxne od polovice novembra  iba ženy, ale tiež mužov. Zaznamenáte rôzne nálady, občas hraničiace až s depresiami, ktoré vás budú sužovať takmer do decembra.

Práca a peniaze : Koncom januára sa nesnažte presadiť svoje názory, stretli by ste sa s nepochopením, ktoré by prerástlo do otvorenej závisti. Muži, narodení okolo 2. mája sa pohnú po novej ceste, ktorá sa pred vami otvára od tretieho aprílového týždňa. Neponáhľajte sa a všetky aspekty tejto roboty dôsledne zvažujte. Po 15. júni bude Býkom, narodeným v rokoch 1954 a 1969 vrátený dlh od príbuzného. Neberte však do úvahy slzy, ktoré sú falošné! Aprílové dámy – vy si súvislosti s peniazmi, ktoré budete mať, dávajte okolo 3. decembra pozor pri nadväzovaní vzťahov.

Vzťahy : Flirtovaním koncom januára nezískate nič, okrem množstva prebdených nocí. A tí z vás, na ktorých čaká doma partner -  vy môžete dokonca stratiť väčšinu toho, čo máte! Ročník 1991, pre vás by určite malo byť prioritou partnerstvo, pretože iba vtedy, ak máte vytvorené dobré zázemie, viete aj napredovať. Májové dámy, váš život sa v jeseni bude skladať zo skúšok, ktorými musíte prejsť bez zaváhania. Vášnivé chvíle prežijú uprostred sychravého novembra v objatí novej lásky Býci z roku 1950. A poniektorí z vás prehodnotia v decembri jedno zvláštne priateľstvo!

 

 

Blíženci   21.5. – 21.6.

Zdravie : Májoví páni by nemali zanedbávať prevenciu v rámci chorôb srdiečka a veľkých ciev. Časté virózy, zápaly dutín a opary sa v období od apríla do augusta 2022 stanú pre mnohé júnové dámy neoddeliteľnou súčasťou života. Zmeňte stravovanie, raz do týždňa zájdite na lymfomasáž, a samozrejmosťou by mal byť zvýšený príjem vitamínov a minerálov. A hlavne – vyhýbajte sa stresovým situáciám! Razantnejšie a negatívnejšie zdravotné problémy môžu po 19. septembri očakávať ročníky 1946 a 1977. Tí z vás, ktorí máte chronické potiaže s pankreasom, nezabúdajte na liečivú silu byliniek.

Práca a peniaze : Blíženci, narodení medzi 26. májom a 3. júnom sa môžu od druhej polovice januára pustiť do podnikania. Ročník 1987 - výrazné zmeny sa u vás začnú diať okolo 11. marca. Ak nepôjde všetko podľa vašich predstáv, uberte trochu a všímajte si drobné znamenia, ktoré vám napovedia, ktorým smerom máte urobiť ďalší krok. Stagnáciu v práci môžu počas prvej polovice roka 2022 očakávať júnové dámy. Avšak, určite neprídete skrátka, pretože druhá polovica roka bude pre vás veľmi úspešná. Od konca októbra šetrite peniaze a neinvestujte do sporných obchodov!

Vzťahy : Blíženci, ktorí lásku ešte stále hľadajú, sa môžu na jej príchod tešiť začiatkom apríla. Muži, narodení po 14. júni – strach a pochybnosti, ktoré vo vás zostanú po nepríjemnej júlovej hádke s vašou polovičkou by ste mali riešiť otvoreným rozhovorom, v ktorom sa dotknete aj boľavých tém. Májové dámy, vy sa v druhej polovici roka učte rešpektovať súkromie blízkych. Naozaj nemusíte mať pod kontrolou absolútne všetko! Od 7. novembra budú pod negatívnym vplyvom dlhoročné vzťahy. Nevyhrocujte situácie a vždy pozorne počúvajte, čo vám partner hovorí.

 

 

Rak    22.6. – 22.7.

Zdravie : Psychické zaťaženie vás bude ničiť v každom mesiaci okolo splnu a novu. Len v lete si trochu vydýchnete a doprajete si zaslúžený relax. Júnoví Raci by sa mali od júla 2022 zamerať na fakt, že zdravie je prvoradé a ženy narodené do 3. júla by mali okolo augusta - septembra podstúpiť detoxikačnú kúru. Problémy s pamäťou sa medzi 28. septembrom a 10. novembrom zhoršia tým z vás, ktorí nedokážete adekvátne oddychovať. A v decembri majte na pamäti, že hoci krátkodobý, ale intenzívny stres veľmi škodí vášmu zdraviu. Reagujte preto s nadhľadom a pokojne.

Práca a peniaze : Plány, ktoré ste mali v súvislosti s kúpou nehnuteľnosti spľasnú vo februári ako bublina. Neboli ste dosť opatrní a zverili ste vec do rúk človeku, ktorý má od serióznosti riadne ďaleko. Buďte však radi, že ste neprišli o väčšinu peňazí! Raci, narodení okolo roku 1961 - začiatkom leta vás bude pokúšať kamarát, aby ste nasporené peniaze vložili do jedného projektu. Nerobte to, pretože by ste mohli o všetko prísť! V októbri nastane priaznivé obdobie pre tých z vás, ktorí sa nebojíte rizika, spojeného s fondami. Vy získate peniaze, ktoré vás dlhodobo zabezpečia.

Vzťahy : Komplikovanejšie partnerské vzťahy budú začiatkom marca riešiť Raci, ktorí sú v dlhoročných manželstvách. Vy budete čeliť nejednej skúške a množstvu bezsenných nocí. Júlové dámy – od konca augusta sa bude váš partner rozhodovať, či vzťah posunúť na vyššiu úroveň alebo ho ukončiť. Rešpektujte to, čo sa vo vašom bytí udeje! Osamelé srdiečka, ktoré svoju lásku doteraz nenašli, by mali v novembri dodať svojim slovám razantnosť a naučiť sa hľadať šťastie tam, kde to iní vzdávajú. Iba tak prežijete koncom roka 2022 to, o čom ste doteraz len snívali!

 

 

Lev    23.7. – 22.8.

Zdravie : Nezaťažujte v prvej dekáde roka 2022 svoje myslenie zbytočnosťami a zamerajte sa len na to, čo je podstatné pre vás. Tým, že si beriete na plecia primnoho, sa dostávate do negatív, nielen zdravotných, ale tiež životných. Prudké bolesti hlavy a nespavosť budú počas leta odrazom fungovania júlových Levov. Ženy, narodené v rokoch 1972 a 1999 by nemali medzi 13. júlom a 9. augustom konzumovať mäso a cestoviny. V jesennom období sa vyhýbajte fyzickej námahe a so športom opatrne. V polovici novembra nezabudnite na vyšetrenie u očného lekára!

Práca a peniaze : Pripravte sa na zložitejší, napätejší rok, pričom mnohému, čo sa bude okolo vás diať, nebudete celkom presne rozumieť. Je však dôležité, aby ste sa situáciám prispôsobili najviac, ako to len bude možné! Vhodnú stratégiu pre získanie dobrej práce musia v máji zvoliť Levi narodení po 11. auguste. Tí z vás, ktorí ste sa narodili okolo roku 1980 - ak budete môcť, podajte v júni pomocnú ruku kolegovi a zároveň nekompromisne vysvetlite veci mladej kolegyni. Páni, ktorí nevychádzajú s nadriadeným – dajte si počas októbra dobrý pozor na jazyk!

Vzťahy : V januári pochopíte, že ak vy sami neuznávate názory iných, tak nemôžete chcieť, aby boli akceptované tie vaše. Búrlivé rozhovory, u niektorých Levov prerastajúce až do nepekných hádok prežijete v období apríl – jún 2022. Pripíšte tento stav najmä tomu, že ste dlhodobo zametali problémy pod koberec! Páni, narodení do 31. júla sa vo vzťahu posunú okolo 23. októbra dopredu. Nezabúdajte na to, že podstatou vašej dlhodobej spokojnosti je tiež to, že dokážete pozmeniť svoje myslenie a viac sa otvoríte druhým. A augustové dámy – obrúste v decembri nedôveru, ktorá vám bráni privítať lásku!

 

 

Panna    23.8. – 23.9.

Zdravie : Nepríjemný priebeh chrípky vezme začiatkom februára takmer všetku energiu Pannám, narodeným medzi rokmi 1948 a 1952. Septembroví muži, vy sa počas leta vyhnite športovaniu, obmedzte vysmážané jedlá a nepite alkohol. Trochu spomaľte aj v robote a v partnerstve nebuďte priveľmi hrdí. Chorobám pečene a sleziny sa v tretej dekáde roka 2022 nevyhnú tí z vás, ktorí sa radi rozčuľujú. Náchylnosť k srdcovým arytmiám zase budú mať Panny, narodené po 14. septembri. A augustoví páni – prestaňte v decembri analyzovať to, čo sa deje. Vôbec vám to neprospieva!

Práca a peniaze : Nestrácajte nad svojím konaním uprostred februára kontrolu. Nadriadený vás bude iritovať svojím správaním sa, no nedovoľte, aby to ovplyvnilo váš projekt! Tí z vás, ktorí túžite po razantných zmenách, vy musíte do konca apríla ukázať, čo dokážete. V júni by si mohli Panny, narodené do 29. augusta viac všímať svoje okolie. Vo vašej blízkosti bude osoba, ktorá sa pokúsi ukradnúť vám post. Začiatkom októbra prehodnoťte, ktoré účty zaplatíte najskôr. Peniaze vám nebudú vychádzať a je nutné, aby ste si určili priority. Tých sa držte nielen vy, ale i partner!

Vzťahy : Koncom januára ukončené priateľstvo sa ukáže byť začiatkom vašej novej cesty. Berte to tak, že získate cennú skúsenosť, hoci zaplatenú slzami. A verte tiež tomu, že nový priateľ do vášho života vstúpi vtedy, keď to budete najmenej čakať. Panny, ktoré sa zatiaľ nechcú viazať, môžu ísť po trochu voľnejšej a dobrodružnej ceste od 25. mája. Naopak - jemnejšie jednanie by mali vo vzťahu od septembra zachovávať dámy, ktoré v nedávnej minulosti riešili prešľap svojej polovičky. Už sa nedívajte do minulosti! Pokiaľ chcete spolu zostať, venujte sa budúcnosti.

 

 

Váhy    24.9. – 23.10.

Zdravie : Pre prchkejších októbrových pánov iste nebude vo februári žiadnym prekvapením zápal žalúdka, ktorý sa ohlási nepríjemnou bolesťou. A dámy, narodené v rokoch 1976 a 1994 – vy síce máte k dispozícii zásobu vnútornej energie, no ľahostajnosťou voči tomu, čo vám bude v júni organizmus rozprávať sa môžete prepracovať až na nemocničné lôžko! Váhy, ktoré mali v minulosti problémy so žlčníkom či zápalom tenkého čreva budú v septembri znovu riešiť tieto neduhy. Pre vás by bolo vhodné, keby ste až do konca roka vsadili na ľahkú stravu a pitie bylinkových čajov.

Práca a peniaze : Na to, aby ste v robote postúpili, potrebujete vedomosti. A to znamená, že by ste sa mohli v marci zapísať na kurz alebo pouvažujte nad vysokou školou. Septembrové ženy, vy sa uprostred mája obrňte dostatkom trpezlivosti a nereagujte na intrigy od staršej kolegyne. Ročníky 1951 a 1979 – od októbra môžete narábať s financiami veľkodušnejšie. Krádeže cenností hrozia takmer všetkým Váham v období medzi 12. novembrom a 9. decembrom. Tesne pred koncom roka 2022 sa tí z vás, ktorí sa neboja občas trochu zariskovať, dostanú k väčšej sume peňazí!

Vzťahy : Neduste v marci v sebe pocity krivdy! Ak partnerovi jasne nepoviete, čo vám vadí, tak sa váš vzťah dostane na cestu krízy. A z tej sa už nebudete vedieť tak ľahko vrátiť späť. Váhy, narodené od 30. augusta do 16. septembra - komunikácia je pre vás prioritná v júli a v septembri 2022. Nebojte sa pred svojou polovičkou vysloviť všetky myšlienky, ktoré vás trápia, veď len spoločnými silami dokážete nájsť kompromisy, ktoré vzťah posunú dopredu.Nevera hrozí v novembri tým z vás, ktorí sa nezaujímate o partnerove pocity, ale aj tým, ktorí od vzťahu nič nové nečakáte.

 

 

Škorpión    24.10. – 22.11.

Zdravie : Zdravotný stav sa začiatkom apríla pohorší Škorpiónom, ktorí majú chronické problémy s močovými cestami a obličkami. U starších ročníkov sa na prelome jari a leta môžu vyskytnúť nové ochorenia, ktoré majú súvislosť s okamihovým stresom. Muži s nadváhou, narodení okolo 2. novembra – vy privítajte september aktívnym cvičením a celkovou zmenou životného štýlu i myslenia. Októbrové ženy by sa mali v rodinnom kruhu od polovice novembra až do konca roka 2022 vyhýbať vážnym rozhovorom. A určite neriešite situácie, ktoré by vás mohli energeticky vyčerpať!

Práca a peniaze : Pracujete zodpovedne, no čoraz naliehavejšie si uvedomujete, že nerobíte robotu podľa svojich predstáv. Pozitívne zmeny sa vám začnú stavať do cesty po 7. februári a vy by ste ich mali v plnej miere využiť. V rámci financií si koncom apríla ujasnite, čo vám v domácnosti chýba. Nedajte sa ovplyvniť tlakom od partnera a nekupujte to, čo nie je nutné! Úvery na získanie nehnuteľností môžu od polovice júna čerpať tí z vás, ktorí túžite po vlastnom byte či dome. A ročník 1965 - udržiavajte od septembra rovnováhu medzi tým, čo chcete mať a čo mať môžete.

Vzťahy : V partnerskom vzťahu nerobte medzi januárom a marcom veci tak, ako doposiaľ a nechajte svoju polovičku trochu vydýchnuť. Po 4. apríli do 18. mája by si mali novembrové ženy viac všímať svoje okolie. Vo vašom kruhu je totiž niekto, kto vám vašu lásku závidí! Októbroví páni, vy od novembra nedovoľte cudzím ľuďom, aby vám zobrali to, na čom vám záleží a čo má pre vás najvyššiu cenu. Poniektorí z vás počas decembra razantne vyčistíte rodinné a priateľské vzťahy. Nezabúdajte na to, že nemusíte vôbec kričať. Tiché slová, ktoré poviete budú mať oveľa väčšiu váhu!

 

 

Strelec    23.11. – 21.12.

Zdravie : Jarnými prechádzkami v prírode utužíte svoj nielen imunitný systém, pomôžete tiež svojim kostičkám, ktoré vás pobolievajú. Melancholické, až depresívne stavy budú ovplyvňovať život novembrovým Strelcom, nepriaznivé obdobie končí okolo 30. mája. Ročníky 1947 a 1975 - začnite v júni trochu športovať, zmeňte životný štýl a pridajte meditácie. V októbri na niektorých pánov čakajú ortopedické operácie a ženám hviezdy nadelili gynekologické zákroky. A Strelci s veľkou nadváhou, uvedomte si, že iba od vás závisí, či prežijete koniec roka s blízkymi alebo v nemocnici!

Práca a peniaze : V marci prehodnoťte čo ste dosiahli a ktorým smerom sa pohnete dopredu. Pred vami bude niekoľko možností a takmer všetky sa vám budú pozdávať. Od augusta prestaňte o sebe pochybovať, robte všetko pokojnejšie a nerozčuľujte sa zbytočne. Decembroví muži – nedajte sa začiatkom septembra nahovoriť na obchod, pri ktorom vám intuícia bude hovoriť, že skončí veľmi zle. Ušetrené peniaze by ste naozaj mohli minúť aj oveľa lepším spôsobom. Namiesto toho sa počas novembra pustite do vlastného podnikania. Začnite veriť svojej múdrosti a vnútornej sile!

Vzťahy : Vo februári si veľmi rýchlo uvedomíte, že človeka, ktorý s vami kráča po spoločnej ceste nevlastníte. A že dokonca môže kedykoľvek zmeniť smer bez toho, aby vám to oznámil! Ženy, narodené do 5. decembra - vaše túžby budú v máji čoraz zložitejšie a partner vám nebude veľmi rozumieť. Z toho vyplývajú konflikty a mnohé z nich vzniknú z banalít týkajúcich sa bežných dní. Nemôžete však čakať, že vás vaša polovička pochopí aj bez slov! Ak vám na vzťahu záleží, potom od augusta pristúpte k jeho obnove a všetky nedoriešené problémy postupne s partnerom preberte.

 

 

Kozorožec     22.12 – 20.1.

Zdravie : V marci a apríli budete citlivo budete reagovať na zmeny v osobnom živote, čo sa prejaví aj vo vašom zdraví. Nájdite si čas na seba, a hľadajte rovnováhu v prijímaní a vydávaní energie. Letné splny prinesú so sebou migrény najmä starším ročníkom. Okolo 21. augusta sa zhoršia Kozorožcom, ktorí sa narodili medzi 28. decembrom až 13. januárom ochorenia srdiečka a krvného tlaku, dokonca je možné i to, že pobudnete pár dní v nemocnici. Častejšie katary dýchacích ciest zaznamenajú v poslednej dekáde roka 2022 Kozorožci, ktorí sa nedokážu zbaviť nikotínu!

Práca a peniaze : Informáciu, ktorú sa začiatkom mája dozviete od kolegu, už nikomu ďalšiemu nevravte. Dostala sa vám do cesty najmä preto, aby ste ju v plnej miere dokázali využiť pre seba. Nová práca sa počas leta črtá ročníkom 1985 a 1992. Januárové ženy by nemali v septembri požičať peniaze príbuznému a páni – vy sa nepúšťajte do špekulovania na burze. Kritické obdobie potrvá do tretieho novembrového týždňa. Kozorožci, ktorí si nie sú istí tým, či je správne pomôcť v decembri priateľovi, preberte vec s partnerom. Napokon, peniaze v rodine sa týkajú aj jeho!

Vzťahy : Blízki na vás budú od polovice marca klásť neobvyklé požiadavky a problémy, ktoré sa vás v podstate netýkajú. Naučte sa vravieť slovíčko – nie! Energie planét podporujúcich vzťahy prajú po 27. apríli tým z vás, ktorí dlhodobo v citovej oblasti stagnujete. Môžete lásku získať, ale tiež obnoviť pretrvávajúci vzťah, ktorý stratil pôvodnú iskru. Decembroví muži v manželstvách sa musia pripraviť na menšiu krízu koncom októbra. Nezadané dámy stretnú svoju veľkú lásku uprostred decembra. Budujte vzťah pomaly a doprajte si dostatok času na vzájomné spoznávanie sa.

 

 

Vodnár    21.1 – 20.2.

Zdravie : Predpokladom toho, aby ste boli zdravotne v poriadku, je správne stravovanie, pitný režim, dostatok odpočinku a vedomé udržiavanie vnútornej harmónie. Nezabúdajte preto od januára do apríla na bylinkové čaje a inhalácie, ktoré vám môžu v tomto smere pomôcť. Zlomeninám členkov a zápästí sa v lete a na jeseň nevyhnú páni, ktorí športujú. Januároví Vodnári by koncom novembra mali zobrať na vedomie dlhodobejšiu bolesť a podstúpiť komplexné lekárske vyšetrenie. Problémy so štítnou žľazou a veľkými kĺbmi sa v decembri zhoršia všetkým starším ročníkom.

Práca a peniaze : Neživte koncom jari v sebe hnev na kolegu. Namiesto toho prekročte svoj tieň a obzrite sa po robote svojich snov. Ženy, narodené medzi rokmi 1984 až 1988 – vás si lukratívna práca nájde v júli sama. Nadriadeného zaujmete svojimi názormi tak veľmi, že do konca roka pod vaším vplyvom zmení chod celej firmy. Právom môžete byť na seba hrdé, no nezabúdajte na aspekt svojej prirodzenej skromnosti. Napokon, vy odmenu v októbri dostanete tak či onak. Februároví páni musia na svoju príležitosť počkať do decembra. Buďte trpezliví, hviezdy myslia aj na vás!

Vzťahy : V partnerstve nájdite v marci vhodný kompromis, inak sa ocitnete na tenkej hrane medzi prežívaním a rozchodom. Vodnári, narodení v roku 1957 – vaše argumenty budú v júli partnera veľmi provokovať. Radšej si zahryznite do jazyka! Januárové dámy sa v auguste dozvedia príjemnú novinku, vďaka ktorej nájdete životného partnera. Vodnári, ktorí vo vzťahu sú a nechcú na ňom nič meniť, by si mali uvedomiť, že lásku je potrebné neustále niečím pozitívnym živiť. A najmä preto, že v decembri sa medzi vás dvoch zamieša niekto z rodiny, čo môže mať za následok až rozchod!

 

 

Ryby    21.2. – 20.3.

Zdravie : Vašej horlivosti sa síce medze nekladú, no v apríli určite bude pre vás lepšie, keď trochu spomalíte. Či už v zamestnaní alebo v láske. Neponáhľajte sa za svojimi snami a dôverujte sile vesmíru, že vždy nájde pre vás to najsprávnejšie riešenie. Februárové Ryby si musia dať počas júla 2022 pozor na respiračné ochorenia. Ročníky 1953 a 1986 budú na jeseň podliehať podráždenosti, celkovo ku koncu roka bude na vašu psychiku kladených viac nárokov. Dôsledkom týchto stavov môže byť zhoršenie prijímania potravy, problémy s hrubým črevom, slezinou a pankreasom.

Práca a peniaze : Do 29. marca sa pripravte na zhoršenú komunikáciu s kolegami, prejaví sa únava a môžete robiť chyby. Robotu odovzdajte vždy načas! Marcoví muži môžu ísť v júni pracovať do zahraničia. Obdobia mierneho nadbytku a nedostatku sa budú od augusta do decembra striedať u tých z vás, ktorí ste sa narodili medzi 1. až 17. marcom. Iba ženám, narodeným do 28. februára praje v tomto ohľade šťastena trochu viac. U vás sú pravdepodobné výhry, ale tiež peniaze prichádzajúce darom alebo vo forme dedičstva. Tesne pred koncom roka skontrolujte všetky účty!

Vzťahy : Všetkým vo svojom okolí nevyhoviete, presvedčíte sa o tom v januári, kedy ukončíte jedno dlhoročné priateľstvo. Aj láska bude trochu problematická. V marci sa nevyhnete hádkam a v máji zase konfrontáciám s partnerovou rodinou. Ryby, ktoré okolo júla ukončia vzťah, sa môžu do nového vzťahu pustiť až koncom roka! Obdobie osamotenia využite na nájdenie svojej podstaty a zmyslu života. Október prináša ročníkom 1973 a 1995 trpké zistenie, akými ľuďmi ste obklopení. Do budúcnosti si priateľov vyberajte podľa toho, akí sú vnútorne, a nie podľa toho, čo prezentujú!

 

 

*******************************************************************************

*******************************************************************************

 

Slovensko

Po nepokojnom a pandémiou výrazne poznamenanom roku 2021 prichádza zvláštny rok 2022, ktorý sa z pohľadu numerológie ponesie pod vplyvom vibrácií číslice 6. A tie rozprávajú o tom, že napriek tomu, že ľudia budú mať možnosť ovplyvňovať dianie okolo seba, tak až pričasto zakolíšu v rozhodovaní o vlastnej budúcnosti, čím sa bude prehlbovať nerovnováha, ktorá na Slovensku je. Na druhej strane, húževnatá šestka nás všetkých bude podnecovať k tomu, aby sme boli veľkorysejší a srdečnejší. Aby sme nečakali na to, že lepšie zajtrajšky prídu samé od seba, ale ich sami svojím konaním a myslením vytvárali.

V jarnom a letnom období najmä v politike a súdnictve nastanú zmeny. Je možné tento stav nazvať tak, že to, čo bude životaschopné a dobre fungujúce pretrvá, a ostatné pôjde do zániku. Tieto zmeny síce budú v dlhodobom meradle pre Slovensko priaznivé, ale v reálnom živote sa tejto pozitivity dočkáme a ž o mnoho rokov neskôr. V roku 2022 bude stále pretrvávať spoločenská a ekonomická kríza. Sklamanie bežných ľudí z neustále sa zvyšujúcich cien potravín, ale tiež energií, nezamestnanosť, krachy malých podnikateľov, nedostatok lekárskej starostlivosti a zvyšujúca sa chudoba budú v mnohých vyvolávať absenciu akýchkoľvek priaznivých vyhliadok do budúcnosti. Zvýši sa počet depresií a vážnych ochorení zo stresu.

Paradoxom dnešnej doby je však to, že sme si neuvedomili základné posolstvo pandémie ako takej. Táto dáma nás všetkých mala v roku 2021 stmeliť a nie rozdeliť. Mala nás zjednotiť, aby sme napriek negatívam napredovali. A podobnú šancu - zdvihnúť sa z kolien, vykročiť a všetko zmeniť k lepšiemu - bude mať Slovensko znovu v roku 2022!

 

 

*******************************************************************************

*******************************************************************************

 

Svet

Ani v roku 2022 neutíchne vo svete honba za vidinou peňazí a mocou. Pritom je viac než zrejmé, že očakávané zmeny sa musia udiať celosvetovo, nielen v jednotlivých štátoch. Významným míľnikom bude obdobie druhej a tretej dekády roku 2022, kedy Rusko povie svetu razantné – nie. Táto razancia však bude mať priaznivý podtón a jej cieľom bude to, aby politici prehodnotili nutnosť toho, že prehnité a zlé musí ustúpiť dobrému a čerstvému.

A nielen Európa, ale aj iné západné krajiny budú jednoducho musieť zvážiť spoluprácu s východom. Navyše - je to možno jediná cesta, ako sa vymotať z bludného kruhu Covidu. Napriek tomu, že sa začiatkom roka 2022 ukážu byť vakcíny v boji s vírusom neúčinnými, tak v takmer všetkých európskych štátoch bude do leta očkovanie povinnou súčasťou života. A tiež v mnohých štátoch sveta. Dôsledkom však nebude zlepšenie finančných, ekonomických a sociálnych aspektov života ľudí, skôr naopak.

Medzi aprílom a septembrom 2022 sa môže objaviť nárast krachujúcich veľkých firiem, ktorým budú sekundovať prírodné katastrofy takmer na celom svete. Zároveň sa zvýši celosvetovo vplyv niektorých segmentov bankovníctva, zdražie ropa a devalvujú meny štátov. V Európskej Únii dôjde k mnohým rozporom, je možné, že euro mena silno zakolíše, čím bude ohrozená jej suverenita v eurozóne.

Je tu ale stále nádej, ktorú prinesie jesenný slnovrat. Astrologicky bude mimoriadny, pretože v podobnej pozícii boli planéty naposledy v predminulom storočí. A hoci vplyv hviezd potrvá iba niekoľko dní, môže sa počas nich na celom svete udiať jedinečná transformácia, vedúca k prebudeniu ľudstva a nastoleniu prímeria. Tak v bežnom živote, ako aj v zdraví a šťastnej budúcnosti našich detí!

S láskou

Vaša Zana Saluber