Tarotové karty

 

 

Moja každodenná modlitba trošku inak...

...Pane, ochraňuj naše pochybnosti, pretože aj Pochybnosť je jedným zo spôsobov modlitby. Vďaka nej rastieme, lebo nás núti bez strachu čeliť mnohým odpovediam na tú istú otázku. Aby sme dokázali, Pane, ochraňuj naše rozhodnutia, pretože aj Rozhodnutie je jedným zo spôsobov modlitby. Daj nám odvahu, aby sme si po pochybnosti dokázali vybrať správnu cestu. Nech naše Áno je vždy Áno a naše Nie je vždy Nie. A keď si už zvolíme svoju cestu, daj, aby sme sa nikdy neobzerali dozadu, nech našu dušu nikdy netrápia výčitky. Daj, aby sme si nezávisle od vôle či okolností dokázali v srdciach udržať posvätný plameň nádeje a vytrvalosti. Aby sme dokázali, Pane, dopraj nám vždy nadšenie, pretože aj Nadšenie je jedným zo spôsobov modlitby. Práve nadšenie nás utvrdzuje v tom, že môžeme všetko dokázať, ak sa svojej činnosti venujeme naplno. Aby to bolo možné, Pane, ochraňuj nás, lebo Život je jediným spôsobom, v ktorom sa prejavuje tvoj zázrak.  Toto všetko je však možné iba vtedy, ak máme Lásku, preto nás nikdy nenechaj osamotených...

                                                                                                      veštkyňa  Zana

 

          Tarot je prastarý ezoterický systém, ktorého autorstvo bolo pripisované rôznym kultúram. Legendy hovoria, že autori Tarotu boli zasvätenci atlantskej civilizácie a obrazce slúžili ako kreslený odkaz budúcim generáciám. Vlastne Tarot je Kniha učebnica mágie v ktorej sú zhrnuté všetky poznatky tohto oboru. A samozrejme dá sa použiť aj na veštenie. Tarot prešiel v histórii ľudstva dlhou evolúciou a bol postupne upravovaný až do podoby, v ktorej ho poznáme dnes. Základným kameňom tohto učenia je Strom života, teda univerzálny obraz vesmíru, ktorý dokonale rezonuje so symbolikou tarotu.

          Tarot Vám môže pomôcť nájsť riešenie v situácii, v ktorej sa potrebujete rozhodnúť, ale neviete ako. Chcete jedno a túžite po druhom. Máte v hlave otázky a neviete odpovede. Rodina, známi Vám väčšinou poradia len to, čo by robili oni sami v danej situácii. Ale je ich odporučenie to správne? Odvíja sa od ich povahy,  nálad a iných faktorov. No niekedy ani nemôžete pred nimi povedať, čo Vás mučí v našom vnútri. Pri veštení Vám moje karty dajú jednoznačnú neosobnú odpoveď na danú situáciu očistenú od všetkých úvah, kombinácii a pocitov. Karty  hovoria fakty, takže potom už zostáva len postupovať podľa toho ako to navrhujú tarotové karty a riešiť problémy.

 

         Veštbou Vám poviem , čo by sa stalo, keby ste nič neurobili pre riešenie situácie, v ktorej ste sa ocitli. V priebehu hodiny sa dozviete odpovede na Vaše otázky, ktoré boli len tápaním v tme. Veľmi dôležitá je formulácia otázok, na nejednoznačné otázky príde nejednoznačná odpoveď. Niekedy sa dá konkrétny problém rozobrať do súboru otázok. Dá sa predvídať „zlé“ a automaticky dostanete odpoveď ako sa tomu vyvarovať. V problematike partnerských vzťahov sa ukážu úskalia a riešenia ako ich prekonať.

        Každá Tarotová karta má svoj význam. Je to reč obrázkov, farieb, energie, ktorú zanechal klient, ktorý si necháva vyložiť. Veštkyňa podľa týchto faktorov správne vyloží karty klientovi. No niekedy sa môže stať, že samotný klient je osobnosť, ktorej by sa nemalo vykladať, alebo je jeho budúcnosť priveľmi preťažená, v takom prípade odporučím, aby sa klient vrátil na veštenie o pár dní neskôr.

 

         Život sa skladá z možností,

                ktoré sme nevyužili,

             preto majte na pamäti,

    že keď osud zatvára jednu bránu,

              druhú zároveň otvára !

 

veštkyňa Zana